Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No mesélj . kíváncsivá tettél ne kíméljetek
Persze,hogy értem.Azért ne irigyeljen senki,mert a 4 csekk is elég sokba kerül
ezt halálom napjáig hallgatni fogom
Láttad volna a Lime partyn. Azt hittem elnyel keresztben. Olyan csendben voltunk, hogy csak na.
majd úgy csinálom, hogy a szemük is sérüljön és az ottfelejtett névjegykártyám hátulján rajta lesz a szemészeti magánrendelésed címe és telefonszáma
jó argesszív vagyol meg vadistaszandál . .
Jó neked, örülnék ha csak 4csekket kapnék.....
De azért szerintem érted miről van itt nagybaszó!
na ez a nem mindegy .
na igen ha nem fizetnek, szétcsépelem a cipőm sarkát a fejükön
bájosan mosolygok a 8 centis tűsarkaimon
Ilyeneket ismerek régebbről... Anno tréningeztem az értékesítőket a matávnál... voltak a hivatalos álláspontok és a nem hivatalos kiadványok... A pénz visszafizetéstől kezdve az enyhe fenyegetésig minden amit el tudsz képzelni, és minden amit nem...
Már egyszer megsegítették őket az adónkból. Majd meg fogják újra... faszom...

Erre mondták egyik riportműsorban, hogy az a felháborító az egészben, hogy azok kapják a segítséget akik okozói és nem elszenvedői a válságnak...
És milyen eszközzel győzöd meg hogy tőled vásároljon . . na erre nagyon kíváncsi vagyok .
Kedves Emil!
javasolnám a "válasz erre" lehetőség használatát úgy sokkal könnyebben megértenénk, kinek próbálsz üzenni.
állítólag van benne, mármint a sörben, sok sok vitamin ezért is szeressem ennyire
a túró tortában pedig csak kevés banán van. meg vörös áfonya. meg kandírozott narancshéj remélem nem köpik ki holnap a kollégáim, mert akkor nem leszek túl boldog ma lejárt a próbaidőm és munkaidő végéig nem kaptam kézhez a felmondást, úgyhogy maradok
Denekí akkorra tele a zsebe tíéd meg üres
banános túró torta érdekesen hangzik a pók szereti . gyanús ez a sok sör fogyasztás .
te ... én ezekről lassan már szinte bármit képes vagyok elhinni
feltettem a kérdést, hogy eddig hányan váltottak ténylegesen licenszet. vagy legalább adták be a papírt... de egyetlen válasz sem érkezett
így aztán egyre kevésbé értem azt az égtelen kiabálást, amit a szaros raktszámok miatt csaptak
"az eszköz pedig szabadon választott"
ehhez csak annyit, hogy drága főnökömnek is teljesen mindegy, hogyan, milyen eszközökkel győzöm meg az ügyfelet, hogy tőlünk vásároljon ami a kapitalizmusban teljesen rendjén is van. én inkább azzal nem értek egyet, hogy amikor majd bajban lesznek, akkor az én meg a te adódból segítik ki őket
és ez egyáltalán nem helyes hozzáállás
gusztustalan egy csapat....
A bankok hasítanak ne izgulj... még. Aztán majd ha tele lesznek bebukott lakás és autó/motor hitelekkel akkor lesz a nagy hátraarc...

Van ismerősöm aki bankban dolgozik. Ugyanúgy volt karácsonyi prémium, 13 és 14-dik havi fizu, és most cserélték újra a céges autóját. Mesélte, hogy úgy működnek, hogy a nyereség van kitűzve, az eszköz pedig szabadon választott...
Tuti? Mert nagyon meg fognak lepődni a többiek... Bár ha sok lesz a szőke, azt hiszik majd, hogy ŐK mennek szembe a forgalommal...
szemét
Hi!
21685 csekket kaptál?
Én csak 4-et szoktam 1 hónapban
Csovi!
Egy nagy nyaloka ez a "válság"!
16evettem fel a hitelt, most 21685csekket kaptam
az otp meg rekordbevetelt konyvelt