Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt a ket pofat
A 7 az teljesen normális. Nekem inkább a 8-at súrolja.
csak azert mert egy zx9r-el volt a baratom, es beletettunk ugy 310km-tert ma a motorokba, es hiaba van az oven teljes tuning rendszer, es 150 lo, megis kevesebbet evett mint az egyem.
Kar hogy nem karbis, mert akkor tuti, hogy visszaallitanam.
Szerintem ez az adat teljesen normális!
bakker
ez szemrebbenes nelkul megeszi a 7-et
mas Z1000 (03) tulaj mit mond erre?
a tietek mennyit eszik?
A srácnak hiszek. Azt mondja, hogy így használja évek óta és sosem piszkálták a rendőrök a rendszám miatt. Ráadásul megbízhatóan működik. De persze ezek mellékesek, oké, hogy kawa fórum és nyugodtan verjetek agyon, de ez mégiscsak egy 180 lóerős Harely sportster...
Hali knapet, ezzel a géppel állandó csatád lenne a rendőrökkel (rendszám). Ráadsul ha ezzel is 7000 km-t mész egy évben, akkor inged, gatyád elmegy rá. Tudom, sztereotípia, de a motorhoz vegyél egy nagy szerszámkészletet és tartalék alkatrészbázist. Én ha veszek egyszer egy cruisert, az is Kawa lesz. Legalábbis a 2009-es modelleket nézve, biztosan.
draga es egyetlen nagybatyam mondasa jut eszembe:
"aki legvarat epit, ne sporoljon a teglaval" ... egyeb velemenyt nem mondok
Dehogy tudom. Egy év alatt mentem 7000 km-t a kicsiZvel. Ennyi használatra csakis hobbi motor jó. Mindegy, egyelőre beláthatatlan távolságban van amúgy is. kicsiZ még megvan, ez a Harley pedig 4 millió...
te tudod...
Ögyébként ezt nézegetem... jó barátom a tulaja, egyedileg átépített a cucc. Rájöttem, hogy amennyit és ahogy motorozok arra felesleges még egy Z is.
arra ertem ki, hogy egy, a roman bajnoksagban indult pasi karjat probaljak kiszabaditani a hatso kerek, a hasidom es a lanc kozul mindenki a palanknak tamaszkodva "tunkolt" es talalgattuk, hogy vajon mi lehet a karjaval ... aztan persze egyben maradt, de a lengovilla vastagabbik szarat es a lancot atvagtak, kesobb megneztuk a motort. a sracnak, ugy tunt, nem sok baja lett, halistennek
volt egy csomo eses, sajnos egy nagyon kedves ismerosom is megismerkedett a balakkal raadasul a szemem lattara de jol vannak mindketten
Brian ketszer is harmadik lett, 3! futambol nagyon buszke voltam ra
egy csomot beszelgettem ismerosokkel, baratokkal, szoval egyszeruen szuper nap volt
Remek dolgok?!? Naaaa mesélj!
Szia
nagyon kellemes ido volt, szepen sutott a nap, szuper volt remek dolgok voltak
Tschókolom néni! Nem volt hideg a ringen?
sok. nagyon sok
keresd meg Brian-t: 20/ 345 50 66, Borso kuldott
használt.
Szíaztok.
mít szóltok hozá egy jó mínőségí hátsógumí 20 értsok
Nem örülök...idén szerintem már buktuk
Nem indulok el motorral, mert cuccot is kell magammal vinnem a városba. Talán lesz még idén alkalom.
Én megyek 4 körül az edzésre elszámolni. Előtte van egy kis dolgom az Arénánál. Bár voltam most kint az udvaron és deres a moci... úgyhogy nincs meleg...
Tőlem nyomathatunk egy lazát, de csak 3-4 körül érek rá
Namost akkor lesz ma valami, vagy lesz ma valami? Mikor, hol? Meg ilyenek...
a.) uccse latom b.) mosas kozben maradt az ujjbegyeimen a borocskem es ahogy kentem a csodakremmel, szepen folyamatosan tovabb foszlottam . kicsit simogattam meg, de mar be se tekerem folpackkal, mert igy rendesen szellozik legalabb
es igen, titanium-vanadium borom van