Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te, hogyan kezelted, kezeltetted? Úszol heti 8X?

U.I.: medencéről beszélünk, nem kádról
Nekem motoron sose fáj a sérvem. A motor egészséges. . Azt hittem, a széles vállal arra utalsz, hogy ne férsz be a medencébe. Be kell az oldalát knni disznózsírral, hogy csússzon.
Köszi, majd lehet, hogy bejelentkezem nálad. Hátúszással gondjaim vannak. Túl széles a vállam, nem forog rendesen körbe . Reggel este csípőnyújtok otthon. Most már istenes, tudok járni, az első 3 hét volt borzalmas, de abból is a legrosszabb. Soha nem gondoltam, hogy ilyen létezik. Akkor ne motorral járjak dolgozni? Gondolom nem tesz jót neki! De eddig a motor győzött. Ma nagyon csúszott.
Cicám húzza a hátulját.Mi baja lehet?Nem nagyon szeret úszni.Addig is betakartam.
Szeva koma!
Alternatív megoldás lehet a rendszeres úszás , CSAK ÉS KIZÁRÓLAG gyors vagy hát úszás ami ér valamit.
4 hétig minimum 2 szer hetente, esetleg 8 szor heti 1
ami ennél ritkább vagy kevesebb az túró
de az ideális az csak több ennél
FIGU
szia várom a hivásodat
Megnyugodtam, hogy nem csak az én szememet szúrja.

Jó munkát a szétborításhoz!
Az nekem is fekete lett!
Csak fényezési javítás. Plusz az egyik idom le lett volt festve anno.
Sajnos ez így van, meglátszik rajta minden ezért is vettem tankbőrt. Én annyit variálok összvissz, hogy az ülés alatti idom is fekete lesz.

Milyen javításra készülsz?
Nekem is hasonló volt az ok...
Igaz idén egy kis polírozás és javítás céljából szerintem én is ismét szétkapom...
Nagyon tetszik a fekete, de szörnyen kényes...
Marad fekete. Az előző tulaj szerintem gyökérkefével esett neki takarítás címszó alatt.
Jöhet
Majd hívlak s elugrok érte...
TomLamb barátomnak!

Megvan nekem az egész film, 60 perc, gyönyörű helyeken, igazi állatokkal. Ha kell akkor nyugodtan szólj átírom neked.
Hát, nehéz lesz ott kibírni...
Hochkar...csak kibírom valahgy
Hova mész, Te pimasz a jövő héten csúszni
A garázsomban a szép motorom mellet pihen most egy új Hammer snowboard Emery freestyle kötéssel, és várja a jövőheti akciót
Szevasz!
Simson sárgában hülyén nézett ki, csak a zöld, a kék illetve a menőbbeknek az ezüst...
Szevasztok
Remélem nem azt a csúnya sárgát...
Ismerős a kép két éve nekem is így nézett ki
Milyen színt kap?
Lebuktam, most változtathatok megint nicket.

Milyen jól informált vagy. Szegény Briant kicsit megfagyasztottuk a hidegben mire válaszolt minden kérdésünkre, de nagyon segítőkész volt!

Így néz ki most.... (remélem már nem sokáig)
azt hiszed, h sikerult jooool elbujni, mi?
Brian mar jelentett volt Matska is, es Tom is MINDENT tudoooooooooooooooooook
fenyezes mikor lesz keszen csinalhatnal meztelen kepeket Kawicsrol
Valaki mintha régebben keresett volna hátizsákot
ööööö.....kb. 1 hónapja. Átrázni? Én? Hogy is gondolhatsz ilyenre...

Most nem ismernél rá. Nagyon csupasz a szentem. Vettem a Brian-től gumit, kérdezte, hogy ismerlek-e. Úgy megszeppentem, hogy el is felejtettelek letagadni.