Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te mindig csak dumalsz brekikem
mar ittam ket bogre teat
azt hiszem jovo hetre marad
Borso te ma nem italozni szerettél volna?
tja bar hat ugye van, akinek a jatek fontosabb
Azt viszont láttam hogy még fájdogál a lábad kicsit
Semmiképpen
Akkor azért tűntetek el tegnap este is olyan hamar?
Sorba állni pedig nem szeretek.
azt a sorszamot mar kiosztottam egy ideje
Átmenjek?
csodalatos setaltam egy csomot, aztan foztem finomat, megint setaltam, szundikaltam az estet kicsit maskent terveztem, de megesik, hogy valami nm sikerul, ugyhogy minden rendben van
Nagyon szÉÉÉÉp
Offspirng rulez! Veled senki sem fog szórakozni!
Azért csalóka volt a tegnapi edzés mert a törzs csapatból nagyon sokan hiányoztak. Sérülések, munka stb. Ennyire nem gázos a helyzet, de a tegnap az elég siralmas volt. Mást ne mondjak, a mai napig nincs csere irányító. Ha a Balázs ( aki egyébként 17 éves múlt ) lesérül, márpedig az osztrák csapat vezeti odaát a sack csúcsot, akkor nagy bajban lesznek.
Képzeljétek megyek Novemberben egy elég neves Nemzetközi showbar versenyre Bécsbe, és most csináltam meg a zenémet a produkciomhoz.....Adok a köcsögöknek végig PUNK muzsika lesz, ilyet még ugysem vállalt be senki. Offsring Americana
Mi a palya? Milyen volt a mai napod?
bjekk bjekk
Szevasz breki
Akkor rhinos Csak írtam valamit.

Ha esetleg majd akarod, akkor szívesen megyek, de tényleg. Kipróbálom magam. Eddig fostam, de láttam tegnap milyen figurák mozogtak ott....nos világossá vált bennem az hogy ennyire nem vagyok selejt. De komolyan, kb 8 értelmes, normális mozgáskultúrával, és fizikai állapottal ellátott ember volt, és ebből te voltál az egyik. Tehát maradt 7...
Vandals? Rhinos... de ennek története van. De még mindig nem akarom.
Akkor addig edzek, hogy én lehessek a Vecsés Vandals irányítója
akkor meg maradjanak meg maguknak
ennel kulonb csapatot is ossze lehetne hozni, normalis hozzaallassal na mindegy, inkabb nem izgatlak tovabb mostanaban ugyis kisse feszultebbnek tunsz a normalisnal