Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak úgy. Információképpenvagymi...
http://racing-bazar.hu/utcai/s....

kezdésnek...
Tök mindegy mennyivel mész ha meg van írva nincs mese fater robiával is hazavágtam a szomszéd déévuját és szerintem az meg volt írva
Ez pedig egy örök vita marad hogy ki mire üljön. Szeintem sem gáz semmilyen motor kezdésnek, ha eléggé felnőtt az ember gondolkodása.
Hello!

Szerintem ha fejben ott vagy akkor jó kezdésnek, hülyeségnek tartom azt ,hogy hű hát 1000-res. Persze
hülyegyerekeknek nem jó kezdésnek....

Különbenmeg nekem jogsinál Suzuki Gs meg Bandit volt a tanulómotor, és szerintem a Z vel könnyebb menni mint azokkal! ( előtte motoroztam 50-esekkel meg 125-össel)
Én azt szoktam vallani hogy persze ahhoz kell rutin hogy valaki 160-al döntse a kanyarban közuton, de a szabályos közlekedéshez nem kell annyi, meg ugyis tudom mennyivel tudom bevenni azt a kanyart.
Meg aki azt vallja hogy ő kurvanagy spiler és beláthatatlan kanyarba dönti mint állat , erre én az tmondom mivan ha: ott fut át egy kutya, kikanyarodik a földutról egy traktor, a tegnapi eső kimosta a homokot stb... Ő lehet elesik a nagy képességeivel mert gyorsan megy de én 90-100-al megállok. Pont összel jártam ugy hogy a barom közutkezelő utat ujjítot egy kanyargos részen ugy hogy megmaratta a régi aszfaltot, bitumen és rá zuzott apró bazalt. Tábla persze semmi! Én meg jötem 90-100 al, ráfutottam, egy kis gépészkedés de azért megfogtam. Itt ha valaki 160-al jön annak satu, pedig lehetne ott annyival is aki annyira "tud".........

Ennek ellenére szoktam gyorsabban menni de mindíg tudom hol a határ.
Jó választás volt,bár nekem 750-em van (2005) ezeknél még nem volt nagy kölömbsék a nagytasó között.
Az igaz hogy fel kell hozzá nőlni, na ez nem mindenkinek megy ,33 ezredik km tiprom vele
de egy rossz szavam nam lehet hozzá!
Ezt az új modelt még nem próbáltam de majd valamikor .
A vas az király száguldana az csak én nem bírok kapaszkodni pedig minden este gyúrok csuklóra
Hali. Mindenki. Én lennék az akiről a FIGU beszél.Csak az a hozzá szólásom az egészhez hogy már nem az a tináger gyerek vagyok aki ne tudná felmérni hogy mire képes.Nem mentegetőzni akarok de mundenki kezdi valahól, én kisseb motorokkal mentem nem csak robogóval,ezzel is meg fogok birkózni.Ez tetszett és nem is akartam mást venni....A jótanácsot megfogadom a kritikát meg nem mindenkitől viselem el.De ez az én bajom.Remélem találkozunk kétkeréken nem csak szóban, lehet hogy soknak változni fog a véleménye .Üdv.
Sztem nem túl nagy a Z 750 kezdésnek. Ha normálisan tud vele menni akkor nem fogja kinyirni vele magát. Bőven elég a magyar utakra. Az 1000es sok kezdésnek, de az hülyeség, hogy nem lehet kinőni a 750est. Ha vki 25 évesen 750el megy legkésőbb 30-35 éves korára összeszed annyi tudást, hogy kevés legyen. Nem biztos hogy valakinek az erő hiányzik egy motorból és azért vesz nagyobbat. Ha sokat megy hegyekben, külföldre vagy két személlyel az is indok lehet. Meg az 1000es sokkal stabilabb azonos tempónál, mint a 750es...
"valasz erre"
nem olyan nehez am hasznalni
Kevés a megfelelő hely és tényleg keveset használtam de csak junius óta van meg,elötte egy zr7em volt ezt még nagyon féltem
Mijez a csetepaté?mi?Mi?MI?

