Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:)
Rendben, de szóban fél perc alatt lebeszéltük volna amit akartam...
A kérdésem az emelővel kapcsolatos, de nem a rendeléssel, mert a héten végre megérkezett hosszas huzavona után a cucc. A nagy spórolásnak - hogy hazahozatom egy kinn dolgozó cimbivel az emelőket - iszonyat túlköltekezés lett a vége. De ez nagyon hosszú történet.
Nem volt még időm a héten utánanézni, hogy az első emelőt hogyan is kell alátenni a moci alá.
Csináltam egy képet amin látszik mitől félek. Az én emelőmnek is olyan tartókarja van mint amilyenre a ninját tették, de annak más a fékfelfogatása, a Z-n nem hiszem, hogy ilyen eccerű a téma.
Én nem merem ezzel felemelni, kellene hackelni vele valamit.? Egy menetes szárral pl, ha átalakítanám az emeléőkart már biztonságosabb lenne, nem?
Te hogyan oldottad meg?
Hat Robi nem vagy egyedul!
En karacsony elotti napon mentem egyet, de a fene se gondolta volna , hogy azota -1 es -20fok kozt marad homerseklet.
Nah a tegnap elott megmosattam a ket pacit, igy mentem vagy 1600 metert
Hali Tibor,

Igen, de nyugodtan itt is megkérdezheted amit szeretnél tudni, hátha van akit érdekel a dolog. Gondolom a rendelésre gondolsz. Semmi különös nem volt benne. Megrendeltük, kaptunk egy visszaigazolást, elutaltuk a lét, és hamarosan megjött a csomag.

Más. Végignéztem a 2008-as TT futamait. Holnap kimegyek a garázsba és beindítom a kicsikét és üldögélek rajta egy kicsit. Nagyon hiányzik már.
mutasd csak azt az ülést nekem....
Üdvözletem mindenkinek !

De igen én hírdetem ! Érdekelne ?


Hja, és van egy újabb eladó Bagster ülésem ha esetleg vki érdekelne !

Sziasztok!
Hahó Midas.

Véletlenül nem te árulod azt az Arrow dobot z750-re?
Hi Robis,

Megkaptad a mailem?
minek oda belepo mehetnetek ejjel dolgozni, akkor tuti nem kell mutogatni senkinek az igazolvanyt
kepzeld, mar nekem is elvonasi tuneteim vannak tegnap elott vegigmentunk az M0-n es ramtort a motorozhatnek ez mar a veg
aval nezem ....
Monnyuk az elso reszt neztem meg meg, de nem rossz igy telen
Ahhoz az kéne, hogy itthon is adja valamelyik csatorna. Felirattal nem jó?
Jól van, akkor egy helyen dolgozunk. Mi pár kresz-táblát dobáltunk ki oda még tavaly, valamikor mostanában folytatjuk majd. ... valamint kicseréljük azokat, amiket már azóta sikeresen kidöntöttek
Valakinek nincs infoja, hogy hol lehet hozzajutni a Sons of Anarch szinkroos valtozatahoz...vagy vane egyaltalan?
De igen, most épülget. Az Arcadom a kivitelező
Netán nem Törökbálinton van ez a székház?
Köszönöm, jól. Tegnap közölték, hogy Február 28 a határidő, de még belépőnk sincs, hogy bemenjünk dolgozni. Majd csak lesz valahogy.
a karcsusito ovtol leszel karcsu a merevito ovet meg most ne taglaljuk inkabb
hogy van a pannon? vagy mar veluk is almodsz
Konkrétan a kádra gondoltam. Te kis hamis. Egyébként én egy merevítő övet hordok, ezért nagyon karcsú vagyok.
Ok no para, majd köszönök. Bár lehet, hogy leteszem a motort, mert tényleg gáz az idő már.
Azért nem szoktam annyira nyomulni az ismerős motorosok után, hogy azok inzultusnak véljék azt.
Másrész meg általában nem is érem utol őket maximum egy lámpánál.
Minden esetre, ha egy fekete golf kerülget, akkor ne ess egyből az autósnak, mert lehet az én vagyok...
Valószínüleg nem is arra gondoltam volna, hogy egy haver, hanem mit követ és tol le ez a "köcsög". Sajnos ilyen világot élünk, de majd jobban figyelek. Csak a takonytól, párától, könnyes szemektől a látás is korlátozott ilyenkor, hiába a páramentesítö plexi.
Igen azt tudtam! Csak nem értelek utól kocsival, hogy megbizonyosodjak...
Arra szoktam menni. kb. 17:30-40 járhattam arra.
Hello,
Tegnap téged láttalak hazafele menet az Üllőin?
Pontosabban az Üllői - Ferenc körút sarkon?
Szia!
Elnézést, kicsit átszerveződtek a dolgaim. Tegnap megnéztem otthon a leveled, de abban a pillanatban nem írtam be a telefonomba így otthon is maradt...
Ha ismét gép közelben vagy, akkor hadd kérjek még egy levelet a telefonoddal a tom@eniac.hu-ra.
Köszönöm.
kinek az oldalat akarod te bekenni disznozsirral