Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szokas szerint remekul
mi volt az isiben?
hogy vagy aranyom?
ehhh
deszaaaaaaaaaaaaaaaaar
francba, akkor mehetek szombaton
M Ű S O R V Á L T O Z Á S ! ! !

A helyszín ugyanaz. Az időpont változott.. Okt 25 SZOMBAT
Édesapá ha velem vagytok tutira van helyetek
Hali coctailmanus!

A pénteki bemutatód jó ötlet, viszont ha többen összejönnénk lehet, hogy foglalni kellene asztalt. Szerintem, persze ha többen is elmennénk-gondolva a tuti tömegre.
koszonom szepeeeeeeeeeeeeeeeen
Szevasztok!

Boldog nevesnapot a Borsónak!
koszonom szepen!
igerem, igyekezni fogok, hogy ilyen szep ido maradjon sokaig ha rajtam mulik, akkor csak december elsejen jon a ho, hogy szeeeeeep, feher legyen a karacsony es a szilveszter
Remélem én is, de a hétvégét és a jövő hetet nézve nem jók a kilátások. Re a remény hal meg utóljára és bízok a névnapsban.
Remélem kivételesen ezek a megfigyelések beválnak
Októberi népi megfigyelés: Ha Orsolya-napkor szép az idő, akkor karácsonyig meg is marad.
Szóval boldog névnapot. Szép időnk van nem?
Neluggyatokmáennyit
Én igyekszem. Ők akarták ezt az időpontot
Akkor mit kell áthelyezni? Elköltözöl?
Az nekem is megoldott a kertben
Otthon van egy WiFi router, ami a lakást és a kertet ellátja, illetve belső hálózatot is fix vezetékezéssel, továbbá a szomszédokkal is megosztjuk a dolgot...
Az igaz, hogy ez viszont nem mobilizálható bárhova...
Igyekezz, mert a hétvégén befejezik a műsort. A hatalmas nézettséget nem bírták el és beszüntetik. Biztosan arra számítanak, hogy majd növeled a nézettséget.
Pontosan, nekem is vezeték nélküli hálózat van otthon. Még a kertben is netezhetek.
Call me Brekkencs!
engem erdekel, engem erdekel!
Pénteken 21:00 tól a Bar 2.0 című műsorba megyek show-t nyomni pár igen ügyes kollégámmal.
MInden érdeklődőt szeretettel várok. És mondjuk ott meg is ülhetnénk Borso névnapját.
Ha érdekel bárkit is akkor írjatok.
Szia Robis

Remélem nem sértődtél meg amiért a múltkor leöregeztelek...
jovanna, vicc volt, csak te mindig mindenhonnan kimaradsz
Helo kislányok
Mármint a mobil hálózatos vezetéknélkülire gondolsz?