Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hat ez nem jo hir
mennyi karod lett NEKED lett bajod
Uff banyek!?! Mi történt? Kár?
Ha az igazat akaord hallani, akkor azt kell mondanom hogy te nem akarsz ilyen motort magadnak...
Az aprilianak ez a ride by wire megoldása elég gyerekcipőben van, kicsit darabos tőle a masina, a tankja mindössze 12 l, és emberi használat mellet egy 100 as alatt be is szürcsöli, ha sietsz. A blokk ugyanaz mint a shiver-ben, és arról sem hallani semmi jót. A kinézete és az ergonomia az viszont nagyon rendben van. Nekem nem jött be, és a cimbim aki vett egyet, már árulja is. Ha ebben gondolkodasz akkor inkább a KTM 990 supermoto..na az igen...az pöpec apám.
Sziasztok!
Szombaton szomorúan zártam a hetet, hazafele belementem egy Honda Jazz hátuljába.
Semmi komoly csak bosszantó figyelmetlenség...
Még nem vagyok Öreg. De a Z mindíg megmarad, soha nem adom el.
És veszek egy ilyet is, hosszú túrázáshoz.
Ha elfogadol egy tanácsot, Ducati-t ne vegyél.
Én is ,
de utána azt mondta a hostess sajnos drágám a mocit még így se viheted el
ezért csak a motorról írj h milyen
Erre csere...De már teljesen bele vagyok betegedve a gondolatba is.
eccer, ha mar nagylany leszek, mehetek vele elorefele 100 metert becsszo nagyon vigyaznek am ra
Szia Mara!
Ma végre leültem melózni, bár néha azért elkalandozok a fórumra , mint látszik
A hálózat fejlesztés sajna akadozik, Bigfőnök a szokásos tempóban nyomja ,
na meg a vevő egységhez kéne szereznem egy 2.4 Ghz-es antennát , amit Deny haverom nem talált meg,
természetesen külön nem nagyon kapni
de azért próbálok melózni
FIGU
Erre cseréled, vagy ez lesz a játszós?
Aprilia Dorsoduro....Kipróbáltam bibííííí.....
Apropó....khm....Robis komám azt írtad ha öreg leszel...És akkor hogy hog ymég a Z van?
Borso csak bátran , bár egy ideje azon vagyok hogy más munkát találjak ,
ezért nélkülöztetek mostanában!
Csucsu a tünetek és a korod alapján azt mondaná, hogy szerelmes vagy baszki , nem ciki van ez így
viccen kívül a kardiológia nem a szakterületem, de ha úgy érzed h tudok segíteni keress
Robis én egy ilyen mocival szemezgetek mostanában , nagyobb fantáziát látok benne
FIGU
Back to the basics
Jövőre Vagy legalábbis nagyon úgy néz ki hogy sikerül.

Eddig nem akartam mondogatni, de ma végre jó híreket kaptam
minden tiszteletem a tied es knapete, de keptelen befogadni a potty agyam, hogy hogyan birnatok egy ilyen motorral kozlekedni
Öregkoromra:
A jelek szerint már nekem sincs sok hátra

FIGU az a helyzet hogy elég soxor van mostanában az hogy kibaszotttul elszédülök, és valami eszement módon összevissza kalapál a szívem, ezért elmentem dokihoz, aki aazt mondta hogy a biztonság kedvéért megnéznek.
Szia Figubácsi
az en sebem gyogyul magatol, es a jelek szerint mar nincs sok hatra de a hatamnak nem artana egy kis masszirozas, ugyhogy jelentkezem
Hali mindenki!
Nehezen lehet követni a fejleményeket , bár olvasgatni azért szoktam, ha nem írok akkor is !
Jó a gép Petya, de ez inkább 1 show bike nehéz vele a mindennapokban közlekedni ,
másrészt abszolút passzol hozzád , a tank viszont kényelmetlen lesz
Borsoka miért nem szóltál, hogy gyógyítani való sebed van , az az egyik szakterületem !
Csucsu te pedig hipohonder lettél , a te korodban ritkán javasolnak ilyen komoly szűrő vizsgálatot EKG
FIGU
Sziasztok!

Rég írtam, de csak azért mert 1000 és még 1 dolgom volt. Azóta jött még hozzá pár száz, de már itt volt az ideje, hogy beköszönjek.
Amúgy szerintetek is hideg van reggel, vagy csak én érzem a cidrit?
jah. a maival egyutt meg 3 nap, de mar az ertekezleten se kellett resztvennem delutan meg lesz egy kis fejtagitas, de azon is inkabb aludni fogok kb
Pedig ezen a héten már az következik nemdebár?