Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerdan hozzal szendvicseket, és piknikezünk
jaja, etttol kicsit felek en is
Azonnal zavard ki onnan őket.

Mit tudnak csinálni? Kirugnak?
Arlen Ness bőrruha, igazából ez egy középkategóriás ruha, kicsit az eleján törte a térdemet, de ez magától megszűnt, az összecipzározás kicsit nehézkes eleite, de miután bekopik fasza.
Szellőzni szellőzik, de a városban 25 fok felett eszedbe ne jusson motorozni, hacsak nem fogyni szeretnél pár kilót. Én télen vettem a superzone-ban, és akkor került kereken 100000ft-ba.
Csodákat nem kell várni tőle, arra amire mi használjuk tökéletesen megfelel.
nem
pedig meghoztak mar a pizzat, de am ig ezek ki nem jonnek az ertekezletrol, addig en sem pofatlankodhatok oda isteni illata van
Ja-ja. Kajcsiztam. Mindjárt főzök egy kv-t is.
A Rizi-Biziben volt borsó is.

Amúgy nézetem a múltkori gurulás képeit és jó a bőrruhád. Valami hasonlóra pályázok jövőre érdekelne a véleményed.
Mindenki megebédelt?

Borsokam egyem a szived, te biztosan habszoltal mar valamit
szoktam neki mondani sűrűn, ilyenkor, hogy "köszjól" ettől picit tud stresszelni
nem volt router, na de majd a héten állítólag, remélem így lesz
addig viszont sajna nagyon kaki a helyzet ,
hetek óta az első délelőtt h le tudok ülni melózni, este reménytelen , esetleg éjjel
volt pár állás interjúm, ezekre szeretek készülni, szolgáltató csere, telefonom szét ment, stb
na és ekkor kérdi mindig a fönci a melóval h állunk
Igen, emiatt is tartok ki mellette én is! Mésrészt, mint márkatárs jól ismeri a vasat
Korrekt King kartárs és is voltam már nála.

Sajnálom a dolgodat. Szar beérni egy autót. Nyáron én is így jártam, de én nem tudtam megtartani a vasat. Sajna.

Amúgy nekem is van hüttő gondom. Kaptam egy kavicsot, vagy mit mert egy helyen néha löki ki a löttyit egy apró helyen (90 fok felett csak). Nem gázos, de lyukas. Hegesztés vagy csere? A Kingel még nem értekeztem ez ügyben, de majd azt is megejtem.
Köszönöm!
Már King barátunkhoz bejelentkeztem, a napokban le is megyek hozzá, mert más ellenőrizendő is lett volna...
ha kell egy jo szerelo, szivesen segitek, csak szolj
Ezeket tudom én is , azért így is úgy is kipróbálom
KTM-et próbáltam már szinte mindet, a v2-es szekció szimpatikus, de baszki 2 haveromnak is van ÚJAK
és állandóan szerelik , sőt 1 haverom a Zsemberi-nél volt szerelő /igaz h 5 éve/ de finom vagyok ha azt írom h nem ajánlja
Hali,
Nem történ semmi komoly, a kocsinak kicsaptam a jobb hátsó lámpabúráját illetve a sárvédőjéről alatta lekaptam a fényezést. Kivételesen nem a kocsik között, hanem szabályosan a sávomba közlekedve próbáltam áttárni a külső sávba a Margit körút hídra vezető szakaszán. Persze az elöl haladó autó hirtelen megáll én meg épp a lukat kerestem magamnak, mert már egy jó ideje mulyázott az első autó...
Nekem kell egy új hűtő illetve ezüst idom a hűtöre bal oldalra + egy kis fényezés. Még el se dőltem a motorral, azzal mentem utána haza is.
Van ilyen itthon is. Szürkeimport. Múltkor kint volt a Lurdynál. Nemszar. De full opel a belseje. Az SRT még csakcsak. De ahogy az ami helyzetet ismerjük mostanság, CRD-t fogsz kapni. Merci dízel.
Nyilván nem ezt a HEMI szörnyet, hanem valami teljesen poularis darabot...gondolm én
hétvégén kb semmit nem csináltam.......most kezdtem el én is
nem mentek ki szombaton? ? ?
néha kissé idegesítő, hogy eltelik egy évezred mire történik valami............. holott kapjuk a fejünkre, hogy miért nem tudunk még még még többet
Apropó, tudom hogy ez új, meg nem olyan durva meg mittomén, de ilyet fogok bérelni Márciusban kint az USA-ban. Már le is foglaltam neten.
ebbol nem hagyhattok ki!
ennek a kedveert meg egy uj bikinire is hajlando avgyok beruhazni
NNNNAaaaanneeeeeee......Ha ez esetleg meglesz, éd bárhova mész, azonnal hívnod kell, és csücsülök az anyósra lazulni...offsring hangosan és mindenki bekaphatja a fa****at
A baszós gépezetről... most egy ilyet nézegetek, pedig az összes amerikai autós ismerősöm azt mondja, hogy hülye vagyok ha egy ilyen fosra pénzt költök...

Ez egy 68-as ElCamino ami blazer alvázon csücsül. megcsinált állapotában kb derék magasságban van a küszöb. promó célra használnánk. A másik kép azt mutatja, hogy kb milyen lehet.
Személyes, és közeli barátaim tapasztalata. Ducati-t akkor vegyél ha nem akarod napira használni és nem zavar, hogy sokat kell foglalkozni vele. És mind újról beszélek. Persze nekem ugynezt mondják a Harley-ra.
Jól vagy baszki?Motor? MI van mi van mi van....kicsit bővebben
Na ez az ami néha megtántorít, de annyira annyira baszós a gépezet hogy nem hiszem hogy kibírom.....