Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

brekk
remek remek a meccs. a motoros temahoz nem tudok hozzaszolni, a szoke enem van eloterben napok ota
Több Z750 is volt már a családban. Volt egy 2003-as és egy 2007-es is. Mindegyik kíváló volt,bár az első futómű kicsit puhácska volt rajtuk. Viszont a hangjuk és a menetteljesítményük az nem volt semmi. Hosszabb útra ő lenne a jobb,csak a vagánykodással semmiképp nem szeretném tönkretenni a gépet.
A Superm mánia nálam eléggé új keletű,ha tehetem a napokban mindenképpen kipróbálok itt a környéken vmi szöcskét
Majd elválik.
Szép estét!
Édesapám ne is kérdés...ha erre kell akkor csak és kizárólag Supermotard
joestet
es igeeeeeeeeeeen, meg mindig a munkahelyemen , pedig mar csak 2x8 orat kellene kibirnom es tessek , itt tulorazom
kene inni egy sort otthon
es mar a meccs is megy! bakki!
kicsiZ erre nem alkalmas. Lánckereket kell cserélni a biztos egykerekezéshez. A futómű hosszú távon nem tolerálja a huligánkodást. A fékek sem valók erre gyárilag. Át kell dolgozni. Ha úgy ahogy van akarod ilyesmire használni, akkor szupermotyó, ez nem kérdés.
Szia! Még nem hirdetem sehol. Úgyhogy nem sürgős.
Elolvastam,megnéztem Köszi a gyors reakciót.Ha minden igaz,akkor a napokban elviszik a szörnyet,akkor válhat a dolog aktuálissá.

Csucsu: Én momentán supermoto és naked bike között örlődök. Utcán használnám huligánkodni....hegyre fel,hegyről le. Nem sokat mennék vele egyenesen. Egykerék meg egyébb okosságok. Segíts egy kicsit.
Szeretted, nem hajtottad? Sáros lábbal nem használtad? ( ez az amerikai autósok körében szállóige... az agyonhajtott kocsikra szokták mondani viccből... )
Így van, ő úgy hirdeti hogy megkímélt, meg első tulaj..megkímélt....hát én mindent csináltam vele csak nem kíméltem..
És ő hirdeti úgy, hogy első tulaj?!? Vagy nem értem. A link nekem nem nyílik meg....
Nem , már eladták, felhívtam a faszit. Ő ott vette
Kinek mi, én mielőtt Z tulaj lettem, supermotoztam, akkor azt hittem hogy a sor4 mekkora okosság.
MOst rájöttem hogy annyira nem okosság. ÉS most nem a Z ellen beszélek, mert kibaszott jó motor, de nekem hiányzik a nyomatékhegy amit egy, 1 hengeres, vagy egy 2 hengeres motor produkál. Az az igazi erőből egykerék, erőből gumifüst érzés.
bigicseke? Gondolom azért mert nem iratták át. Úgy árulják mintha te árulnád... nem is fogják átiratni. Majd februárban kapod a teljesítményadó csekket, ha addig nem adják el...
Harley-Harley. De hát sornégy az ISTEN föleg ha KAWA
http://www.hasznaltauto.hu/2446877_gas_gas_supermoto_200
6
Itt a volt motorom...és a paraszt azt írja h első tulajdonos....
Szerintem az lesz egyébként a befutó. Az egyik barátomnak van egy, Akrapovic rendszer ( nem csak dob! ), power commander stb. Mentem vele egy kört. Röhögve ültem vissza a kicsiZ-re... aztafakkk.. Na ezt szorozd meg még 2-vel és akkor már közelíted a Harley-t... olyan nyomatéka van mint egy egészséges autónak...
Szeretem az épített mocikat ,
főleg a muscle bike-kat, ha lenne annyi lóvém bizti h lenne a garázsban 1-2-tő
MT-vel mentem párszor egyik cimbimnek van, kurva jó
Hosszabb úton rezonál a lábtartó, van olyan darab amelyik húz jobbra, az erejéhez képest gyenge a lánc ami abban nyilvánul meg, hogy viszonylag gyakran kell ráállítani, sokaknak kényelmetlen az ülés hosszabb távon. Ettől eltekintve egy nagyon barátságos, jól kezelhető motor, abszolút kényelmesen használható, erős, jól fogyaszt, Kawa tehát megbízható. Kb ennyi.
most szeretnék venni egyet januárba (akkorajön össze a lóvém reája) A nagy általánoságokon kivül tudnátok mondani mire kell figyelnem (van-e tipus hibája stb..)
Írtam.
Ez a toll a fülébe dolog ez ragályos...ma azt akartam mondani valakinek hogy menj a picsába bazdmeg, és valamiért a toll a füledbe jutott eszembe
Én tudom hol van... de az már nem az enyém. Borso kapta meg, de, hogy felhasználta-e azt nem tudom. Pont az eladáshoz adtam neki. Mármint az ő motorjának eladásához.

Amúgymeg aki a LeoVince helyett vissza akarja rakni a gyárit annak toll a fülébe...
Ha szervezünk van