Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Es ez igy van!
Azt figyeltem meg, hogy mindenki nagyobb es nagyobb motort vesz holott nixt tapasztalata...de nem sokan vannak akik kitudnanak huzni akar egy 600ast.
De azt hiszem, hogy ez a tema ki van meritve teljes mertekbe!
Vitazzanak a kerdesen csak ok...!
Haller-galler

Egy kis szösszenet az alábbiakhoz.
Azt gondolom, hogy ha már valaki megfogadja az érveket, ellenérveket, a saját tapasztalatokat, ennek alapján dönt a motor vásárlásáról, már volt értelme a hozzászólásoknak. Közhely, de ha jól dönt, akár az élete is múlhat rajta. Persze a legprofibb több títzéves tapasztalattal, versenyzői múlttal a a ranglétra fokozatos kijárásával is áldozat lehetsz, nyilván nem csak ezen múlik. Közhely-közhely, de sajnos van ebben valami.
Sokak szerint "ez fejben dől el"-ez szerintem részben igaz, de most őszintén, ki az akit még nem kapott el a gépszíj, ha csak egy percre is? Különben meg robogót is vehetnénk nem?
Ott a másik példa is a velencei gurulás, nagyon király volt, de néhányan még éppen, hogy kihoztuk a motort a szalonból, mert ugye a bandaszellem az kőkemény tud lenni néha. Egyébként még a kis zét sem lehet kimotorozni Pöstön sem, a nyomatéka viszont mentett már meg 1-2 veszélyes helyzetből, hangsúlyozom, ahhoz is kell nyilván rutin is nem csak a gáz teljes kifacsarása.
Nem akartam senkit sem feltartani, csak leírtam azt amit gondolok, az én véleményem is az, hogy adjunk meg minden esélyt magunknak ahhoz, hogy minél többet és jókat gurulhassunk még együtt.

Borsó el ne add a géped, akkor kit fogok üldözni a ringen
igazan nincs mit
mar meg is jott. koszi meg1x ;)
akar rendesen is leirhattad volna
elkuldtem, remelem hamarosan megerkezik
jjbrutalekukacgmailpontcom. koszi!
en en vagyok 1magam
csak nem tudtam regisztralniava a nevvel amivel szerettem volna, es igy most nekialltam kicserelni
es a dontesem a rendszamomra esett
mail-cim
a napokban korbefutott, atkuldom, csak mondd, hova
haj, nincs vkinek 2005os z750 service manualja pdf formatumban, amit esetleg elerhetove is tenne szamomra?
hala & koszonet
kezdek kisse megkeveredni
hanyan vagy mostmar
Hogy tetszik a rendszamom Borso?
na igy na
....
Nah ezaz
A rendszamom lett a nevem
Ez nekem szol?
üdv
azért vettem ki, mert közben a motoron történik sok módosítás és már nem kell bele
ha van vmi egyéb kérdésed írj a: kacsorjanika@freemail.hu-ra
koszi Borso
Remelem nem a "Belas" viccek miatt
nekem a Bela szimpatikusabb volt
huhu sikerult
Palffy Bela vagyok a 84 fiu alatt
nah megvaltoztam!
megvaltoztam?
ha ez bekovetkezne, szepen kerlek!, feltetlenul kozold ELORE, hogy hol leszel, nehogy veletlenul osszefussunk nem hiszem, hogy a szemorvos helyre tudna allitani az okozott karokat a szememben
Bőrmellényben iszonyatos hónaljkutyával 3 napos fürdetlenül... szerinted?!?
budos is leszel
Ha addigra harley-m lesz akkor nem fogtok velem szóbaállni... szőrőshónalj-hosszúszakáll-napszemcsi-bőrmellény rulez...