Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a K&H-nál kötöttem, egy évre 82 ezer Ft a kötelező. B1. A teljesítményadó ( forgalmi szerint 93 kW ) asszem 18.000 Ft egy évre, de ez csak 2010-ben lesz esedékes, hiszen az adott évet az fizeti akinek január 1-én a nevén van.
Jah még 1 kérdés ha nem gond .
Mennyit kell rá fizetni évente ilyen kötelező, meg adók? (nem igazán értek hozzá, de faternak lehet, hogy jó lenne)
Knapet 1
Knapet 2
A bagster ülés mennyibe kerül,a zöld és jó -e ezerre is?!:P
sry átírást akartam írni, nem tom honnan jött a regadó
Regadót? Valamit félreértesz. az autó magyar. papiros, rendszámos, vizsgás, zölfkártyás. Aki megveszi végül adásvételivel kapja, átírva, az átírást én állom. Tehát ha valaki csak egy tombolát vesz és nyer akkor valóban, ténylegesen 5000 Ft-ért veszi.

Sosem volt mérve a teljesítménye. 402 méteren majdnem egy másodpercet adtam egy új Porsche 911 4S-nek. 6700 ccm, 11-es kompresszió. 100-as benzinnel tud a számítások szerint 400 lóerő körül, illetve 600 Nm fölötti nyomatékot. A 275-ös nyárigumi sem tud mit kezdeni vele száraz meleg aszfalton. Úgyhogy van kraft bőven.
az nekem is kéne
5000 Ft ért nagyon megéri...
De gondolom még regadót kell fizetni meg stb-t. (de úgy is nagyon PRO)
Videót is láttam róla, van benne kraft...
Amúgy mennyi lovacska van benne?
Sziasztok,tudnátok segíteni ! Kis Z-re kellene farokidom alsó része,ha lenne valakinek,mennyiért írjon azt megköszönném!
Perszepersze
CSAK a fagyiért csinálom
Jól tetted. Egy barátom fogalmazta meg jól ma reggel, itt most álmot vesz aki benevez. 1000 db a plafon, tehát legrosszabb esetben 1000:1-hez az esély. Ha pedig nem érjük el az 500 db-ot 4 hét alatt, akkor minden 5000 Ft után 5100-at küldök vissza. Neked plusz egy fagyi.
Ne is mondd... az Eagles meg... nem is értem. Dawkins isten akart lenni, 3 misstackle, ezért ment rajta 3 TD... el is úszott a meccs... pedig az életútjából már csak egy gyűrű hiányzott... Bár én megmondtam, hogy az Eagles mindig kifullad a végére... Cardinals nyeri a SuperBowl-t. Figyeld csak meg. Most olyan lendületben vannak... 3x leviszik Big Ben-t az első negyedben és olyan bizonytalan lesz, hogy tyuhajj... Jó meccs lesz, egyébként csak ez a lényeg.
Nagy meglepetés party lesz, hidd el nekem
össze is kéne jönni arra az estére hátha társaságban élvezetesebb nézni
a szakkommentátor úr esetleg ráér?
Amen....Big Ben bátyád és Holmes már azt első 2 negyedben elintézi a "Verebeket"
Viccelsz?
már vettem is egyet de ha nem nyerek, jössz nekem egy fagyival
Egy nagy lópikulát. Jó csapat a Steelers, de esélyük sem lesz. Majd csak figyeld meg...
Tényleg ennyibe kerül egy darab tombola. Részletek mailben.
Semmi gond nincs vele. Szeretjük 1mást. Fülöp úr egyszerűen csak impotens
vmi igazi IQ barát lehet az a hondás gyerek
Előtte le kell csekkoljalak..
legkorábban tavasszal most álltam neki, hogy újra formába lendüljek... egyelőre még az uszoda népét sem merem riogatni , nemhogy a barátaimat
meztelenül meg .... majd ha feleségül vettél
Ok, lebírkózhatjuk....de meztelenül
Mikor randizunk?
ugyis ideje lenne már
ebből bunyó lesz én mindig a "kisebbnek" drukkolok