Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elmentettem az eddigieket a gépemre és népszerűsíteni fogom sőt a jövőbe konyhaszekrényt kel csináltassunk és arrrra gondoltam hogy a szekrényajtó hogy nézne ki ilyen faragottan szerintem csodaszép lenne szóval ha el jön az ideje összedugjuk a fejünk mit szólsz
Aranyembeeeerrrrelll .
váúúúúú saját szigeted van ez ám a menő, ja saját sziget,konvektoros pecó na ez a nem mindegy . én is csak kattogtatok de elvétve egész jók is sikerülnek látszik is a lépen valami
Hat szeretnem foallasba csak kellene talaljak olyan emberkeket akik nyugatabbra eladjak a munkaim. Ezert most allaskeresesre adtam a fejem
Lebuktam
Szigeten az Aranyemberrel mi
én egy szigeten lakom menő, mi?
ha képes leszek valami értelmes, szép képet csinálni, szívesen megmutatom de magam szórakoztatására kattogtatok, nem nagyon értek hozzá
és ezeket a remekműveket főállásba vagy hobbiként csinálod
ok, ezek egyszerűen lenyűgöző mesterművek . .
oly közel van a duna hozzád . ha fotóztál majd muti én is tettem fel vagy 2 napja láttad a 823 oldalon én is szeretek fotózni ej az a csúnya néni már elegem van a kidegből őmlik fejemből a takony
nem kinozom magam tovabb kepkeresessel, mert ezek a zold szinektol egeszen elerzekenyultem
Ez a kopjam a varosi spotcsarnok elott all
jah volt, hogy evente 7 szekelykaput keszitettunk...
Valki makettet is kert
ha jó alaposan beöltözök, talán kimegyek kicsit a duna-partra, vagy fotózni, de asszem be fog fagyni a popóm
igazán lehetne már melegebb kicsivel jövő hétre még hidegebbet jósolt ma reggel a néni a tévében
aszem én se pedig itt süt a nap de olyan hideg szél fúúúú hogy lefagy a lúnak a szarva
Szevaaaasz
asszem ma sem megyek motorozni nem mintha lenne mivel , de lenni natttyon hideg
hóhelyzet
nagyon szépek felettébb tetszenek
olyan,hogy konyhaszekrény ajtó vagy valami bútor ajtó székely kapu
lepek .... reggeli ....
vaúúúúúú ez csudiszép
pfff
haaat
Jó reggelt
Jó reggelt tegnap este aztán jól eltűnt mindenki én még cak a fali órákat láttam régebben itt a fórumon mik vannak még
huuu, h havazik
Vajas-mézes kalácsos jóreggelt!