Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont ez a lényeg. Hogy nem használtál ilyen típust. Én viszont ismerek olyanokat akik igen. Többet is. És még valami. Ahogy írtam is, soha, de soha nem megyek 600 km-t. Megjegyzem a Z sem megy 300 km-nél többet egy tankkal.
Nem szólhatok bele -a te döntésed- de a Z városban is tökéletes, és még távolabbra is elmehetsz vele. Gondolom ha gyorsan el kell adni a Z-t anyagilag se jársz jól, sőt a KTM egyáltalán nem tartja az árát.
A versenymotor és az utcai motor alkatrészei és szervízintervalluma között is van különbség. Nem ismerem az újabb évjáratokat.
Nálam a Kawa (ZX9) már bizonyított. Menjél le a KTM-mel 600km-t egy nap alatt 5.-6.-ban tiltás közelében, és ha megúszod tankolással és gumicserével akkor tartsd meg.
megyek sportorvoshoooooz
Én meg válaszoltam...
Hülye!
anyuuuuuuuuuuuuuu mehetek én is?
Köszönöm hogy válaszoddal megtisztelsz
Amikor jöttök én itthon leszek.

Mondjuk Péntek?
Mikor jó neked?
Kérdeztem valamit!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
azért egy fotót csinálunk a csere előtt
Miért nem járok jobban? Mármint anyagilag? Amire én használom a motort arra felesleges. Hiába szeretem.
A srác nem széthullás miatt fogyasztott el ennyit. Versenyez is, túrázik, folyton fejleszt, újra cserél stb. Annyit mondott ( röviden összefoglalva, 3 órát dumáltunk erről ), hogy 2004 utánit vegyek. Azokkal már szinte semmi ilyen gond nincs. Ennyi. Van ismerősöm aki alatt a Kawasaki hullott szét. Ráadásul a KTM azért alapvetően ott van az összes motorversenyben az elitben, olyannyira szar nem lehet.
Én nem is értem, miért akarod elcserélni a Z-t. Anyagilag nem jársz jobban, a Z-n jól mutatsz ráadásul szereted is. Passzolsz is a csapatba. Tartsd meeeeeeg.
Mikor bandáztok át hozzám?
Igen! Legelső élményem egy 620-as KTM-mel pár ezer km-nél hajtókarcsapágy felújítás. Szerencsére nem az enyém volt...
Mennék én, csak tegnap is este hétkor indultam haza. Hulla voltam.
Jónapot
Tennap hát egyszerűen borzalmasan nagyon rohantam egész nap és ráadásul folyton valahogy arccal hátra mentem mindehhez tűsarok és szoknya társult, mert tárgyalni mentem estére kissé rendbe jöttem, voltam az ex-kollégámnál, kaptam este 7kor ebédet, aztán hazamentem.
ma már sokkal jobb
én a múltkor is hívtalak már randizni, de az istennek nem értél rááááá
Ezt nekem?
Csak azért kérdeztem, mert hétfőn nagyon szét voltál esve.
Még mindíg itt csövezik az irányjelző reléd nálam.
Sehogy. Bekábeleztük a fittness termet és ennyi. Várunk arra, hogy az építő eltakarodjon a helyszínről és átadja a munkaterületet tisztán, biztonságosan. Csak az idegeimet őrlik.
Bocs, hogy belevau, de egy tartós Japán motor után miért kell egy széthullós üzemórás motort venni? Aki elkoptatott egy márkából 15db-ot az még ajánlja ezt a típust?!
Mihez képest? reggel már nagyon tavaszi érzésem volt, süt a napocska, ilyenkor csak jó és szép lehet minden
ma megyek sportorvoshoz, oda a gyártelepre. remélem, minden rendben lesz (mi bajom lehetne...) és beadhatom a héten a papírokat a licenszhez
hogy haladsz a Pannonnal?
Szia Aranyom. Végre kipihented magad?