Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóreggelt... Viszlát!
Ez egy jó kérdés. De. Ha a hangja nem ad okot kételkedésre, akkor lópikulát sem foglalkozik vele a rend éber őre. Ha azonban üvöltően hangos és ráadásul nyilvánvalóan nem gyári akkor tutira kérni fogja a papírt is. Tőlem is elkérték minden alkalommal amikor kötözködtek. Sőt, annyira ezzel foglalkoztak, hogy az fel sem tűnt nekik, hogy nincs jogsim...
Korábban írtunk róla, raktam be fotót is a sárvédőről. Műanyagos Csaba és Dunavarsányban lakik. Olvass egy kicsit vissza.
A gyáriban benne van, hgy Kawasaki és a típusengedély száma. És az E jelzés. Míg a tuning csövek, többnyire a saját nevüket viselik. De ha túl hangosnak találja, akkor is elrendelheti a Mozaik utcai szemlét.
szisztok van egy 2008-as z 750-em olyan valakit keresek, aki gyart ehez a motortipushoz hatso sarvedőt.Mert a gyari draga,engem egy jo utangyartott érdekelne. Kőszőnőm segitségeteket
Szerintem utólag ilyet elég nehéz gravírozni
Robis,
ezek szerint ha megallit a rendor a teljesen gyari kipuffogoval, akkor E-jelzes ide vagy oda, kerhet rola igazolast? meg akkor is, ha latszik, hogy ez a gyari rendszer rajta?
A gravírozás nem mindíg elég. Van amikor kérik a papírt is. Én már ki is néztem agy Akra street Legal-t
Szerintem a gravírozós meg tudja csinálni minta alapján az E betűt. Az enyémre hiába írnék bármit is:
http://sportmotor.hu/motoros_v...
Ugyanilyen az enyém. Hiába az E szabvány jelzés, ha nincs benne a tompító, akkor ugyanúgy baszogathatnak, viszont ha benne van, szinte olyan mint a gyári.
az megoldas, ha egy fekete filccel rairok egy E-betut
Így is, ha azt mondja túl hangos. Aztán utólag lehet vitatkozni, hogy igaza volt-e vagy sem.
Egyébként a FIGU-é nem állatian hangos, csak pont jó. Azonban ha nincs E jelzés, akár le is vehetik a rendszámod és elküldhetnek a Mozaik utcába, bevizsgálásra.
Előtte is szóltak többször...
Mert kivetted a hangtompítót.
A LeoVince-hez is van típusengedély E jelzéssel, lófaszt sem ér ha a rendőr rád fogja, hogy túl hangos. És mint tudjuk az E papír ellenére gecó hangos...
A papírok mit jelent? E engedély? Mennyiért adod?
nekem meg ugyanilyen van kinézetre, ez teljesen nyitott? ára?
Szevasz!

Köszi a pozitív hozzászólást!

Hi!
Nekem ilyen van fenn, csak carbon
kib@szott jó
FIGU
Egész nap itthon melózok a gép előtt
és már nagyon unatkozok
Szevasztok! van egy Z 750-re való Arrow Race Tech Titan dobom dobozban bontatlanul papírikkal, összekötővel stb. Ha valakit érdekel írjatok!
Hú banyeg, Te nagyon ráérsz...
Nem nehéz, nekem is a gyerekeim mondták
strutz
És ki is tudod mondani
Figu, halljuk a megfejtést!