Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha az amelyik a piros mocin volt, az nem rossz.ha veszek én mindenképp színre festetem. a felszerelése annyi, hogy az eredeti kis ezüstlemez csavarjaival kell felcsavarozni? és mi lenne az ára neki?
megkeresem és visszaszólok.
kösz. így vettem már, hogy rajta volt. givi plexi. naon jó a szélvédelme. 160-170-nél nem kell még hasalni, de 200 fellett kicsit le kell hajolni.
jólnézki a mocid plexit honnan szerezted?
Nekem van hűtőtakaró ezüst lejebb van fénykép róla.
Szeva Sanya!
A lánckerék szett amit írtál, már egész agilis változtatás
csak az első cseréjével 15-14re kb 8% ot csal az órád felfelé, tehát annyival többet mutat,
a hátsóval egyetembe nyilván többet, a pontos adathoz ki kellene számolni
a moci ezekkel a lánckerekekkel is alkalmas túrára, de nem ideális leírom az előnyeit és hátrányait,
és majd eldöntöd mi a szimpi
előny: jobb, agresszívabb, dinamikusabb gyorsulás, street fighter-es vezetési stílus
ha elég örült vagy, és szeretsz borsot törni a sport mocisok orra alá úgy jó ahogy van
hátrány: csal a km óra, sajnos a motorba kerülő km-eket is szaporábban számolja
illetve túra alkalmával magasabb fordulatszámon tartod ugyan azt a sebességet,
ez némiképpen megmutatkozik az üzemanyag fogyasztásban
FIGU
Köszi szépen! Amúgy nem teljesen tökéletes a szín, legalábbis fényező szemmel nem az, Nekem viszont nagyon bejön és nem igen veszem észre a külömbséget. Így sikerült... és ezért is nagyon hálás vagyok.
Erre a kiegészítőre vágytam a legjobban amióta megvan a moci!
Remélem hamar jön a jóidő és kielégíthetem a km hiányomat...
Sziasztok! Mot regisztráltam az oldalra, gondoltam már írok is.
Engem is érdekelne hasidom és hűtőtakaró idom 2004-es Z750-re. Hol lehet beszerezni viszonylag baráti áron? A gyári kicsit húzós.
Köszi és széles utat
kezdődik kezdőőődiiiiik KEZDŐŐŐŐDIIIIIIIK
B.U.E.K mindenkinek innen a Hargitarol...
nem attol feltem, hogy nadszal karcsun nem fogod mar annyira szeretni a "gyongyozo kacagasomat" , hanem hogy teljesen uj ruhatarat kell vennem
de azert koszi , ez kifejezetten jol esett igy az inseges idokben
Király lett. Én egyelőre feketén hagyom, nagyon tetszik így. Legalább nem tévesztjük össze a gépeket.

Orsi, nyugodtan edd a csokit. Mi úgysem csipázzuk a sovány lányokat.
Szeva TeeBee!

Nagyon jó lett a festés a hasidomon. Nagyon feldobja a gépet. Tényleg jobb így lefestve. Ha jobb idő lesz megsasolom majd élőben is.
Két Z közt volt nekem is firebade,nem túl kényelmes hoszú távon.Volt ugy hogy megállok az első benzinkuton és veszek 1 gumipokot a sisakot kikötni a farokidomhoz.Viszont a Z-vel nem voltak gondjaim,16óra motorozás 1 seggel semmi gond,akár szakadó esőben,vagy kánikulában (Adventure Day,Long Day Trophy)Új Z tapasztalatom még nincs sok 1 szer voltam vele túrázni(Akkora köd volt, hogy rendőrök ültek a jelzőlámpa tetején és kiabálták a színeket!)
Tényleg nagyon szép moci, az egyik ismerősöm most vett egy ilyet, kipróbálni viszont nem szeretném, mert a Z tuti csökkenne utána a szememben.
Nekem eddig a legnagyobb táv amit megtettem egyseggel az a Nyírábrány-Szeged táv volt, olyan 230km. Nem mondom, hogy nem zsibbadt el a seggem, de nem volt olyan veszélyes mint amilyet Te írtál.
Viszont ha heti rendszerességgel kellene megtennem a távot akkor valamit tuti kezdenék az üléssel.
Hondától azért váltam meg, mert én olyan motoros vagyok, aki reggel felűlrá és elindul vidékre, és este vissza jövök. Nem 250-el közlekedtem vele, hanem 120-ra ráálltam és csak tankolni álltam meg. Mire Debrecenből leértem Kecskemétre a seggem elzsibbadt és visszafele minden településen megálltam. Utána 2 hétig rá sem néztem a motorra. De amúgy egy brutális gép volt és még mai napig a legszebb sportmotornak tartom. De sajnos nagyon kényelmetlen. Lehet a magasságom sem erre a motorra termett. 194cm.
Thx again!

Ennél olcsóbb és jobb megoldást nem találhattunk volna hasidom kérdésre...
Nagyon teccik!
Így néz ki lefújva, feltéve az utángyártott idom:
Miért váltál meg a FireBlade-től?
Szerintem az is emelgette az elejét, vagy túlzottan harapósnak találtad
Hali. Ha kimondottan túrázásra vetted akkor lánckerék vissza. Elöl-hátul. Plusz vegyél egy kényelmesebb ülést. Bagster vagy mi a rák a neve. Lánckerék témában FIGU mester a guru, ülés témában pedig Csutka és TomLamb.
Nem rég vettem egy Z-ét és a szerviz könyven szereplő nevet megkerestem az iwiwen és mesélt a moci előéletéről. Amin csodálkoztam, hogy első lánckerék 15 helyet 14-es, hátra meg 43 helyett 47-es lett belerakva. Elmondottak alapján a végsebessége gyengébb de könnyebb emelgetni az elejét. A kérdésem a következő.: Esetleg valakinek van személyes tapasztalata az ilyen változtatásokkal, mert én kimondottan Túrázásra vettem, de ha nem alkalmas erre, akkor érdemesebb lenne vissza cserélni a fogas kerekeket?

Jóóóóó a mozgás
nagyon jóóóóó
az úszás is ha jobb nincs
mozgas, mi?
mar beszereztem a kellekeket, jovo hettol irany az uszoda is mar csak a kisertesen kell tuladnom minden masnak ellenallok
Hali!
Edd meg nyugodtan, nem avval van a gáz
majd később le mozogjuk a fölös kalóriákat
FIGU
Halihó!
Hát,ha gondolod :
-elpostázhatod nekem,úgyis emiatt híztam el én is,de jószándékból átvállalom tőled,csakhogy tavasszal csiniben lássanak téged.
'stet
nem szeretne valaki megkapni a csokitartalekaimat? eleg sok van es nem akarok kisertesbe esni
mert ha igen, akkor nem fogok beleferni a borruhamba tavasszal ugyhogy igazan segithetnetek