Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jójeggelt
Igen, nagyobbat kell csinálnom, mert kell a hely a festéshez is.
Szép álmokat!
Nincs hely?
Jó éjszakát!
Nem felejtettem el, de még a terepmotor nem parkol a garázsban.
Lc4-el ne is nagyon egykerekezz,mert gyertyában nem kap kenést a motor csak ha megvan hosszabítva a olajszivatyú csöve
Ha supermotot akarsz mindenáron nagyon meg kell nézni az állapotát,én ha mégegyszer vennék sxc,smc,smr-ben gondolkoznék!
Nekem nagyon jó benyomásom volt az sxc vel kapcs.
Az lc4 gyárilag verseny verziója(sxc,smc)az exc kehin karbiát és gyári sport dobot is kapott.
Szerinten jóval durvábbak mint a sima lc4.
Ha terepre is vágysz akkor egy enduró szettet simán beletehetsz azt go!
2004 előtti lc4-ben sima csapágy volt a kuplungnál és hajlamos volt szétesni elég hamar!
Ha gondolod segítek a választásban vagy keresésben vagy ha terepben is gondolkozol tudsz velünk jönni bármikor,ha megyünk!
Robisnak is ajánlottam,de eddig nem élt vele biztos nem szereti a földet
akkor nem megyünk többé gyorsan
Naugye. Meg aztán néha letérnék az aszfalt útról. Bár ahhoz még jó sokat kell majd tanulni mert az egy más liga...
kár de majd máshol, mondjuk a Velencei tónál felütjük egyszer a tömeges sátrat és tömegesen átdumáljuk az éjszakát pár sör/whiskey/koktél mellett
legalábbis remélem
Nem emlékszem ilyenre....méghogy 200al...

A motoval többször megjártam a balatont is

Szépen kényelmesen 80-120 között lepöfögtem, és imádtam...
Megnéztem a pro bowlt...jó unalmas volt. Meg hiányzott a faragó ( de tényleg)

Kihúzták am a bölcsességfogam....éhes vagyok, de semmit nem tudok enni, a számat sem tudom kinyitni. meg hideg is van...

Idegbeteg vagyok attól hogy mindenki cigányozik de ütni senki sem mer.

Szóval faszom tele van, és remélem hogy a gyilkos büdös cigányokat mind megölik!
Erdélybe egyébként sem mennék. Meg asszem hosszabb túrára sem. Mani mani mani...

Velencei tó meg 40 km. Vagy 50. Max. Az odafelé úton még egy simson is tudta volna tartani a tempót. Nem kell mindig ( főleg nem hordában ) 200-zal közlekedni.
Na jó reggelt...
Csucsunak a jóidő is nagyon hiányzik, nem igaz
mi a helyzet?
A velencei tóra? Csak egykeréken!

Csucsunak nagyon hiányzik a supermoto.....

De szerti a zét
nagyon jól néznek ki főleg a fekete! csípom az ilyen gépeket
remélem, sikerül a terved és boldogok lesztek együtt
csak tudnám, hogyan fogsz így velünk tartani a kirándulásokra meg Erdélybe meg a Velencei tóra
A második link az olyan szerintem. Akra rendszer. Fekete-szürke kombó. Jó magasan a segge. Autóban és motorban is zavar ha lóg a segge. Supermoto kerekek. Szerintem ez elég morcos. Persze kutyaütő vagyok hozzá, és csúsztatva jó sokáig nem fogok kanyarodni és keresztbe állva fékezni, meg egykerekezni, de akkor is tetszik. És az én céljaimnak jobban megfelel mint a Z. Hiába imádom.
csakis valami morcosat és félelmeteset, mint te magad ne csalódjanak a népek, amikor leveszed a bukót
Ezt kifejtenéd? Minden tanács jól jön.
egyre azért figyelj, ha szólhatok
feltétlenül valami "büntető" megjelenésű járgányt válassz, különben puhánynak foglak tartani
Nem voltam még bent. Csak ma volt egy kis időm és nézegettem a neten hirdetéseket. És a szuperlotyók közül ez tetszik leginkább. Beszéltem egy ős KTM-es sráccal ( kb a 15-dik KTM-jét koptatja, egyike az Albániába motorozó csapatnak ) és azt mondja a 2005-ös LC4 már jó, strapabíró. A Prestige fekete-szürkéje meg tetszik na...

nem akarják becserélni a Z-t a csikiben? vagy olyan szemtelenül alacsony árat mondtak rá, hogy majdnem arcul csaptad őket
Jójestjét...

Nép! Valami ilyesmi taligára elcserélném a Z-ét. Miután tüzes vasvillával szétszúrkáltátok a szemem, ha tud valaki valami ilyesmiről valahol, valakinél aki Z-re vágyik akkor ne tartsa magában.

http://www.hasznaltauto.hu/2716232_ktm_950_
2004

vagy ( ez jobban tetszik )
http://www.hasznaltauto.hu/2684951_ktm_lc4_2005
Ló estét
látom, megérkezett a kora esti műszak is