Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha a véleményemet kérdezed, akkor én nem vennék használtat. 9 ezer forinttal olcsóbb pl ez: http://kekhold.hu/?mtype=21&kh.... És új. Fel is szerelik Neked a helyszínen. Csikibegétől messze sincs.
Ilyenekkel érdemes foglalkozni?

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Az a bajom, hogy mire beértem vele tél elején a bigicsekébe, a közepén végig kikandikált a derót... Úgyhogy egy mérert sem tudok menni amíg nem cserélek gumit. Úgyhogy 1 max 2 héten belül megoldás kell, mert ahogy jobb az idő megyek jogsit szerezni...
Szeva knapet!

A gyári méretek: 180/55 ZR17 M/C (58W) DUNLOP "Qualifier NK"
Egy pár helyen én is nézelődtem már gumi után, de újonnan 40, 45 ezer alatt nem találtam. Talán a motorkiállításon lesz egy pár cég, aki akciózik ilyen gumit.
ezeket tavaly készítettem . hmmmmm
180/55 r? Nem akarok nagyobbat, csak kérdezem, hogy tudjam mi a szitu. Kocamotoros vagyok, a gyári nekem tökéletesen megfelelt.
180/55 ez a gyári szerintem pont ezt a méretet keresd azt hiszem a nagyobb 190es nem megy rá
Hölgyek, urak! Tudja valaki séróból, hogy mekkora hátsó gumi van a kicsiZén? 2007-es. A szezont azzal kell kezdenem, hogy új gumi. De milyen? Gyári méretűt? Érdemes "kísérletezni" kisebb vagy nagyobb mérettel? Új gumit vennék, ötlet valakinek?

Tenk jú veri a macskát!
Igazán nincsen mit!

Srácok, úgy néz ki megvettem a Panyo által ajánlott hátsó ülés borítást. Ha érdekel valakit a műanyagos Csaba féle sokszorosítása és hajlandó Pesten utánajárni, én szívesen felajánlom ezt a példányt mintadarabnak... A feltételem csak az lenne, hogy keressen meg még ma mert a kolegám holnap megy fel Pestre és el tudná hozni nekem...
szivacs mitől szenvedsz .
szegecs? inkább szivacs itt nincs hó, csak szenvedés éppen
mizu? itt akkora hó van
Szegecs nekem givi dobozom ill konzolom van 04 es kicsi Z-n azt nem tudom,hogy ez(Givi 443FZ) e a típus nekem be vált
bár úgy emlékszem csak egytípus van a Z-re
Sziasz!
Köszi TeeBee
Sziasztok
Köszönöm FIGU ígérem nem teszek fel legközelebb ilyen ízléstelen dolgokat
jövök neked egy klaviatúrával .
valaki nem tudja mekkora szimering jar a 03as Z1000 elso telojaba?
akkoooo nem megyek
Ma is munka
kár. randa egy autó, de azért szerettem
Olds-ot eladtam. Jeep is folyamatban. Mármint az eladás.
olvastam, hogy előkerül a fényképezőgéped megint remélem, megmutatod majd nekünk is a "termést"
nekem kéne egy csomót tanulni az enyémmel, de még olyan hideg van, hogy nem sok a kedvem, a lakásban se nagyon gyakorolok

mi a helyzet az Old's-szal? valami változás