Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vazzze, ennyire esnek az árak?
Mármint felirat!
A táblán Csiki-Begés flirat van szerintem ott!
Peety melyik kereskedesben dolgozol?
Hali! Valóban hirdetem a motrót. 2007.10. havi 7000 km van benne. Jelen pillanatban téli tároláson van. Semmi mókolás nincs rajta, benne. Mini indexek vannak elöl-hátul, kis rendszámtartó, LeoVince GP dob, pageres riasztó. 1.5 az ára. Pályán nem volt, karcmentes. Egyszer dőltem el vele álló helyzetben a lábamra. Tavasszal hátsó gumi csere. Röviden ennyi. Ja és fekete.

Csutka: nem az enyém nem ABS-es. van több érdeklődő is de a hitelezés elég nehézkesen megy mindegyiknek, cash-t eddig nem villantott senki.
PANYO11 Nekem van egy 2007-es gyártás 2008.07 forgalomba helyezésű Z 750-em Ezüst amilyet keresel! 1.499.000,- Ft És van még rá 1 év 7 hónap gyári garancia, szervízkönyves 8500 km-rel! Ha érdekes Írj! ÜDV
Szevasztok! van egy Z 750-re való Arrow Race Tech Titan dobom dobozban bontatlanul papírikkal, összekötővel stb. Ha valakit érdekel írjatok!
Tényleg korrekt ez a dolog tőled! Thnx!
Ha megcsörgetsz visszahívlak és elmondom mit beszéltem a Csabával...
A számom: húsz, ötnegyvennégy negyvenöt ötvenhárom.
Szia!
Ez nagyon rendes Toled! Vegre egy kooperativ ember!
En nem irom le mas telefonszamat a belegyezese nelkul, de ird be a gugliba a Csaba e-mail cimet, es megtudod a telefonszamat...
Sziasztok!

Én szívesen felajánlanám a segítségemet hasidom témában. Nyári akció keretén belül kaptam az enyémhez ajándékba egy gyárit. Képeket találtok az adatlapomon.
Annyit azért segítsetek légyszi, hogy Csabinak a telefonszámát adja meg valaki. Jobb lenne telefonon egyeztetni vele, mint e-mailban.
na Yo ejt
papa
... es nezegeted a motorosoradat
legalabb majd latod, hogy a fotelben mennyit birsz menni egyhuzamba
Azért mert külön-külön lehet nincs mindenkinek fejenként 100 ropija ilyen extrákra.
Mellesleg engem nagyon nem zavarna ha egyszer-egyszer összefutnék azokkal a márkatársakkal akik egyszer segítették egymás ilyen téren...
Attól meg szerintem nem kell félned, hogy mindenhol ugyanazt fogod látni, nem hiszem, hogy olyan sok Z lenne az országban.
A Fazeresek szerintem jogosabban aggódhat(ná)nak ezért....
Ez a helyes felfogás, a mi érdekünk, hogy el tudja kezdeni a kóperálást...
Nekem már olyan ötlet is megfordult a fejemben, hogy mi lenne, ha egyikönk befektetne egy ilyen hasidomba, (vagy összedobnánk) megrendelné, és ha lennénk vagy 4-en 5-en akiknek (tuti) kellene a másolat, akkor Cabával egyeztetve meg lehetne beszéni azt a verziót ami mindenkienk megfelel...
Minden összeegyeztetés kérdése!
Nagyon jó lenne a gyári, de egy 100as kibaszott sok érte!
Amit eddig a legjobbnak találtam azt a képen láthatjátok...
Ez kb 70 forint fújatlanul...
Mondjuk szerintem amíg német rendszám van rajta addig nem kell majd senkinek se. Most meg ezért én nem tudom otthon forgalomba helyezni, mert ha meg nem kell senkinek, akkor jobb ha németül marad.
Bár nem tudom mit csinálnék motor nélkül, otthon ülnék, és bukósisakban brümmögnék...
Így is már több mint egy hónapja nem motoroztaaaaaaaam! Hüpp-hüpp...
Na jó, de azt is mind a szervíz szerelte be... Ilyen egy valamirevaló túramotor!
(sőt az a helyzet, hogy nem bírtam kicsavarni a csavart a sárvédőhöz, és ahhoz is meg kellett kérnem a szervízt, hogy csavarja már ki nekem... Áááh, nem is röhögtek... Mondjuk arról nincs meg a számla, mert nem kértek pénzt... Cserébe feldobtam a napjukat... )
Már csak azt nem értem, hogy miért jó az, ha mindenkinek ugyanolyan hasidomja lesz?
A Csutkaet tudom ajanlani
Dehogynem, csak akinek van hasidomja, őt nem érdekli a dolog. Pedig a sárvédő is így lett megoldva. És nagyon szuper lett. Pedig valójában 5-6 nap alatt visszakapná a felajánló, sőt úgy szokta a Csaba, hogy aki adja a mintát, annak egy hasidomot, féláron odaad.
Kivéve azt, hogy a kormányról akár egy műholdat is elvezérelsz.
irtam!
Knapet, a Tied ABS-szes? Volt már érdeklődő?
Szia Panyo, az enyém is eladó (asszem... ). Zöld, 2007-es. Írj e-mailt, ha esetleg érdekel. Lenyomozható, minden számla megvan, buheramentes.
A helyedben rákérdeznék a csutkáéra is....
Ezek szerint rajtam kívül senkit nem csigáz fel a hasidom gondolata!?!