Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

készültem az idei csajos kupára
Hat nemtoom, hogy hol josztok at, de ha Gyulanal akkor csak az ideutatok valtozik majd.
Amugy kozos megegyezes alapjan szuletik meg a tura. En feldobok nehany alternativat aztan meghanyjukvetjuk a dolgot....
Hébe hóba... különben is nem én kezdtem! Alig bírtalak utolérni. Amikor jöttünk visszafelé a tóról, egyszer csak azt vettük észre Csucsu-val, hogy már 190 és még távolodsz...

Meg igazából megtanulnék pl szuperlotyósan kanyarodni... az olyan stílusos...
néha, mi?
Hát teljesen más világ. Más súly, más súlypont, más karakter. Viszont tetszene. 99 %-ban városban járok, vagy max 25-30 km-es utakon. Meg néha szeretek rosszalkodni...
Hát igen,Borsó is mondja,hogy ez más kategória,de városban a leggjobb,amikor az elsőt kerültem a z-vel egy kicsit meglepődtem az egyhengeresalúlrólhúzóselejeemelős rázőgép 6.ban nem gondolkozott 40-nél elindúlt a z nem
Sokszor volt eszemben, de sosem kerültem olyan helyzetbe. Amikor meg a Z-t vettem akkor csak durva biciklik voltak. Használtban pedig nem gondolkoztam akkor. Mostmámindegy...
Sziasztok!
Knapet!Hamarabb eszedbe juthatott volna a szuperlólyózás én a ő-t cseréltem le a kicsi z-re talán bizniszelhettünk volna
nem izgulok úgysem hagynám, hogy elfelejtsd
Nincs elfelejtve, nyugodtság van. Most az utalásokkal vagyok elfoglalva. Éppen most is...
akkor egy gyors döntéssel hozhatod a sütimet is
Azért én sokszor hozok ám gyorsan döntést... jövő héten be is kocogok a bigicsekébe beszélgetni... úgy is be kell vinnem az idei biztosítási csekket...
Hát nézd! ha szeretnéd, elmegyünk és csinálok rólad egy remek fotót a motoron aztán majd eldöntöd, akarod-e ezt az egészet
de nem vagy te az a kapkodós tipus, addig még le is fogyhatsz
Akkor most két legyet üthetsz egy csapásra. Lefogysz, ezzel is takarékoskodsz (úgyis válság van). És mire vége a válságnak, meglesz a pénz a mocira és még szép karcsú is leszel.
A felkapaszkodás még csak egy dolog, de a hatalmas belemmel úgy mutatnék rajta mint majom a köszörűkövön...
az Old'sra nem is mondok semmit, erről dumáltunk már
remélem, hogy hamarosan rendeződnek a dolgaitok de egy supermoto biztos, hogy jó mulatság lenne csak tudnám, hogy hogyan fogsz felkapaszkodni rá
nekem sámli kellett az endurohoz
Költenék én is ha lenne rá lehetőségem. Akkor cserélném egy nagyobbra. MT-01 vagy a Harley. Ősszel ez még abszolút reális lehetőségnek tűnt. De időközben térdre kényszerítettek minket...

Eladni szinte semmi esély. ha viszont eladom mégis akkor a franc sem tudja mikor lesz rá újra pénzem. Tehát próbálom tartani amíg bírom. Mégis a legolcsóbban fenntartható közlekedési eszköz. A tombola lefújásával az Olds is a "nyakamon" maradt. Azzal sem tudom mi lesz... többe került mint a Harley...
eladni most semmit nem lehet, ez tény
arra nekem sincs esélyem, úgyhogy inkább költök rá egy halom pénzt
Az öreguras csopper 4 millió... Ezekre meg lehet szőrön szőr tudnék cserélni, vagy még lehet picivel kevesebb is lenne a havi fizetnivaló... Eladni úgy sem tudom...
Te,
ez a supermoto kissé más kategória, mint amit korábban nézegettél, öreguras csopper bár ezek sokkal jobban tetszenek
Mindenkinek mást jelent a szépülés...
plasztikai sebészhez . kozmetikushoz bizti csíni lesz
Cija
igen, ő lesz a versenysárkány megkapja a zx10 első futóművét telók, fék, kerék kb. ilyen lesz, csak ugye a régi fejidommal
csak szépülni ment bár a doktorbácsi már kissé rám hozta a frászt, mert pár órával elhozatal után írt, hogy sok baja lesz vele. de azért bízom benne, nagyon ügyes pasi
Mit csinálnak neki konkrétan? Ráncfelvarrás? Erő? Futómű? Fényezés? Vele fogsz versenyezni?