Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap délelőtt elvigyem neked az irányjelző relédet?
szokás szerint CSAK nem-motoros dolgaim vannak
vettem nadrágot, egy gyönyörű börcsizmát, találtam nagyon kényelmes és puha motoros kesztyűt , meglátogattam a motoromat , befűtöttem, ittam egy fél sört
nekem ilyen kevés is elég a boldogsághoz
nálad mi a helyzet? szakad a hó?
no mesélj
Szevasztok!
Én tavaly májusban dobtam le a gyárit, kb. 5000 volt benne. Utána használtan vettem egyet 12000-ért. Pályagumi volt, megvágva a gyári mintával. Nekem nagyon jó bevált, sokkal jobban tapadt, mint a gyári. Voltam vele pályán is és ott is frankó volt. Mentem vele úgy 5000-et és most dobom le. Én ha lehet, ezután ezt fogom venni, ha lesz a srácnak. Dunlop Sportmax D208 GP.
szevasz
szia
Borso megjött
írok mailt
ahhhhha, az a számom mint gumidííííííííííííler
Kíváncsian várom. Én mondjuk elmennék érte, amúgy is készülök rokonlátogatóba zalába.
Nekem csak utcai kell. Soha nem megyek pályára. Csak nézelődni...

Az adatlapodon lévő telefonszám a jó?
ÉN rendeltem a sráctol gumit hétfőn jön meg majd teszek fel képet a gumikrol egy pár pirelli corsa és egy michelin hátsó 58 ezer
jah az kimaradt, hogy főleg utcai gumik, nagyon ritkán van köztük pályázott, az a Brian úúúr asztala
nálunk több féle forrásból jon be a gumi, általában külföldről behozott használtgumik olyan 50 és 90% közötti állapotban, mivel ott hamarabb és könnyebben cserélik

van a másik rész az pedig a javított gumi ami nálunk sütéssel megy, ezt van aki szereti van aki nem, nem szoktam erőltetni (nekem most asszem az van fent hátul)
Szia!
Azt lehet tudni, hogy motoroknál ( autók esetében ezzel tök tisztában vagyok ) honnan származnak ezek a használt gumik? Milyen módon és mennyit használták őket? Akár privátban is érdekel, ha nem publikus a dolog.
Köszi!
ha szeretnél én is tudok neked hozni gumit a Z-re, főleg használtba van jó áram, olyan 14-16 körül megúszod. de én csak a borsó EGYIK tuti forrása vagyok, rejteget még mást is
Köszönöm is!

De még közel sem biztos, hogy maradok. Tudod, az a biztos ami már elmúlt...
sory... de annyira nem akut,vagy neked sürgős
Elfogyott, rendelésre hoznak, minimum 10 nap...
Nem rossz, csak nekem egy kicsit messze van Debrecen. Nagyjából Pesten is ilyen árban tudok venni. Azért köszi.
Jóvanna, csak segíteni akartam. örömömben, hogy velünk maradsz, nem figyeltem.
Robi kedves, onnan linkeltem hirdetést...
Peti, nézelődj a hirdetési rovatban is.
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Bocs. Ezt elnéztem. Nem vettem észre, hogy párra vonatkozik. Az ár nagy úr, főleg mostanában. Én akkor is inkább az új guminál maradnék. Nekem is cserélni kell a hátsót tavasszal. Az első sem sokat bír már.
Az előző gépemen Michelin Pilot Road 2 volt fent elől hátúl. Most is ezzel szemezek.
Ebben a hirdetésben az egy pár 38.000 Ft, amit le linkeltél, ott pedig 34.000 Ft az első és 47.000 Ft a hátsó. Ha csak a hátsót nézem akkor igaz a 9000 Ft. Alapból én sem szimpatizálok a használt gumival, de nem is zárkózok el.

Asszem Borsó tud valami forrást, majd jön és megmondja jól a tutit...