Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na asszem ott aztan lenne nagy kibeszeles mennyire jokat nevetnenk egymas ugyes-bajos hulyesegein es a vegen meg tenyleg szuletne par ertelmes gondolat
knapet, ha gondolod, tartunk egy kis csoport terápiát, körbeülünk és megbeszéljük. Lehet, hogy közösen, megtaláljuk a megoldást és az utat is.
erted a lenyeget... de ez tenyleg nem ide valo.
mindenre van megoldas, csak magadban kell eloszor megtalalni igy, vagy ugy, de ha szeretned, sikerulni fog!
A beszélés ezen édes keveset segít. De azért köszönöm, igazán nagyra értékelem a segítő szándékot.
sajnalom. oszinten
ha akarsz rola beszelni, tudod, merre talalsz. barmikor
Szia.
A kérdés inkább úgy helytálló, hogy mi a nem baj... Nem tartozik a nyilvános fórumra. Sok a bajom. De a java csak most következik. A túlélés sem lesz egyszerű a következő fél-egy évben. Ha egy szóban kellene összefoglalni akkor kilátástalan. Persze nem hagyjuk magunkat, de ettől a helyzet nem lesz jobb, sem a kedvem...
szia
mi a baj? beteg vagy?
Szasz.
Voltam már szarabbul is. Igaz nem sokszor...
Robis,
te reklamszoveg-iro lettel a ket unnep kozott mert ha igen, akkor nagyon jol sikerult a kepzes en a magam reszerol megtartom inkabb a Tehenet, de ezt mar irtam. ennel jobbat talan talalnek, de szeretjuk egymast es es es es ... ehhez nincs mit hozzatenni
Egyébként miért figyelsz egy gixxeresre? Mennyit tud a Z-ről? Szerintem semmit. Csak annak adj a véleményére, aki már ment is azzal a motorral. A Gixxerest a gixxerről kérdezd. A többihez úgyis hülye. Z-ről itt kérdez, a többivel ne foglalkozz. Valóban nincs szélvédelem, de csak a versenyzők és a gyíkgyurik bújnak el az idom mögé. Egy kis plexi segít egy kicsit, de ne legyen túl nagy. A szélből fogod érezni, hogy túl gyorsan hajtassz. A szélnyomás figyelmeztet, hogy ne legyél donor. A Z remek kanyarvadász, jó indulatú, kezes jószág. De tiszteld és ne hozd ki a béketűréséből. Nem játékmotor. Mindene tökéletes, gyönyörű, imádnivaló. Ja és tartós, nem drága, megnézik, csodálják és irigylik a lovasát. És nem utolsósorban a legjobb társaság Z-n lovagol. Gondolom Te is ebbe a csapatba akarsz tartozni.
Egy dolog tény. A Z nem egy speedmotor. Ennek megfelelően kell értékelni a képességeit és viselkedését. A maga nemében nagyon is jó a viselkedése. Az eZredes ráadásul sokkal jobb ilyen szempontból mint a kicsiZ. Ha valaki egy viszonylag új gixer után ül rá, nyilván gyengébbnek érzi, de én a helyedben az ilyen véleményeket nem venném figyelembe, az égvilágon semmi realitás alapja nincs. Szélvédelme valóban zéró. De ez egy naked-túra keverék. Túrázni viszont a gyári üléssel nem nagyon alkalmas, vagy csak én seggem nem alkalmas rá. Az utasülés még egy fokkal kényelmetlenebb. Az utas lábtartója rezonál és ez is fárasztó. A legjobban egyszemélyesen, rövidebb utakra, városba használható. Mármint a kicsiZ. Ez az én tapasztalatom. Béke!
Jaja,én kerestem,jó is hogy szóltál.Ti úgyis jobban benne vagytok ebben a "Z" -körben,beszéljétek ráfele az ismerőseiteket,hogy szabaduljanak megfele tőle. És tényleg,ha van valami,akkor írjatok,mert nagyon pang a piac.
Amugy meg nem értem,mindenki beszélne lefele erről a z1000-ről.Mondják ,hogy nem jó kanyarvadász,nem gyors,nincs szélvédelem,stb.,stb.Egy-két dologgal egyetértek,de furcsán hangzik egy gixeres fan-tól,olyan negatívumokat mondd rá,ami egyébként a tesztekben leírtak szerint a Z igazi erőssége.pl.:ívtartás,kanyarvadászat
Felszereltem az új hasidomot a mocimra. Ezt kapta kari ajándéknak. Nagyon szép. Feketén fogom hagyni. Majd csinálok fotót. Úgyis a fekete és a zöld dominál a gépen. Nagyon jó az összkép így. Ennél egyszerűbben felrakni egy hasidomot nem lehet. A csavarok előre bele vannak rakva a blokkba, minden passzolt és illeszkedik. Ügyes ez a Csaba fiú.
Szia!
Nem az enyém,nekem a kicsi Z van
Csak nézegettem a hírdetéseket és eszembe jutott,hogy valaki keresett ilyet.
Üdv: Sanyi
Halihó!
Panyo,csak nem tiéd a motor?Ha igen,akkor megkérdezném,hogy pályán használtad a gépet?Mert egy -két hónapja szemezgettem ezzel a hirdetéssel (akkor még 1 290 000-ért volt hirdetve),és akkor még a régi gumival volt lefényképezve.Hát ha jól láttam a szélein elég majrésan le volt koptatva.Választ,köszi!-norbi
Ja,tud valaki arra megoldást,hogy az utas ne csessze szét a kipufogó fényezését a lábával?(tudom ne vigyek senkit)
Valamilyen hőálló matrica vagy ilyesmi létezik?
Hi!
Valaki kereset Z1000-t itt 1.
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Szevasztok Z crew.

Mi a pálya? Hogy vagytok? Örömmel konstatálom hogy a decembernek már vége is És ha mázlink van akkor már csak 2 hónap hogy úgy ehessen motorozni ahogy azt igazán szeretjük.
Dehogy, nézd meg a negyediket is
Ez már a vég, hogy megnéztem három Ghostrider filmet.
na ennek igazan orulok
Karácsony van, jó kajával megtömve a hasam,
kimegyek a garázsba megnézem a Vasam!
Csorgatom a nyálam elmennék egy körre,
bánatomban gyorsan rámegyek egy Sörre.
Kurvára várom már a nyarat,
kínomban zabálok még egy kis halat.
És ezt igy addig-addig csinálom,
míg az egészet sugárban kihányom!
Azt mondom én neked motoros barátom,
Motorozás nélkül szart sem ér a Karácsony!
jol latod bekesseg van, boldogsag is kis hijjan, de minden remek
meg a motoromat is beinditottam a nagy karacsonyi surgesforgasban
Szia Borso!...ebbol az aranyos pillantasbol azt latom, hogy jol telik a karacsony!?
Joreggelt