Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sietni, várni, ázni, fázni,még sietni, még várni.....
De az vok (15 éve)
Amugy mi ez a nagy nevetes
te vettel?
szerintem off
http://www.motorparts.hu/index...
Ehez az utaskapaszkodóhoz mit szóltók?
mit gyakorolsz csak nem ha hős honvédeink közzé tartozol
Halihó!
roboquad!Csak nem menekültem meg a hózápor elől
Kb:2 óra alatt végeztem a vizsgáztatássall akkor már csak esett De mehettem vissza,mert elírák a kilówatott,az első forgalomba helyezést és katalizátor nélkülinek tüntették fel
Hálistennek nem kértek hivatalos fordítást a forgalmiról(az eggyik ismerősőmet elhajtották mert nem volt fordítása amikor reklamált mert valamit elba..tak)nállam elnézést kértek és negyed óra múlva adtak új műszaki adatlapot a jó adatokkal
Gyakorlaton leszek
Mit csinálsz Hadházon
jövőhéten festik a sisakom ez lessz rajta
Hellobelo!
Csak nem rakjak keddre?
vsz. Hhadházon leszek!
Helló!
Még most nézem,hogy a amit a Robis említett majális a ringen 12 én az kedd hétköznap sajna az nekünk esélytelen a macska rúgja meg mért nem hétvége
Bekrepált a photoshop-om, de esküszöm este megcsinálom rózsaszínre és ráteszem a fejem...
kislányos rózsaszínt nem mertem mutatni
Ez a legperverzebb dolog...
Engem még soha senki, sehol, semmilyen összefüggésben nem tapsolt meg állva. Nem is volt miért. Úgyhogy ez végülis jó. De mi az a "tütü"?
most akkor már mindegy?
akkor tessék, elmondom: rózsaszín tütüben ugráltál a színpadon, a közönség pedig felállva tapsolt
bocs
Akkor ne tedd. De akkor nem kellett volna szóba.
el se merem mondani, mit ....
Velem álmodtál? Akkor nem csoda, hogy szarul indult a nap...
mindegy irhatnékom támadt vagy mi a szösz
ezen kívül veled álmodtam
Mert miért is?
Te, őszintén, fingom sincs. Nem nyomultam szombaton úgyhogy passz. Ha azt fizettétek amit mondtak akkor nyilván jó úgy.
iZéééé
asszem minnyááá magamon kívülre keveredek