Robokuty vagy hogy hívnak...bátor, tökö sgyerek vagy hgy bevállalsz egy 1000es gépet elsőre, és kívánom hogy maradjon így..mármint hogy tökös vagy, és nem töketlen. Remélem érted mire célzok
na te sem sokat hasznalhattad vagy csak nem a megfelelo helyen
Ezt a motort nem száguldásra teremtették akinek van az tudja akinek nincs az majd rá jön ez a motor szép
Azért ez nem olyan választás, hogy kiflit vagy zsemlét vegyek... majdnem 1 millió a különbség. Nameg a képességek. A mondandónk lényege egyébként is az, hogy a kicsi is talán túl sok abszolút kezdő motorosnak. persze mindenki a maga szerencséjének a pogácsa... písz
a.) a "valasz erre" gombot hasznald kerlek, mert azzal megkonnyited a dolgunkat
b.) a kozlekedesben ritkan veszel reszt egyedul az elotted keresztbe futo kutya pont eleg nagy meglepetes 80nal is, es ha nem ismered a SAJAT kepessegeidet sem elegge, motorrol nem is beszelve, siman az arokban kothetsz ki.
c.) kis gyakorlas utan mindenkiben felebred a sebesseg utani vagy, kulonben triciklit vett volna... nem kivanom, hogy a sajat borodon tapasztald meg. sok sikert kivanok a dontesedhez!
én nem száguldozni akarok csak jót motorozni és kicsi z akartam csak nem volt a kereskedésben csak a nagy és azért vettem meg mert beszámolták a quadot és szerintem leht bárekkora a moci ha ideges a csuklód én meg elég nyugodt vagyok és szereték sokáig élni
Nyolc év autó és némi A1-es bohóckodás után lett első motor a kicsi Z. Tényleg fejben kell hozzá felnőni, de van ismerősöm aki a sokkal gyengébb SV-vel életveszélyeskedik, és ismerek robogós srácot aki egykerekezik csúcsforgalomban mert az poén, és autós állat is bőven akad.

Azokra vagyok igazán mérges akik azt hiszik, hogymindenre képesek és "beteszik a kocsit\motort kiló hatvannal a kanyarba mer' érzés".....
hosszú távon már a 160is fáj
Pusztán annyi, hogy én 22 év nagymotoros tapasztalattal ültem a kicsi Z-re és nagyon sok meglepetést okozott. Soha nem fogok kinőni a kicsiZ-t. A barátaid baromi nagy marhaságot mondtak. Hogy fogod kinőni? Túl nagy leszel hozzá? baromian fogsz tuni motorozni? Ugyan ne viccelj. Nem elég a 230-as végsebesség? Örülj ha megbírsz rajta maradni. Miért nem ZX10-el vagy nagy gixxerrel kezded? Semmi tapasztalattal ez a motor büntetni fog. De reméljük, szépen felnőssz hozzá. Kinőni sose tudod, a kicsit sem.
cserélt már valaki 2007es z1000en kipufogót?nem tudok rá jönni hová dugták a katalizátort!ja és van e jelentősége a jobb oldali dobban annak a szelepnek
Ennyire féltékeny? Vagy eddig csak hapsikat masszíroztál?
Kössz az infót!
Jó plexit olcsón nem lehet venni. Ez olyan mint a hús... olcsónak a leve...
Univerzális nincs, a nyitómechanika szinte minden márkánál más, nem csereszavatos.
A legolcsóbb elviselni, hogy néha párásodik.
a ... után kimaradt egy ilyen
Természetesen nincs univerzális plexi ami mindenre jó
UVEX-re UVEX plexi /nem tudok után gyártottról
sok helyen lehet kapni páramentesítő fóliát 3000Ft körül és felfelé
aránylag jól fel lehet rakni, de sose lesz olyan mint a gyári UVEX
ahol UVEX sisakot árulnak ott plexit is
FIGU