Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Csak megerősíteném, amit Robis írt, jómagam is több mindent onnan intézek. A legdurvább eset az volt, amikor az eladó összecserélt két csomagot: a 42.000,- Ft értékű ülésem helyett kaptam egy 280.000,- értékű Ohlins hátsó rugós tagot... Mondjuk emiatt nem az én fejem fájt.
Én annyit tennék hozzá, hogy Paypal-lal fizess, mert az is egyfajta garanciát jelent mindkét fél számára.
Mi most vettünk az ebay-ről egy csomó motort, és semmi gond nem volt. Ráadásul sokat vásárolunk így és mindíg megjött, amit rendeltünk.
azért ez nem úgy működik
Csak félek a postázás miatt.Külföldről megrendelem és nem is az lesz benne!De akkor is ki kell fizetni!
nálam :)
amúgy ebay a legolcsóbb
Nekem ilyen vol fent a supermoton...jó gumi
A régi kasznis z750-re hol lehet túra plexiket találni?
Ez millen gumi?
Most "verhetetlen" áron Pirelli Supercorsa!?
http://www.r17.hu/index.php?pa...
Nem vagytok semmik Tény hogy tök új vagyok, ha időm engedi akkor próbálok visszaolvasni....Azért vannak kemény klubok a locsifecsipáíyázás meg a tyúkólfight Végül is a motoros társadalom is csak emberekből áll
Aztapasztaaa

Képeket feltétlenül csináljatok róla....
Meglesz a karácsonyi ajándék a mocinak
CSAAAAAK
de CSAK biciklisgatyaban
Balogh Tibivel senki sem....
aaaa, semmi kedvem huzakodni. a hatam mogotti beszolasok meg ugyis mindig visszajutnak
majd az elet rendezi veluk a szamlat Veled es meg par emberrel meg ugyis beszelek
Csináld Senki sem szórakoz6
de o meg uj gyerek, es amugyis megszoltak, amiert nem beszelek/irok eleget motoros temakrol, ugyhogy inkabb kussolok csondben es mindjart mondhattam is volna egy kedves hasonlatot, de mar azt sem merek
Borsokam. Hát felejtesz

A Helyes válasz: HA ELMONDANÁM MEG KÉNE HOGY ÖLJELEK
ez egy igen hosszu tortenet
Sziasztok!

Beszéltem ma Csabával a hasidommal kapcsolatban. Elvileg a hét végére elkészül az első darab. Csaba szombaton elhozza hozzám, felpróbáljuk a mocira, és ha minden rendben van, akkor indulhat a sorozatgyártás. Ha még esetleg valamit alakítani kell rajta, akkor csúszhat egy kicsit. De ez szinte lehetetlen.
Amennyiben újabb infóim lesznek jelentkezek.

Pilyu
Tényleg Borso, Te miért szünetelsz ha szabad ilyet kérdezni?
beirtam, aztan nem jelent meg...
pedig milyen szepen indult a reggel
kösz , nekem megjött :)
Hi Tömeg!
Küld át a címed, az enyém az adatlapomon!
Áttolom a cuccot
FIGU
az esetleg elfuthatna erre is , már kíváncsivá tettetek :)

zotya_mail@freemail.hu


köcce