Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak óvatosan piszkáld, mert hegges marad és az nem szép. Én az egyiknél így jártam. Jó sokára gyógyult meg rendesen. Amúgymeg jó hamar gyógyul. Terminátor bőröd van?
Joreggelt megint
en eppen a hatamat "bontom" kepzeld, szinte teljesen lehamlott mar szerda ejszaka ota
Én is én is. És most F1. De csak háttérzörejnek mert még félálomban vagyok...
semmi semmi semmi
majd bekotom a szemed es fogom a kezed, hogy ne felj
vajas-mezes kiflis joreggelt
milyen Forma1 appukam, EN mar a motorverseny 3 futamat ismegneztm
Forma 1
Jóreggelt, jóestét, jószurkolást!
Milyen gruppenbe akartok ti engem belerángatni?!?
Zsir

Én viszont lassan lépek, mert megyek italozgatni ahova elvileg te is jottél volna, csal puding vagy és nem jössz

Ne sertődj meg...imadlak.

Holnap

Bye
persze! van rendes parkolo
szerintem 3kor lelepek, ez onnan 5 perc kocsival. aztan addig megprobaljuk megfuzni knapetet, hogy jojjon velunk
Mikor gondoltad a szerdai mulatsagot?
Oda tudok allni motorkammal?
erre nem valaszolok inkabb
Neked jut eszedbe rolam

Azert irtam
en hat hogy jut ilyesmi eszedbe rolam
De semmi hátsó szándék..!
feneken billentelek
kedden-szerdan jo ido lesz es szerdan tuti nem kell bent maradnom 4ig kimehetnenk a kopaszi gathoz dobalni
jah, és gondolom szokásodhoz híven, hiszen a kiöregedetteknek már csak a szokásaik vannak, és te állításod szeint az vagy.. Szóval lassan mész is aludni?
Éééés a dobálás is meg lesz oldva csillagom
Senki nem gondolt éjszakázásra, de ezt meg is beszéltük Jóvannaegyszerugyiselkaplak
inkabb csak elszoktam az ejszakazastol
regen se voltam egy diszkotunder, de raadasul teljesen a napjarashoz igazodik a szervezetem es minel korabban sotetedik, annal korabban leszek almos raadasul 6kor fel is ebredek, vekker nelkul , mert elkezd vilagosodni. deeeeeeeeeeee, a redony le van eresztve
persze ha tegnap kicsit dobaltunk volna, most tuttttti nem lennek ilyen almos
Mindenki az aminek erzi magat. Ha te kiöregetettnek érzed magad, akkor az kell mondanom hogy nagyon sajnálom
kioregedett egy beka vagyok en mar de hamarosan kicsit osszeszedem magat
szerdan meg dolgozom, aztan ket es fel het szabadsag es akkor aztan kipihenem magam