Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálad olyen meleg volt reggel?
bundabugyit! mindnekinek
olyan meleg van, hogy miniszoknyaban jottem motoros idoben motoros felszereles
No, motorozni valo jo reggelt mindenkinek
Úgyvalahogy...
Joreggelt
Ok, fogok élni a lehetőséggel. Köszi.
jó estét.az enduro az finom tavaj én is túrtam a levelest a Bakonyba.csak a vadászokkal ne tudtunk összespanolódni tavasszal meg ment a háztól
Én most adtam el a Ktm Sxc 625-öt superlotyót azzal mentem aszfalton,az exc 400 meg sarazni van most szeretnék 1 kis Z-t.Szólj ha endúrót veszel segítek van már némi tapasztalatom
Mondjuk a perecelésben is földúton
Valamilyen 400-as vagy 600 körüli endúróra gondoltam. Hogy úton is mehessek vele. A legjobb lenne Kawát venni.
Látom én + Soroksáron,de taksonyban dolgozom
Az király, mert én meg Szigethalmon lakom.
Hali Robis!
Vegyél 1 endurót,de ne kroszt az nagyon szervízigényes,azt gyere velünk endurózni némedi-ócsa-taksony-bugyi-halásztelek környékén mozgunk álltalában
csak ne panaszkodj a lapossagra
en csinalnam itt a hangulatot a soooook sooook hulyesegemmel, de nem lehet vegyel krosszmotort, az vicces en mar probaltam, aztan uuuuuugy felborultam a homokdombon folfele, hogy orom volt nezni
Gondoltam, hogy ezért. Nagyon lapos ez a tél így. Baromira hiányzik a motorozás. Tényleg vennem kéne egy endúrót is.
szerinted miert IDE irtam ki
mert ha ez utolag ferul ki, akkor szenteltvizzel se mossa le rolunk senki, hogy nem szurtuk ossze a levet igy aztan mar mindeni tudja
Nem is írtál nekem. Én mindíg válaszolok. De ha kettesben találkozunk, akkor szóbeszéd tárgya leszünk. Tudod, milyen pletykás népek vannak itt.
Jooooestet!
joestet
Köszönöm a tanácsokat!Megfontolom!
Hoppá-hopáá! Robis itt a lehetőség!

Amúgy szép estét mindenkinek. Ha már a napom szar volt...
aki sokadjara sem valaszol, ha irok neki forumon, az nem is fogja
de hijjal fel es egyik nap "randizunk"
Orsi, mikor látjuk már a csinos pofid és a tetkód? Nagyon a munkába temetted magad.
Nekünk most volt két nagyon pozitív élményünk. Vettük két muzális motort a németektől és az eladó nem csak a motorokat küldte, hanem vagy három motornyi alkatrészt is felrakott a teherautóra. Na az nagyon tetszett.
Mondjuk a secondary offer tényleg létezik, ha az első visszalép az eladó felajánlhatja a második legnagyobb licitet tevőnek ez tiszta sor.

Az e-bay kifejezetten felhívja a figyelmet hogy a közvetlen pénzküldés (átutalás/western union) nem biztonságos. Ha paypal-al fizetsz és átvágnak némi türelmi idő után visszautalja a pénzt (mint az American Express kártyák), szóval ha ésszel csinálják akkor nem lehet bukni rajta (maximum idpt) De ha figyelmes vagy utána olvasol kicsit nem lesz baj. Én 60 tranzakción túl azt mondom még egyszer sem volt problémám, pedig vettem már nagyobb értékű cuccot szóval hajrá
Hali!
Én is sokmindent vettem már az Ebay-ról eddig csak 1 átverésbe kerültem bele,mindjárt az elején amikor még 0-ás a vásárlásom volt.
Licitáltam 1 Ktm kilóméterórára,de nem én nyertem meg!
Másnap jött egy mail,hogy a nyertes vevő visszalépett ezért mint második legtöbbet kínáló elvihetem az árút annyiért.Kicsit gyanus volt,de megkérdeztm 1 nagy ebay-os srácot aki már sokat vásárolt ő mondta,hogy hallot már ilyenről hogyha valaki visszalép a következőt értesítik.(de,gyanús volt neki is)
Szóval lessz ami lessz utaltam a pénzt a megadott számlaszámra vagyis WesternUnion-os befizetés volt.
Azóta jön az árú
1-2 nap múlva nézegettem az eladó értékeléseit és aki megnyerte az értékelte pozitívan,hogy létrejött az adásvétel!
Na ekkor leeset,hogy átvágtak
Szóval irány a rendőrség feljelentés stb... legalább hátha megfogják és másnak nem csinál kárt.Mást úgysem tehetek.
Tanulság csak ha megnyerted akkor utalj,de előtte emailt váltsál a postaköltséggel kapcsolatban nehogy később probléma legyen hogy kevesebbet küldtél.
Azóta én is jobban odafigyelek,de más problémám nem volt eddig mindíg azt kaptam amit rendeltem még Amerikából is.
Üdv: Sanyi