Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És milyen szép....
jól érvelsz.
"nincs mit kinoni" ...
a palyamotoros jobarataim szerint ahhoz, hogy egy motort kellokeppen kiismerj, ahhoz nagyon, de tenyleg nagyon sok kilometert kell megtennetek egyutt. +27 loero nem a vilag es szerintem nem okos dolog ismeretlenul versenylora ulni nekik is van lelkuk es ha megsem sikerul megbaratkozni, akkor nem art, ha nem tudtad a vegeig huzni. ezzel egyutt az ezres is nagyon kezes motor. raadasul nem mindig eleg, hogy TE jozanul viselkedsz egy helyzetben
en voltam az enyemmel (750) parszor palyan, lany letemre nem is ment rosszul, de meg mindig nem ismerem minden rezduleset es barmikor kepes lenne megtrefalni. nem art betartani a fokozatossagot. persze nem kotelezo
hát azt észrevettem,hogy egész családias hangulat van itt a fórumon.de jó is így.Kicsit furcsa is,hogy ismeretlenként irogatok.
Igazad van Borso, hogy nem 1000-sel kellene kezdeni,talán így is lesz.Csak azért eszembe jut ilyenkor vtr-es cimborám mondása is:"ha nem vagy elég agyament és hülye ahoz hogy az első kanyarba elszállj,akkor próbáld meg az ezrest,így nem lesz hiányérzeted afelől,hogy rosszul választottál,nincs mit kinőni,hisz a csúcson vagy,a motorozás legfelső fokán"
szep es jo motor, a gazdaja nagyon rendben tartja
ha csak egymagad akarod hasznalni, akkor nem erdemes egybol az ezrest venni. raadasul ENNEK a gazdajat ismerjuk is asszem valamennyire
Tetszik nagyon.A végén még rábeszéltek a kicsi z-re!
A knapet gépéről fotót az adatlapomon találsz. A negyedik fotón a fekete Z az előtérben. Tuning kipufogóval. Nagyon ott van a hangja.
kozvetlenul azutan, h megmondod, mikor jossz
kicsit elegem lett a felesleges sutemenygyartasbol , uh aki ker, az szoljon es szivesen csinalok lehet barmit ( ), csak szolni kell
Mákosguba, mikor lesz?
sejtem persze. csak érdekelt,honnan mit ,mennyiért lehet majd venni.egyenlőre haladok a motorom felé,hogy utána együtt haladhassunk tovább.lassan,de biztosan.
en mar mondtam neked, hogy told be a nappaliba es arrol tevezz latod, hogy ott van a helye es nem a garazsban
mellesleg nekem se faj rajta a hatsom es egeszen sokaig kenyelmesen lehet motorozni vele
Egyébként nekem, nagyon kényelmes a Z ülése. Mellesleg egy elég komoly gerincsérvem van, és a motoron sose fáj a hátam. De a fotelomból, alig bírok kimászni.
köszi a linket,rob,már látom hogy ez a "kis extra kényelem ku....ra pénztárcaapasztó
...ez is
hát, knapet úgy veszem észre 1000-re akarsz váltani.A motor 1,5 milla,sztem korrekt ár,2005.10. havi. A motorodról küldhetnél képet,én még nem láttam.Sokáig szemezgettem az új kis z-vel,ahogy látom kb.1 évesen 1,5 körül kérnek érte,persze felszereltségtől függően.Légy őszinte:le akarod nyúlni a kiszemelt motorom?
nebazdmámeg
www.bagster.de
Itt össze tudod állítani az ülésed. Baromi drága. Kipufogót, meg olyat, ami neked tetszik. Mindegyik gyártnak van. Olvass vissza egy keveset, és van egy kipufogó topic is.
böff brekk
Szia!

Kérdezhetek? A linkelt motornak csak a képét látom, magát a hirdetést nem. Mikor és mi pénzt kérnek érte? Az én 2007-es ( pont egy éves ) Z750-em is eladó lesz holnaptól. Csak az árát nem szültem még meg. Annyiért lesz eladó amennyit a hitelre kell kifizetni. 7000 km-el. Csomó extrával.
halihó!
TomLamb,hadd kérdezzem már meg,hogy a motorodra honnan szerványoltál ülést?Szerintem nagyon feldobja,meg persze gondolom a hátsód is jobban bírja a gurulásokat.
Egy linket kérhetnék még tőletek,ahol kipukat lehet z-re (1000)venni.köszi
Most olvastam csak. Sport1 - NBA, Sport2 - Tenisz... faszom...
száguld épp haza, szóval mindjárt kaptok képeket
Jovot az evzaro
Frontline! kÉpeket akarunk!
sport1 - ismetles
szia