Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Idővel minden elmúlik. Ahogy a világ dicsősége is...
ok nagyon is sokat tehetnek errol a helyzetrol. csak eddig konnyebb volt haritani, nem odafigyelni es massal elutni az idot, mint tanulni. aminek most jott el a bojtje, de ez mar tenyleg az o gondjuk, meg ha kicsit sajnalom is oket, mert keseru lesz az elso par het
szegeny anyam mennyit fogunk egyutt csuklani
Köszönöm Husi
Én most hallottam a TV-ben hogy köszöntik az Orsikat, és hogy a Knapet is írta így biztos nem tévedés.

Úgyhogy Boldog Névnapot drága brekikém
Ezt értem. De ők nem tehetnek a jelen helyzetről. Se pro se kontra. Te pedig a saját érdekedet kell nézd...
valahol a barataim is es tudod, hogy az ember nem szivesen szur ki azokkal, akiket amugy mint embereket kedvel. mas kerdes, hogy tenyleg eleget koptattam a szamat, hogy mit csinaljanak
de ha nem, hat nem azert a fejlemenyekre naggggyon kivancsi vagyok
Nem kell kinlódni! Nembecsültek meg, most lelépsz. Ez az ő bajuk és nem a tied!
te nem felejtetted el
nagyon szepén köszönöm!
Jajaa Jójojjóóóreggelt!
Jóreggeltéééééssssss BOLDOG NÉVNAPOT!
tegnap itt kitort a panik, legalabbis reszben es igy kicsit kinlodok, kicsit orulok
kaptam ajandekba egy nagyon szep kawasaki motormodellt a raktaros kollegaktol, ugyhogy volt miert vigyorogni mar koran reggel
Semmi...kicsit még csipás a szemem, alig látok ki rajta, de azé kamilázzok kifelé a fejemből.
Ut.só előtti nap? HOgy érzed magad?
szevasz Nyuszikaaaaaaaaaaaa
mizujs?
Jó reggelt version kolléga
Szevasz Breki
Joreggelt
Ja Jó reggelt!
Engem érdekel a dolog. Szeretnék majd erdélyben gurulgatni.
Merre tervezed kb a túrát? Nagy vonalakban. S mikorra.
Nekem úgy lesz megoldható, hogy a párom és a lányom és apám kimennek kocsival velem, vagy én már kinn vagyok a túrán és velük jövök haza (kísérem őket mocival). Így valamelyik része az útnak nekem külön lenne. A 3 napra nyitott vagyok. Max én Gyergyóból mennék a helyszínre ha kifele nem a kiscsapattal gurulnék.
Így, hogy márka- és típusfüggetlen a tali, biztos leszünk elegen
no en fexem le mert itt egy nappal hamarabb megy le az ora
jo ejt
mindegy az csak ket kereke legyen
a mi tarsasagunk mindegyik tagja MZ, es JAWA nyergeben kezdte, es ebbol adodoan senki nem nez le senkit.
Nekem csak az otlet ugy ugrott be, hogy Z-s turat kene csinalni, de termeszetesen, hogy ha nem vagyunk elegen akkor ez igy ilyen formaban nem johet ossze
akkor Z szimpatizansok ...

nem, szerintem ebbol nem kene problemat csinalni
Ha leszunk hozza elegen akkor hozzunk ossze egy Z-s turat amibol nincsenek kizarva masok se

huh
Per pillanat mindenkinek az van akivel itt beszélgetsz. De párunknál felvetődött a csere lehetősége. Ettől még asszem nem vagyunk rossz emberek.
haaat nincsenek kizarva mas motorral rendelkezok sem, de en azt hittem, hogy ez egy Z forum
mingyar kiderul, hogy csak parunknak van Z-je
Második nekifutásra (asszem) megértettem
Akkó' hívjuk csak fórumtalinak.
Világos. De ha így lesz akkor jó kevesen lesznek. Már csak azért is mert a fórumot pl elég kevés Z tulaj használja rendszeresen. Akik viszont használják azok bizony nem mind elvakult és elkötelezett Z tulajok, következésképpen a z aktív társaság egy részének tavasszal lehet, hogy már más motorja lesz. De ha csak Z mehet akkor kevesen lesztek. na ezt ennél bonyolultabban nem is írhattam volna le...