Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jajaja, csak Béla írta azt, hogy Z-s túrát szeretne, gondoltam akkor ezt arra értette, hogy a motorok legyenek Z-k.
Semmi probléma, csak érdeklődtem. Marad az ebay....
Ez így van abszolút osztom Knapet véleményét
a mai szieszta alatt benéztem más topikkokba ,
és udvariasan csak annyit írok h valószínű elfogult vagyok ezért tipliztem le olyan gyorsan
FIGU
Estét mindenkinek!
Kedves Polo!
Az igazság az, h tényleg alig használom az ülés púpot, erről már beszéltünk is
de kurvára tetszik, és nagyon vágytam is rá
a sors fintora h nem sokkal utána lett meg a táskám amit sokkal többször használok
ezért aztán vívódom nagyon , de nem tudom magam rászánni h eladjam, ne haragudj
FIGU
Attól még, hogy lesz esetleg akinek nem Z-je lesz hanem mondjuk MT attól még mint baráti társaság megmaradunk egymásnak. Együtt is motorozhatunk meg ilyenek.
Jól hangzik, benne vagyok
Bár ahogy elnézem, addigra a mostani Z-s csapat nagy része lecseréli a bringát
Hali!
Közben megkaparintottam a tévét. Kidobtam a szomszéd gyerekeket és végre nézhettem a meccset. Jól legyalogolták a Colts-ot. Sosem voltam szimpatikusak, úgyhogy ennek tulajdonképpen örültem. Hogy nem láttam az egészet, na annak már kevésbbé.
Hat, ha lessz ra igeny akkor en megszervezem a Z-es Erdelyi turat
nektek 5 napos abbol 2 nap oda vissza es en a 3 napba osszesurittenem a fobb latnivalokat, es meg talan olcso szalast is intezek egy ismeros reven.
De mindenkepp egy Z-s turat kene csinalni
Köszi, már kérdeztem, még gondolkodik rajta. Lassan vinném a fényezőhöz a cuccokat és....és....
Pálfi úr, le a kalappal.
Nagyon ügyes vagy és ezt kamatoztatod is. Remélem jövőre személyesen is megismerkedhetünk. Szívesen kimennék hozzád Erdélybe, nagyon kíváncsi vagyok az ott élő emberekre.
amugy mar keszitettem masmilyent is
Pl.:
Kérdezd FIGU-t, ha jól tudom, neki van, de most már táskát tart a hátsó ülésen.
15 evesen az akkor kapott 350-esem faragtam bele egy sulibol hazafele menet talalt csontba
Egy ilyen órára lehet, hogy én is beneveznék.
Én max fogpiszkálót bírnék kifaragni egy rönkből.
Drakulálok ez nagyon tuti cucc!Ügyes vagy!
nem nagy cucc
gyerekkoromtol ezt csinalom
Hali,

Ime az igazi: lime Z1000, első tulajtól (oktober 28-ig van érvényes kis összegű foglaló rajta). Ha nem vinnék el valami érthetetlen okból, akkor újból aktuális:

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Valakinél nincs elfekvőben egy feleslegessé vált üléspúp? Ebay-en kívül más ötlet, hogy honnan tudnék szerezni?
Nem kis meló lehetett kifaragni, ügyes vagy.
ez az ora Gittanak keszult de
ha valaki ker ilyet akkor szoljon, es ...
vagy akar mas motorral is lehetseges
a Verdakat naponta hanyszor nezik meg a sracok
szar ugy
pedig pont most olvastak be a levelemet valami Orsi irt nekik, h van-e noi csapat idehaza iccaka egeszen meglepodtem, hogy ezek szerint mar felalomban is irkalok leveleket
Én nem nézem. De csak azért nem mert nem engednek a tévé közelébe. Vagyis egészen pontosan a Verdák van most műsoron... 3 szomszéd gyerekkel együtt...
Viszont ha vegyes használatra kell akkor kicsiZ kicsit átalakítva. Egy supermotyóval nem mész el 15 km-nél többet egy seggel az tuti. Na persze van olyan aki lemegy vele Szombathelyre is Pestről... utassal... ugyebár...