Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ma kiestem 10 perc alatt. Belefutottam egy gecó agresszív játékosba és a két gyerek is itt pattogott, úgyhogy kapkodni kezdtem és benéztem egy osztást. Megadtam egy all in-t amit nem lett volna szabad. Sőt, semmilyen érv nem szólt mellette...
Sikerült megreszelnem a gépet.Remélem 6-7pacival több lesz benne.
A magyar döntőn mindhármat használták. Nyilván azért, hogy pl a nézők jobban tudják követni mi történik. Nekem mindegy, mert a legtöbbször azt sem tudtam merre vagyok arccal...
A valós játékban nem nagyon használják ezt a két korongot. Mert mindenki tudja, hogyan következnek.
Halihó!
Ha gondoljátok összejöhetnénk 1-2 játékra,benne lennék
Ha már motorozni nem lehet
Hello mindenki.
Bár személyesen nem vagyok kompetens a dologban,de egy nagyon jó barátom meglehetősen jól boldogul a kártyaasztalnál.Ő külön kártyapénzből "dolgozik",azt gyarapitja vagy nullázza le.Ha esetleg behivja a nullát.....nos akkor előveszi a vésztartalék kártyapénzét....
Igaz,hogy jól él,viszont nem a pókerből....
Ja....és még egy fontos tudni való!A pókernyereményeket le kell adózni.
Barátom ezt kihagyta,viszont volt annyira meggondolatlan,hogy a nyilvánosság előtt dicsekedett a nyereményével.....meg is találta az apeh....
Tehát szerintem ne ebből akarjon meggazdagodni senki.....viszont szórakozásnak kiváló....csak költséges....
További szép napot mindnyájatoknak.
lehet, hogy par ilyen kor utan mar nem kene huzakodnod az oltonyosokkel
Én egyelőre nem játszom valód pénzben. Ahhoz még legalább 2000 parti kell szerintem. De inkább több. Meg egy rakat elméleti tudás. Beszéljünk...
Meg az is hozzátartozik, hogy amikor egy világ vagy egy országos verseny döntőjét látod ott az utolsónak ( 8-dik ) kieső is komoly pénzt nyer. Valamelyik nap néztem a Budapest Poker Open döntőjét és az uccsó is 1.6 milliót nyert, az első pedig 26 milliót. Szóval ott már nem ok nélkül repkednek a nagy tétek. Ráadásul akik már oda jutnak általában rutinos játékosok és nagy taktikai csata folyik. Van aki agresszív és van aki agresszívabb...
koszi!
azt lattam, h eleg magasak a tetek, de sosem ertettem, hogy kicsoda a kis- meg a nagyvak. Kordagyuri viszont szorakoztato
Komolyan bizony, ezek egyenlőre nem nagy pénzes tornák, de volt hogy a Pokerstars-on 5.000 dollár összdíjazásún benne voltam a top 16 ban.
Dealer, Small Blind, Big Blind ebben a sorrendben jönnek egymás után. Minden osztásnál egyet tolódnak a megjelölések az óra mutató járásával megegyezően. A "D" aki kezdi a hívást, az "SB" és "BB" kötelező téttel kezd, ezt a bank határozza meg. Ahogy halad előre a játék ezeket folyamatosan emelik. Tehát amikor te vagy a "kisvak" akkor az osztással együtt, függetlenül, hogy milyen lapjaid vannak, az erre vonatkozó éppen érvényes kötelező tétet be kell dobnod. Ha nézel pl Sport1-en póker közvetítést akkor ott látni, hogy pl egy világszintű bajnokság döntőjében ezek a kötelező tétek 10 és 20ezer dollár körül mozognak. De van, hogy felmegy 30 és 60ezer dollárra is.
Nagyon sok tornát nyertél? Ha ezt komolyan mondod akkor engedd meg, hogy le a kalap. Én is ezeken az oldalakon kezdem. Beszéljünk. Azzal tisztában voltam eddig is, hogy nem szerencsejáték. Vagy legalábbis nem annyira mint ahogy az emberek gondolják.
Jónapot

Természetesen nem akarom sztárolni magam, de haladó szintű pókerjátékosnak azt hiszem hogy bátran hívhatom magam. A pokerstars.com-on, partypoker, titanpoker oldalakon már nagyon sok 180, illetve 360 fős sit&go tornát nyertem. Petikém ha kell segítség vagy ha tényleg érdekel hogya poker mennyire nem szerencsejáték(a hiedelmekkel ellentétben) akkor nagyon szívesen segítek neked.
kis vak, nagy vak?
de a vak, mint kifejezes, mit jelent
Jó reggelt egyébként. Éjjel fél 1-kor kezdődött még egy menet. Oda is beneveztem. 4653 indulóból 234-dik lettem. Csak játékpénzben játszom. Volt olyan pillanat a második óra felénél amikor az összesített zseton táblázatban a 9-dik voltam. Amikor regisztráltam akkor a rendszer adott 1500 ajándék játékpénzt. Most van 11345. A gyakorlott játékosoknak 1 év után 1,5-2 millió között... Fent van az a srác aki 70 millió Ft-ot nyert nemrég, híradóban mutatták. Megnéztem a 2008-as összesítését... az a 70 az inkább 150...
SB, BB korong...
Kártyák, zsetonok, osztó korong.
pontosan mibol is all egy pokerfelszereles ugye NEM sztrippokerezni fogtok suttyomban a garazsban
Benne vagyok! Egy tonnányi tanulnivalóm van ezzel kapcsolatban!
Ha akarod tarthatunk néhanap edzéseket. Viszem a pókerfelszerelésem és edzünk téged.
Óóóóó uram én ezzel nagyon is tisztában vagyok. Az ebből élést nyilván nem gondolom komolyan. Csak egyszerűen felkeltette az érdeklődésem. Annyi időm sosem lesz, főleg most, hogy fél napokat meg egész éjszakákat üljek a gép előtt. Azt már a regisztrációnál beállítottam, hogy olyan asztalokat lássak csak ahol van tét limit ( 100 dollár ) illetve a készpénzes asztalok egyelőre rejtve vannak. Meg még egy csomó ilyen korlátozást hagytam meg. Meglátjuk. Abban biztos vagyok, hogy igazi pénzben ha fogok egyáltalán, akkor is nagyon sokára játszani. Idegesít ha nem értem teljesen a játékot, a stratégiákat, mi miért történik, hogyan lehet kiismerni a másik taktikáját stb. Próbálok a lehető legtudatosabb lenni.

Viszont én ismerek két srácot akik ebből élnek. Hogy úgy mondjam, nem szarul. Az egyikük most jött haza Ciprusról, meghívásos versenyen volt. Eljutott a főasztalig, ott hetedikként esett ki, nyolcból, és nyert 3,6 milliót. Itt 250.000 Ft volt a beugró. 2 napig tartott. Ment, jött...
Van cimborám aki próbált ebből élni , külön bankszámlával meg ilyesmi
a vége az lett, hogy a 3 hónapja elvett felesége azt mondta elválik , vagy abbahagyja
röviden haszon nem volt belőle, szórakozásnak viszont drága volt
persze nem akarlak lebeszélni
hajrá Peti
FIGU
Gratulalok!
mi is csak a penzunket nyertuk vissza tegnap a lovin
Póker arc