Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

knapetes mail? Az melyik? A tombola miatt az elmúlt hetekben kb 800 mail jött, alig győzöm szétválogatni...

Az info@911911.hu a tuti... vagy az info@tatokna.hu
Holi Petya!

Él a knapet-es mailed, küldtem mailt!

Sajnos nem vetődött fel más program ,
FIGU
ugyehogyugye!
Figyi. Tényleg csúnyán elkéstetek. Majdnem teljesen... Már azt hittük, hogy valami más dolgotok lett a party helyett...
köszi
Tutu!

Csuda szép a GÉP !
Gratulálok, találkozik az ízlésünk, nagyon szép.

FIGU
Köszi!
Hali mindenki!

Itt vagyok ám, az úttal nem volt gond
csak nem vettem figyelembe, hogy nem mindenki imád csúcsforgalomba motorozni
mondhatod Borso nyugodtan, hogy elmebeteg módon
FIGU
genyo
Igen, Harris.
és legalább gyorsabban bíráskodtál a késés miatt
köszi örültek is nekem 8 helyett 11re oda is értünk akkor jó . .
Tutu, nagyon szép lett a géped.
Nem gondoltam volna h ilyen veszélyes csajszi vagy
Ugye nem fogsz minket bántani Erdélyben
Igérd meg h nem eszel medvét, és nem kergeted a farkasokat
Szia tutu
Milyen markolat van a mocidon Harris
csak gratulálni tudok ehhez a remek teljesítményhez
mellesleg nem eszek én sem embert, de akkor az egy elég fura időszak volt. 18 évesen nem voltam olyan szerelmes, mint akkor, ráadásul minden a feje tetején állt, rohantam volna ki a világból
de majd ha megyünk együtt, megmutatom, hogyan kell félelmetesen nézni
Az apróban van egy fekete üléspúp '03-'06-os Z-re, ha valakit érdekelne...
kezdek ám félni tőled meg is gondolom én ezt a túrázásokat . fejek fognak hullani na félre a tréfát elkésni,várni,tökölni én is utálok de már én is jártam úgy mint FIGU hogy tudtam a rövidebb utat versenyre mentünk melózni Edelénybe 8 ra ott kellett volna lenni(versenybíróskodtunk)és ugye tudtam én is egy" rövidebb"utat úgy el mentünk,hogy Tornyosnémetibe kötöttünk ki a Slovák határnál .
őszintén bevallom, hogy én néha kissé kényszeres vagyok konkrétan gyűlölök elkésni
ehhez képest szegény FIGU már a találka helyszínéről is késett (okkal), majd a bedugult M0-ason próbáltunk száguldani. ekkor előállt az "én tudok egy rövidebb utat az erőd át" ötlettel, ami leginkább kurva forgalmas volt és még el is tévedtünk ettől persze én rém ideges lettem...
a regisztráció végére értünk ki, és ÉN szerettem volna menni a pályán. vele ellentétben, aki farmerban volt szegény Robis és a többiek meg eléggé megszeppenve néztek, amikor kitört belőlem az őrület többen mondták már, hogy nagyon örülnek, hogy nézéssel ölni nem lehet
ők persze nem tudták, hogy ennél sokkal elvetemültebb is tudok lenni ... csak simán megrettentek
remek, így is annyi melóm van mindig de amúgy tényleg nem vagyok orvos
Én komolyan megijedtem.