Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dia, te mikor valtottal nevet
neeeeem tudsz am atrazni , megismertem a Kawicsot
Okés!
Őszintén nem tudom, hogy melyik olaj volt az enyémben de valószínű, hogy az 5100-es...
Melyiket választottad? Pro4?
Most Motul 5100 van benne, na ezzel nekem is zajos a váltó. Gondoltam kipróbálom a 7100-et, de egyre inkább a Silkolene felé hajlok, szerintem ma meg is rendelem.

Fényezőnél vannak az idomok, de lassan el kell készülnie, szólj ha aktuális lesz.
Nálam most van folyamatban Fuchs beszerzése, 10w50 nem olcsó de nem volt rá panasz....
Szia!
Nekem speciel a Motullal rosssz tapasztalatok voltak, csörgött-zörgött a motor. Alig vártam, hogy lecseréljem.
Másik téma: Műanyagos Csabát most már le kéne támadni a hűtőtakarókkal!
Egyeztetek vele, s kereslek ahogy meg tudok vele beszélni valami konkrétat.
Szép napot!

Olajcsere előtt állok, nem tudok dönteni:
Silkolene PRO 4 vagy Motul 7100?

Vélemény? Tapasztalat? Egyéb? Valami? Akármi?
Na ja! Az új ár valóban annyi, itthon is közel 100e -ért adta a Corsaro.
Tényleg jó, bár azért annyit semmiképp sem adtam vola érte. Nekem az egyik legfontosabb volt, hogy a párom mögöttem sokkal kényelmesebben ült, mint a gyári ülésen. Így két személynek lett előnyös az üléscsere!
Persze azóta szétváltak útjaink...
369-ért van fent új, nem tudom mire képes de a minimum a thaimasszázs 200km-erenként Akkor megérné az árát, de ennyiért valószínűleg marad a listán
Hát az az ár azért annyira nem szolid. Nekem egy 100-assal olcsóbb volt tavaly...
Persze a kereslet diktálja az árat...
Köszi ezt jó tudni. Találtam egyet szolid 250 eurós áron, viszont z1000 a felirata ami annyira nem jön be Az egész attól, hogy most sikerül-e olajat szerezni bele, mert akkor a hevi motorkeret már oda Végül is válság van....
Szia!
Szerintem jó, tavaly bonyolítottam King-nek és a képeket még megtaláltam.
Mellékelve látható, hogy a gyári cimke szerint mindkét típusra OK.
hát akkor ne emelgesd azokat a lányokat
Akkor kíméld magad, mert nem lesz motorozás tavasszal.
Hadd síránkozzam még. Szépségek ide, vagy oda a porckorongsérvem is nagyban nehezíti a dolgokat.
Na Te csak ne siránkozz. Milyen szépségek vesznek küröl minden nap.
Kezdem azt hinni, hogy nincs motoros idő . Plussz lázasan kell dolgoznom, mert mindenki más is beteg. Na kisíránkoztam magam. áááááááááá
Még nem teljesen, a festés és a rejtett világítás hiányzik, de alakul. Most a Pannon székházra koncentrálok. Március 15-ig át kell adni.
BUÉK!
ezek szerint keszen van a moziszoba
Ajánlom még a Sons Of Anarchy-t. Bár sorozatokat nem nézek (mert ha meghalok, mielőtt látnám az utolsó részeket, akkor hiába néztem addig ), de ez téli filmnek jó. Látni, ahogy ölik egymást a motorosbandák, nincs is ennél szebb.
20000ft/pár
Az elvonási tüneteket csökkentendő, megnéztem DVD-n a 2008-as NorthWest200 futamait. Nagyon rendben volt. Holnap meg megnézem a 2008-as TT versenyeket. Ez is valami, tavaszig. Ja és BUÉK.
Sziasztok újra! BÚJJÉK mindenki

A Jézuska meghozta a sisakpárásodás ellenszerét Azóta a hideg sem gond.

Egy kicsit ON

Nem tudjátok hogy egy 2205-os z1000-ről származó Bagster ülés jó lehet a 2004-es kicsi Z-re?
Helo!
Bar Knapet mar nem jatszik, azert gondoltam kozkincse teszem:
Aréna Kupa ismét
információk a honlapon
Hali!
Kis késéssel Boldog Új Évet kívánok a Z-s csapatnak!
Úgy látom a hozzászólások számából, ma már mindenki aktívan visszatért a melóba...