Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja, attol fugg, h mikor tudok lelepni innen
varhatoan annal elobb nem, hacsak ki nem dobnak
És mikor gondoltad kb? 3-4 körül?
reszemrol rendben
Szerdan megyünk a kopszigathoz?
olyan kis gonosz vagy mindig CSAK magadra gondolsz
es mi lesz igy az en szorakozasommal
Miért ne válaszolnék? Volt, hogy nem válaszoltam valami nekem címzett kérdésre?

Nade. Rhinos ötlete fiókban egyelőre. Most mást akarok csinálni. Le kell fogynom 10 kg-ot, egy kis edzőterem sem ártana. Be kell fejezni a tetoválást a karomon. Meg vannak további ötletek is amik az edzések miatt húzódtak. Ilyesmik.
tefigyeljelcsakide! az engem nem zavar, h nem vagy szazlabu ugyhogy acsoroghatok rajta megis?
Azért megyek hogy megtudjam, van e egyáltalán. Semmi xtra egyszerüen kivizsgaltatom magam.
mi bajod van
hat ha nekik ennyit ert a dolog, akkor te se erezd rosszul magadat egy pillanatig se
tudom en, hogy nagyon szar erzes, nekem se esne jol, de ezek szerint akkor se lett volna jobb a helyzet, ha kiteszed szived-lelked, mert akkor sem becsultek volna meg jobban a marharepak
viszont igy lett egy csomo szabadidod SOT! a labadat se vagod tonkre jobban! van meg par otletem, de te is ra fogsz jonni
ugyhogy toll a fulukbe bar vegre sikerult ravenni magamat, hogy kimenjek es vegignezzek egy meccset, de igy ezt se "kell" mar
Már olvastam Meg is lepődtem milyen gyorsan válaszoltál a kérdésemre

És és és?Lesz Rhinos?
Jaaa nem nagy sztori. Igazából azért is furi mert két hete még megkértek, hogy a sportegyesületben legyek elnökségi tag. Meg ugye csinálom az edzőképzést is amit eddig az egyesület fizetett, mondván, hogy az újoncokat kellene majd edzenem. Stb. A pálfordulást nem tudom igazából mire vélni. De sebaj, legalább felszabadult egy csomó időm és nem kell éjszaka fentmaradnom meccset nézni...
Lásd egy kicsit lejjebb.
Patkányok...
Megyek korhazba par vizsgalatot csinalnak. Ekg, vérkép stb..
Az enyimláb még nem százas, úgyhogy valaki másét javasolnám.

A kedvem csak egy fokkal jobb. Viccesen érdekes, hogy tegnap óta olyan megkönnyebbülés érzésem van, pedig közben rohadtul bánt a dolog. Leadtam sisakot, vállvédőt oszt sanyi. Nem marasztaltak vagy ilyesmi. Egy pillanatig sem. Sőt még azt sem kérdezték, hogy akkor most miért vagy hogyan vagy egyáltalán. Odaadtam a cuccot, beszéltünk még kb 2 mondatot és mentek edzeni. Én meg el. Ennyi a sztori.
a hatam 80%a meggyogyult mar, ugyhogy ez szuper
itt mar csak 3 napig vagyok, az is nagyon kellemes erzes. bar most kicsit torom a fejem, hogy mivel fogom elutni a rendgeteg szabadidot , mert most nem eppen kellemes a strandon fetrengve konyvet olvasni
veled mizu? hh ilyen koran?
Mi a palya petya?Mi volt tegnap edzésen?
soha nem iszom kávét

Hogy vagy?
Kavet
kinek a fel laban ugralhatok
szevasz ma mar jobb kedved van
Jóreggeltetetteetteeehhh!
Azt már féllábon ugrálva is simán...
Joreggelt
mar csak 3 nap