Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

paa paaa, hős lovag
Szájhőőős? Kettőnk közül te vagy a főduma puding kisasszony

És nem a kivágnak a lényeg, hanem az hogy nézed a meccset. Uh vettem a lapot. Tippliztem. Holnao hivj


HI
akkor khm... lassan kivagnak minket innen holnap megvitatjuk, kis szajhos baratom del korul hivlak, h mikor tudopk meglepni
Miért?

Szóval akkor khm.,.....
ne.. ne! neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Feltegyem a kérdést?
holnap gyakoroljuk ezt is, igerem
Így így így:)

Brekk,....jól csinálom? Vagy inkább brekkekekekekekekeeebrekkekekebrekk?
hiszek neked, meg biztosan vannak itt masok is, akik nagyon szeretik, csak en nem elvezem de nem kotelezo neznem, uh semmi gaz
Nincs ücsörgés.

1; ahhoz már hűvös van
2; sportolás van
Pedig van olyan jó mint az amerikai foci...De mind1 ebbe ne menjünk bele, mert hamar megsértődök..
engem hat vilagga szaladok
remelem jo ido lesz es lehet a fuben is ucsorogni pledet viszem!
pffff a hajnali meccs se volt valami fenyes, de h labdarugast nezzek, ahhoz pokoli sokat kellene innom na de nekem nem is kell neznem
Maximum megtanulom hogyan döngöljelek a földbe holnap nekifutásból, persze csak gyengédem
Ma semmi esetre sem nézem mondjuk mert mint mondottam volt..Bajnokok Ligája fordulo, és azért a foci vagy soccer ahogy a buta Amik mondják mindenek felett áll nálam.
semmit. azert mutogatjak oket a teveben ... vilag bohocai
Nekem azok az Ami fasztariszisznyákok ne oktassanak...Mé talán tudnak valamit?
19:45kor ismetles van! uh lesz oktatofilm
Ma magyar 1 esen Juventus-Real Madrid....ha nem csak állandóan a tojás alaku dolgokat szereted
Majd nézek a neten délelőtt valami oktató videot?

American football Know how
persze ... megint halalosan elfoglalt, uh magunktol kell rajonni a labda mukodesere
Ha holnap halnap akkor tényleg dobálgatunk:)

Péterről valami hír?


Pééééétteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
rr?Hahóóóóóóóó.
holnap? - halnap! - mondana apam
viszek jatszos ruhat, aztan dobalozunk
Minden szép minden jó...

holnap?