Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És vagyunk mi. Kawasaki motorosok.
termeszetesen mindezt nem rad ertettem, hanem azokra akiket ismerek!
azt megfigyeltem, hogy mi kezdtuk Mz, JAWAval es fokozatosan mentunk felfele.
mara ez mar megvaltozott, mert eszrevettek az uj gazdagok, hogy milyen menok a motoros csavok, es gyorsan vettek ok is valami jo nagyot, mert hat meg kell mutatni, "hogy levonte ev vagyok"Egyszoval manapsag szegyelik kicsi motorra ulni.

Es folytathatjuk azzal, hogy milyen gyonyoruen szepitik ezek a motorosok hirnevet stb...

azee mondom en, hogy bizony van kulombseg motoros es motoros kozt
merthat vannak a verbeli motorosok, meg a vasarnapi motorosok
Mindenkeppen megfontolom ezt meg 1000-szer, ugy is van addig meg sztem 1 ev biztos. Addig is meglatom hogy hogy fog menni a dolog...
600bol is van sokfele
sportmotort olyannak erdemes venni, aki tudja kezelni a kisebb teljesitmenyt. 600as bandit egeszen baratsagos kezdes. en anno rettegtem, hogy nem 400ast vettem, hanem egy GS500at az nagyon kezes motor! 50 LE folott szerintem ne nagyon keress. azzal erdemes legalabb egy szezont lenyomni es akkor meglatod, hogy birod neha a turelem tenyleg rozsat terem
es mondjuk egy 600-as is nagylenne mar szerintetek?
nem a sajat mereteidbol kellene kiindulni az elso motor megvalasztasanal
ismerek olyat, aki egy 1000RR-t vett, elso motornak "termeszetesen"... azota, a sajat motorozni nem-tudasa miatt kb inge-gatyaja rament. hol eldolt, hol rosszul mert fel egy helyzetet es maris meg volt a baj. en nem feltetelezem, hogy nem probalnal meg esszel menni, de egy ekkora motor nem kezdonek valo
addig meg sok viz lefolyik a dunan...sztem kicsit nagy darab vok egy 400-as motorra(105kg)
addig meg sok viz lefolyik a dunan...sztem kicsit nagy darab vok egy 400-as motorra(105kg)
ZX9R egy kezdonek
Hidd el nem szegyen kicsi mmotorral kezdeni
es, hogy nem vagy szaguldo tipus akkor minek neked zx9?

A kotoszkodesembol rajohettel, hogy en nem ajanlom
Max 400as
nem vagyok az a szaguldozos tipus
Nem lesz sok az egy kicsit?
köszi szepen , most akarom elkezdeni jovore meg egy zx9r tipusu motrot szeretnek venni magamnak. :)
otlet 1.
otlet 2.
inkabb a masodikat ajanlom, en is naluk csinaltam, de eleg regen volt mar. konkret osszeget nem tudok mondani. azt hiszem, van kulon topik a jogsi-szerzeshez
Itt "vidéken" olyan 70-80K de sulifüggő O13]
Helo tudom hogy ez nem idevag, csak egy kerdesem lenne....mennyibe faj mostanaban egy nagymotor jogositvany?
na akkor ezzel a kerdesem kb meg is van valaszolva mi volt, meselj
Hello BarTender Ur!
motoroztatok Tommal?
Vót ma defekt meg minden...faszomkivammá
Helo lányok
az azonos arnyalattal csak ovatosan
a fenyezo (allitolag) a gyari szinkod alapjan kevertette ki az enyemhez a festeket. ehhez kepest, amugy nagyon szep, de meglehetosen egyedi lilas fenyben csillog a Tehen, ha rasut a nap
remelem nektek tobb szerencsetek lesz
Helyes! Csak találd meg.

A ’03-as 1000-res és a ’04-es 750-es fekete Z tényleg nem egyforma árnyalatú?
Nem csodálom, hogy más megoldást kerestél...
Én meg úgy döntöttem, ha egyszer előkerül, akkor most már elviszem lefényezni, s felugrasztom az enyémre!
Ha már ennyire képbejött a szervíz. a pécsi Steelhorse Motors-al kapcsolatban van valakinek tapasztalata?