Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi xtra...csak kitört belőlem

Nézegetem az időjárást...hát lassan tényleg vége ennek a szezonnnnnak...
mizzancs?
borso
igyjaras
mostanaban velem is megesik. tobbszor, mint kene legalabb a koszt sikerult levakarni magadrol
Knapet, mégis MT01?
Nézegettem..szhopott a Giants rendesen. Élveztem is a gyönyörtől. MIután mindig (majdnem) az esélytelenebbnel szurkolok.
Olyan mocskos voltam az egész napos szereléstől, hogy másfél órát álltam a zuhany alatt drótkefével...

Mire olvastam, hogy mit kell nézni addigra köcsög kosárlabda meg béna tenisz volt csak...
megnezted este a meccset? knapet jol lemaradt rola
jepp
Joreggelt
aaaa, csak kicsit tulfeszultek a dolgok mostanaban.
Rosszul mondtam?

Jaaa és jóóóórrrregggeeelllttttt!
Csucsu!
azt hiszem, itt az ideje, hogy kicsit ellazuljak . pentek v szombat estere mondanal valami kellemes helyet? annak is orulnek, ha ott dobalnad az uvegeket javaslat?
...
Joreggelt
Hali Norbi!
Röviden, és tömören !
Mire "kinövöd" a kis Z-t úgy is eladnád , jó pár ezer km-er és év
FIGU
Nem sürgős. Holnap megszülöm az árat, kreálok egy hirdetést és meglátjuk.
Bocsánat, ez a jó verzió.
knapet!mikor szeretnél megválni tőle?mert mint anno írtam,nekem tényleg olyan február környékén jönne össze a lóvém.ha addig hagyod,akkor szeretném majd megnézni,stb.és ami az árát illeti igen csak megérné.Meg persze borso is rábeszélt (na jó,csak 50%-ban).
Csak ebben még az gondolkodtat el tod,hogy ha én vennék egy kis z-t,akkor amit én évekkel később eladnák,az ezres z-k már eltűnnének,és sajnálnám,hogy lemaradok róla.(a '07-ig gyártottak)
Van akinek Borsóka, van aki Borsó, van akinek nénikérem...
Szerintem, de persze ez nem mérvadó, amivel többet nyújt az ezres azt nem igen érzi meg még egy közepes gyakorlott motoros sem. A 750-es is kilép úgy, hogy minden létező sebesség korlátozást, autót, forgalmat, normál ész diktálta határt átlépsz vele pillanatok alatt. Jobb az ezres ez nem kérdés, nem véletlenül több majdnem 1 millióval az új ára. De, hogy ér-e annyival többet a mindennapokban az már kérdés számomra. Ráadásul kevesen tudnak neked ebben korrektül segíteni, kevesen ülnek át azonos érájú 750ről 1000re. Ezért a legkevesebb az az ember aki napi használatban van reális összehasonlítási alapja.
Ja és az enyém pl nem volt pályán sosem.
Meg még ez.
Jó estét!

Elnézést, csak nem találtam a kijáratot ebből a k&#rva sötétkamrából Legközelebb több időt kérek és hagyjatok magamra a motorjaitokkal, akkor lesznek jobb képek is. Vagy mi.
ja-ja.szép is,jól is érvel,finomakat főz(ahogy olvastam),és még a motorokban is profi.húha.holnapután LEÁNYKÉRÉS!
Tök őszintén, egy Harley-val szemezek, csak hát több mint 4 millió. A második a sorban az MT-01... Én annyiért fogom meghirdetni amennyit a hitelre kell kifizetnem. És az szerintem olyan 1.3 körül lesz. De ez kiderül holnap pontosan.

Az enyém 2007-es vagyis 2 évvel fiatalabb. Igaz "csak" 750-es. Van rajta mini index elöl-hátul, kicsi rendszámtartó, LeoVince GP dob, pageres riasztó. Hátsó gumi tavasszal cserés. Most volt kötelező szervizen. Kb ennyi. Képet az adatlapon találsz. Fekete. Ja van rajta még tankpad is. Fekete-fehér. Télen fűtött helyen volt betárolva. Nem estem vele, egyszer dőltem el, álló helyzetben, a lábamra. Karcolásmentes.
egyébként mi let a "ka" -val?Eddig borsoka voltál.