Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szépen köszönjük a közreműködésedet a témában...
Szerintem nagyon szép lett...
Bocsi CSUCSU, de meg kell cáfolnom a hírt. Nem csak te kaptál a mikulástól ajándékot. Műanyagos Csaba kézbesítésében én is megkaptam a hasidom ajándékomat.
Csaba szívesen lát bárkit, akit érdekel a mű. Konzolokkal együtt sikerült elkészítenie. 2008-as évjáratú kis Z-re lett optimalizálva, de szerintem a konzol átalakításával bármelyikre felrakható. Az árról annyit mondott, hogy 20 ezer forint az anyagában feketére színezett idom. Ha valaki más színben szeretné az is megoldható, természetesen egy kis plussz pénz ellenében. Szerintem a 2008-as fekete blokkos mocihoz ez a szín is nagyon jól megy.
Ha valakit érdekel, akkor nálami is megvásárolható 1 db. Ezt kaptam a mintadarab kölcsönadása fejében. Elérhetőségem az adatlapomon.
Íme egy pár kép:
CSUCSU for Prez
Mind a kettő ugyanaz.
Azért írtam viccesen, fel ne kapd a vizet! A motor(ozás) szervezett egy jó kis társaságot amiben van élet, ez így van jól
sejtheted, hogy mennyire izgat a kerdes
Mi a faszomért kellene csak a motorokról írkálni? Na de most nem folytatom, nem is idegrsítem magam tovább.....Borsokam aszem ezt már beszélgettük nem? Pont mostanában
ez mar regi poen csak voltak tobben, akik rosszul viseltek, hogy nem csak motorokrol volt szo
Kérhetnénk egy topik cím változtatást: Kawasaki z1000 / z750 folytatásos szappanopera gyakran változó szereplőkkel, a motorok bűvöletében
naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
te dög mondtam, hogy nem mukodhet ez IGY
Azt csak azért írtam, nehogy félre értsék. Bár úgyis félreértik. Amióta kettesben sétáltunk a tengerparton....
baby get shaky after school...subidubi dab dab :)
tudtam, hogy a fiukat szereted
csinalok neked sutit, a nagy nap oromere
Persze persze
Mindenképpen megejtjük. Nagyon hiányzol. ...... Ja és a többiek is
majd a karacsonyi folyamatos kenyszeres eves kisse helyreteszi a hasadat
itt is van nehany trukkos otlet, megoldas, ugyhogy vakarom a fejemet rendesen. azert ha keszen lesztek, ihatnank egy bambit vegre
Gyere/gyertek...neked/nektek mindig örülök
Pont emiatt a projekt miatt nincs időm. Most közöltek néhány "apró" változtatást. Pl. az auditóriumban a vetítést 90 fokkal el kell fordítani. Kiderült, hogy a falakon zsűrizett festmény lesz, amolyan freskó szerű, tehát úgy kell mindent építenünk, hogy ne változtassa meg a látványt. és így tovább. Szóval elég nagy a feszültség emiatt. A stressz miatt a gyomrom is szarakszik. Állandó hasmenésem van. De majd túlleszünk ezen is.
lehet h elugrom tapsolni
Holnap...10kor dobok egy show-t utána munka
koszi, mar vegeztem vele nagyon finom volt
holnap kell menni a mikulasbuliba
Adok én neked vacsorát:)