Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez kell nekem. Konkrétan. Köszönöm. Nagyon.
mert kis huje vagy kulonben te is megtalaltad volna
bar igy en sem vagyok a baratod
Nekem nem barátom. És a gugli sem. Konkrétan gyűlölöm...
az internettt a baratod
ez?
Más téma. Tud valaki abban segíteni, hogy két GPS koordináta közötti távolságot pl méterbe hogyan lehet átszámolni, kiszámolni? Nagyjából méteres pontossággal kellene. Nem nagy távolságról van szó, kevesebb mint 1 km.
Hát nekem nincs összehasonlításom ami a helyeket illeti, mert a szórakozóhelyeket mi csak kívülről látjuk, meg a parkolóikban szoktunk ácsingózni. Sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni...
kellemes! a hely nagyon szepen be van rendezve, izleses. a kozonseg meg... hat olyan, amilyen februarban volt, mikor eloszor ott jartam. egyruhas emberek, vihogo kislanyok. Csucsu nagyon ugyes volt, a tanarbacsik elott meg le a kalappal ehhez szemelyiseg kell en pl alkalmatlan lennek, meg HA meg is tanulnam a mozdulatokat Tommal elvihorasztunk, Tozso kedves felesege is ott volt, nagyonnagyon kedves es szimpatikus lany! aranyosak, osszeillenek
Alakulok mint púpos gyerek a prés alatt... már csak a ma van, hogy összekapjam magam... Milyen volt az este?
es mar a kavem is kesz, beszallingozott az illata konyhabol
jobban vagy mar
Jól látod. Magyarul nem 7 és egy kicsi, hanem 8 és egy kicsi órát aludtál. Jaa és persze jóreggeellttt...
jol latom, h ma ejjel volt az oraatallitas remek
Jobbulast
en birtam
Én még ébren. Szarul vagyok, nem bírok aludni.
amugymeg nyugdijas vagyok mán (...), ugyhogy megyek is szundikalni
joejszakat
te meg ebren
nem sok ertelme volt ott maradni Csucsu nagyon ugyes volt, kaptam egy koktelt is tole nem tudom, mit ontogetett ossze, de eleg narancssarga volt, furcsa afonya izzel
kicsit dumaltunk meg utana, de nem hangos volt a zene, punnyadt a hely, uh inkabb eljottunk. bennem meg dolgozik a redbull, uh itt kukkorekolok
Nem sokáig tartottatok ki. Vagy záróra volt?!?
az meg csak hagyjan, de meg merem kockaztatni, hogy mi negyen jobban szerepeltunk a hatso sorban ulve, mint a szereplok a szinpadon na persze ez a profi fellepokre nem vonatkozik
de nem akarom teljesen leloni a poent, erdemes megnezni vasarnap este a vagott verziot
Ez de gáz, hogy a ma esti Bar 2.0 utolsó adást, holnap adják le, azután, hogy megvágták. Nem csoda, hogy hamarabb vége lett. De holnap nézlek titeket.
visszarakom msn-re
aztan csak nezhetsz apamnak persze meg mindig nem mertem elmondani kinezem belole, h fejben megnyuzna erte
Kedves tőled
Akkor lássalak, mikor a hátad közepét
a kedvedert lesz olyan kep, ahol latszik a nyakam
csak gyogyuljon meg rendesen a derekam is es akkor lessssssssz foto
jaj nemár...
a cipot mar tudom, abba szerelmes vagyok es fekete, vagyis barmit lehet
de erzem, h egy kivagott hatu ruha/felso lenne az igazi ki tudja, miert
Előbb válassz cipőt. Mennyi is?! 34? Ecc-pecc-kimehecc... Ahhoz már könnyű lesz ruhát választani...
nincs egy rongyom, amit felvegyek
bakki, mit vegyek fel
hisztizhetek meg?