Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyan ideges voltam, hogy hazafelé egy fél tank benzint és egy pár hátsó gumit hazavágtam... A legjobban az dühít, hogy őket közben nem érdekli mert azóta nem kereset senki a csapatból. Egyikük sem.
a penteki palya szelen acsorgas nem sok joval kecsegtetett, ezt Csucsuval is megvitattuk
igazabol nem is nagyon ertem, hogyan mertek elvallalni egy ilyen meccset, az en megitelesem szerint kb 10 hasznalhato emberrel na mindegy, ez nem az en dolgom. csak az duhit, hogy TE lelkesen csinalnad es nem hagynak ervenyesulni. igy meg beloled is kiolik a lelkesedest
Semmi gond. Múltkor amúgy is felvetődött egy vecsési csapat ötlete. De akkor elhajtottam az embert, mondván nekem már van csapatom...
Hosszú... Kimennek egy olyan csapat ellen full kezdő és béna felállással akik 5 éve játszanak az osztrák ligában. Szerinted? Az egyik legjobb cornerünknek combizomszakadása van. Freenek egy olyan srácot tesznek be ( a Zoli öccse... ) aki csak szemüvegben tud játszani és rosszul lát... LInebackernek 70 kilós, félős kisgyerekeket akik ráadásul gyakorlatlanok...
Petyam...bárkit élvezettel baszok pofán ha arról van szó
hat meg is ertem a mergedet elnezve azt a csapatot, halat adhattak volna a joistennek, hogy egy felnott ember is lesz a csapatban es nem csak elhizott disznok meg palcatestu kolykok de persze ha ok ezt nem igy latjak, akkor tenyleg toll a fulukbe csak az a bosszanto, h ha mar tenyleg nem tartanak rad igenyt, akkor nem igy kellett volna a tudomasodra hozni VAGY illett volna megbeszelni ennek a ket embernek a dolgot
a labad legalabb jobban van?
Hosszú kihagyás után, 90 %-ig meggyógyulva elkezdtem az edzéseket. Felcsillant a remény, hogy legalább egy szezont végig tudok játszani. Szép csendben járogattam. A vezető edző megkérdezett múlt héten, hogy ugye megyek Grazba mert szüksége van rám a csapatban. Mondtam neki, hogy megteszem amit lehet. Ezek után múlt héten az egyik srác eltörte a bokáját, aki korábban az irányító volt. Jó srác egyébként. Most ő lett a kényszerű pihenő miatt a defense koordinátor. A tegnapi edzésen ki ki álltam mert még nem százas a lábam. Az uccsó háromnegyed órában játék gyakorlás. Beálltam, miután a vezető edző szólt, hogy álljak be, hogy gyakoroljam az új defense playeket. A második ply előtt kiabál a srác, hogy azonnal jöjjek le, mit keresek ott stb. Majd félrehívott és közölte, hogy most azok játszanak akik majd Grazban is fognak. Mondom neki, hogy Jani szerint én is fogok játszani. Erre ők ezen elkezdtek vitatkozni. Megjegyzem a defense tele van most kezdőkkel annyi a sérült. 10 perc után elkezdtem vetkőzni. Ekkor a vezető edző kezdett velem kiabálni, hogy nincs még vége az edzésnek stb. Erre Zoli neki, hogy márpedig nyugodtan vetkőzzek mert nem fogok Grazban játszani. Erre elküldtem az egész társaságot a gecibe és eljöttem. Bohócnak öreg vagyok.
nagyon megmergesedtel ... de megis min
A faszt. Fél órával hamarabb eljöttem. Összevesztem velük. Most azon gondolkozom abbahagyom a picsába...
brekk
na mi a helyzet? osszecomagoltal tegnap este mindenkit?
Estét.
Napközben voltam kint a srácaimmal. Nem volt hideg. mentem egy rövid kört 5 körül, csak itt a lakóparkban. Annyira nem volt vészes. Holnapra 15 fokot mondta délutánra.
szevasz
motoroztal
Igen, nincs már meleg sajons
hjaj de hideg vott
Hello megint
tudoszellozteto egy ido van remek remek
Jóreggelt. Mikor? Hol?
a NÉNI kawakupara megy majd ott virtualisan motorozok
N A K I S L Á N Y O K! F I G Y E L E M ! ! !

Holnap ha van kedvetek,még egy utolsót (tényleg) Gurulhatunk valamerre. Várost nem szívesen hagyom el mert erdős, árnyékos részeken már lehetetlen közlekedni.
Ha van kedvetek jelezzétek
Pedig nem volt az durva egyáltalán.

Viszont köszönöm a képeket, nagyon jók lettek, kiváltképp az amit az enyémről csináltál.
Szia!
Mindig olvaslak Titeket,csak nem sok mindenhez tudtam hozzászólni,de a szemem a fórumon!
helloooooo
de reg lattalak merre jartal
Én igen! De csak délig!
joreggelt
ti dolgoztok
Egy kicsit furcsa Tőled ez azok után, amit vasárnap a városban leműveltél