Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi is kimozdultunk. Sajnos a fiúk meghallották amikor telefonáltam és a gyorsulási versenyre invitáltak barátok. nem volt mit tenni, Tökölön voltunk napközben. Hazafelé megálltunk hamburgerezni ( én csak néztem... ) és amikor kanyarodtunk ki akkor ott volt egy ugyanolyan Seat mint a tied. Vagy legalábbis hasonló...

Jó bulizást nektek... csókoltatom a társaságot...
Hali
en 2 korul a Birtokra keszultem meg, diot es gesztenyet szedni , ugyhogy tuti nem en voltam. van hatul Kawasaki matricam, arrol megismerni meg h nagyon koszos
most meg aludtam , h birjam az estet, mert a friss levego es a sok kerti munka kivette az eromet
Tschókolom néni. Nem láthattam ma délután 2 körül az autódat csepelen a mekki mellett az adhoc vidámpark oldalában parkolni?
Hát én nem sajnos. Bassz oda nekik! Csak köményen!
Vágom Vágom...ajánlom...isteni gépezet
tyűűűűűűűűűűűűűűűűű
ropog a tűz, szedtem egy csomo almat, asztam fara, minnya megunk dioert a Birtokra es volt fincsi ebed is isteni dolgom van, ugyhogy szevasztok
990 erthirdetik a superlotyodat, garival. Gondolkodom rajta...
JObban vagy bro?
Borso, Tozsoi, meg aki még tervezi az estét....

Ajánlatos 20:30 ra meglőni a gyülekezőt, nehogy lemaradjunk valamiről
Jóreggelt vagy mi...
Szevasz..ha jól emlékszem 1000000 körül.
remek remek
en kicsivel 9elott erkezem, de meg beszelek Csucsuval Ő a főrendező
Amúgy mi megyünk holnap, hányra is?
Szevasz!
Anno mennyiért számították be a régi kicsikédet?
Nekik legalább van valamilyen szintű, értékelhető mennyiségű... áááá hagyjuk...
de latod, h a pasik egy resze annyira ki van ehezve (vagy nem), hogy nyaljak a kepernyot ket-harom foto utan sanyaru a sorsuk
Amúgymeg ezek a képek olyan tucatok szinte mind. Néha feltűnik egy-egy érdekesebb darab, de a többség tök egyforma puncimutogatás...
Jottányi erőm sincs... azért ásítozom...
aki persze mindent megtett, ami tole tellett, annak nincs oka panaszkodni
belealmosodtal a kepekbe
Ne is mondd...
kinek mi jut ...
Fel kéne nőni... meg be kellene vallani, hogy rohadtul felizgatja őket az a gondolat, hogy két nő... ( meg persze esetleg ők... ) ... pfff... óvoda...
ezt mondtam nekik en is de nem hisznek nekem
Jaaa, hogy az?! Mi abban a perverz? Kutyával szexelni na az perverz...
masik topik hatha kicsit eszhez tersz