Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

POntosan ezt fogom tenni én is.

Leáttételezem, és bebaszok egy 190es gumit hátra
Ola! Marad minden ahogy van. Ha tudom fizetni. Átrágtuk oda-vissza, elölről-hátulról és akkor járok a legjobban ha nyögöm tovább és használom. Vevőt találni... NFW. Most. Szerintem. Ha meg el is menne, most hitelt kapni egy használt motorra... ANFW... Viszont, mivel gumit mindenképpen kell cserélnem, azon gondolkozom, hogy hátra felrakok egy mérettel nagyobb lánckereket. Asszem Figu mesélt erről, majd jól kifaggatom. Láncot nem akarok cserélni, de ha egy picit agilisebb lenne a paci az nem lenne rossz.
Hallottad hogy az egész zx kupát törölték...olvastad a cikket. Főleg a befejező mondatra gondolok...
" remélem ez nem egy sorozat első lépése.."
remekül remekül
ma végre beadom a licences papíromat, és ha nem keverik el, akkor hamarosan lesz engedélyem
a motorom még nincs kész, de ebben az időben nem is ragaszkodom a motorozáshoz jó sokáig kitart a tél... korábban kellett volna havaznia, akkor most már ezen is túllennénk és jöhetne a meleg
MInden nap ezt kukkolom 2 éve...sose tudok várni mondjuk 3-4 napot hogy lássak valami nagy meglepit...minden reggel felkelek, és mint a kisgyerekek kapcsolom be a gépet és nézem is.

Helo szerelmem hogy vagyunk hogy vagyunk?
ŐK már látják a tavaszt
Hogy vagy ombre? Lesz supermoto, vagy ebben a pöcsszopogató fogvicsorgató tetvesül undorítóan nehéz helyzetben meg sem próbálsz motoreladással kísérletezni?
Jó szótáá dezsdvérem! Ámeeennnn...
Jó reggelt. Majd hétvégén még kicsit esik majd, aztán remélem hogy a kurva tél eltakarodik innen és vissza sem néz mondjuk decemberig.
Reggelt.

Itt nem is havazott. És jó meleg is van...
Jó reggelt!
Nálunk itt Barcson sincs hó!
jó reggelt. itt se havazik, csak kurva hideg van.
itt már nem havazik
kicsit sajnálom is, de hátha még hétvégén tudok szánkózni
Vagy 600, vagy 500, ennel visszabb mar nem igen johetek
Yo reggelt!
Itt szep havazora ebredtem
700km-rel arrebb mi a helyzet?
jóreggelt én már bent vagyok egy ideje
jó reggelt na megyek melózni
45000 felszerelve,sok?
Ha elkészül tolhatnál fel róla vidit, hogy meghallgassuk.

Szép ez a cső csak horror árban van van
Tozsó a kipuhantó sajna csak kölcsön van,mig az enyém készül.Gyári akra,brutál hangja van. 1 cm-el rövidebb+a vége cserélve lett.
Gyapi a kipuhantód az utángyártott-é vagy eredeti?
Érdemes foglalkozni utángyártottal, van valakinek esetleg tapasztalata?
ismerem nekem javított már vagy 2-3 gépet szerintem jó szerelő
elküldtem az e mail-edre
szia
van bíz