Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jelentem a banános túró torta a sütőben, a sör pedig bennem
határozottan jobban érzem magamat

ami meg a vizsgálatot illeti nem sokat szaroztak velem EKG-n szerintem még életemben nem voltam, az vicces volt. a szemészeten a néni mondta, hogy melyik táblát olvassam, és persze azonnal kiderült, hogy a bal szememre rövidlátó vagyok , de ezt tudtam is. az mondjuk kissé ciki volt, hogy SEMMIT nem tudtam szinte elolvasni bal szemmel , de azért A SZEMBEJÖVŐ FORGALMAT jól fogom látni
knapet, neked reszeltek....
De nem egy az egyben cseréltem volna, hanem a felvett 1,4 helyett 1 millió körüli használtakat néztem. Tudunk taxolni, de a hitelátvitel, átvétel a hazai jog szerint nem létezik. Lezárás van és új hitel. És ez az ami jelen helyzetben nem vicces.
hogy te ezért mennyire rosszul fogsz járni ....
Halí:
Ígazavan Robísnak én ís cseréltem 6 száz ezret buktam
ha becseréled egy sopermotyóra, azt sem tudod egyben kifizetni, arra is hitel kell. És akkor azzal ugyanott vagy. És tiszta bukó az egész. maradj csak velünk.
te kis gonosz .
pffff nem egyszerű szitu át tudom érezni....
Csávó! Megnéztem ma az exed. Volt az már valakié és az is visszavitte, vagy amióta neked beszámolták azóta ott áll? 1.5 millióért adják. Jól körberöhögtem a srácot ( már bocs ). Fél négyzetméteres olaj tócsa van alatta. Amúgy tetszene, de nem ennyiért.
Szemészet azért kell, hogy jól lássa a pályát amikor szembe megy a forgalommal...
tarantellád van vagy mi a szösz . és hálót is sző... na viselkedjek a betyárját ezek jól át akarnak téged nézni na és hogy ver a szívecske . szemészet ó az az én szakterületem és vágtad a tábla olvasást? és az ideggyogyóra vajon minek kellett menned
Jaaa el is felejtettem, hogy ma van Sztahanov-kedd...
pőersze h hüje
de mivel még bent vagyok, semmit nem tudok most kúszok csak hazaaaaaaaaaaaaaaaa
fél óra és megint zavarok
huje... Melyiket ismétlik? Most komolyan...
Én nem adtam be sehova. Pár helyen meghirdettem. De az van, hogy a Kawasaki a saját vásárlóival baszott ki de nagyon. Tavaly és idén is kihoztak ráncfelvarrott motort ( de mi a reteknek!?!? ) és ezért a készleten maradt 0 km-es és bemutató motorokat most olyan áron kínálják, hogy a szar valuta árfolyamok miatt a lezárandó hitel összeg magasabb mint amiért most valaki 0 km-es bentragadt motort vehet. Tehát annyiért eladhatatlan. Pedig már összeszámolhatatlanul sok bukóban vagyok vele. Ami alapból nem zavarna ha gond nélkül tudnám fizetni. De az, hogy 2007. októberben befizettem 450 ezret kápé, majd felvettem 1,4 millió hitelt, fizettem 35 ezret 16x és most 1,58 millióval lehet lezárni, plusz az extrák amiket rá és beleraktam, az jelen helyzetben nem tesz éppen boldoggá... Ráadásul nem is nézegetem minden nap mert téli tároláson van... Így azért nehéz kötődni... De minden bizonnyal marad, mert még így is a legolcsóbb közlekedési eszköz.
csak és kizárólag NB I-re gondoltam
ajaj az nem fasza nekem is muszáj volt kiváltanom 1,5éve mert nem bírtam fizetni anno 35ezrével így hát a fennmaradó 800ezret kicsengettem úgy hogy jelzálogot vettem fel 15 évre a pecómra csak így maradhatott meg a joci nekem de nem bánom sokkal szarabbul érezném magam ha nem lenne én is beadtam egy szalonba karácsony előtt azzal a remek ötlettel,hogy lecserélem valami kényelmesebb túrásabb valamire azt mondták örüljek ha kapok 1 misit érte jól elkeseredtem és január valamikor hazahoztam és azóta buldog vagyok
Milyen meccs megy egyébként? Mert a Pro Bowl nem is érdekel...
részvétem
megértem, hogy szereted a gyerekeidet, de azért mindennek van határa
pókom van
sportorvosira mentem, hogy ebben a csajos balhéban indulni tudjak. de ki gondolta volna, hogy ezek engem ennyire át akarnak nézni a labort már nem volt időm kivárni, viszont voltam EKG-n , szemészeten és ideggyógyásznál
Focimeccs? Most lett vége a Verdák-nak és kezdődik a Kockásfülű nyúl kalandjai...
Dokííííí . hát ez jó igazán megszokhatnám, végül is már máskor is szólítottak így mizu milyen vizsgálatra vársz vagy vártál se kutya se macska ej ej
helyes legalább focimeccset nézel közben
Mert a fizetnivaló egyre csak megy felfelé, pénzem pedig egyre kevesebb. Ezért kitaláltam okosan ( pedig tök hülye vagyok hozzá ), hogy egy pár éves, olcsóbb, kisebb supermoto-ra elcseréltem volna, beszámítással. De az van, hogy ezekre 4-5 évesen nem nagyon adnak hitelt. Főleg mostanság. A Z pedig több lenne a lezárása mint amennyi hitelt felvettem másfél éve...
2 whiskey már megvolt...