Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a darab valójában opera musical volt. A zene az tényleg remek volt, és az énekesek is jól énekeltek.
Robis mondjuk az Operában általában végig énekelnek..
Apamnak volt egy OPERA cimu rettentoen vastag konyve, amiben voltak szines fotok beoltozott emberekrol es az osszes, idehaza jatszott darabnak a tartalma, tortenete benne volt. na en abba parszor beleneztem es el is ment a kedvem az operatol kreten sminkben sikitozo nok es orjongo ferfiak voltak a kepeken, ugyhogy - vessetek meg erte - SOSE mentem el meg operaba
igazan sajnalom, hogy Nektek nincs meg ez a konyv otthon
"A munka nem farok, effektíve állhat napokig..."
Mi az: 5 cigány táncol egy Dacia tetején?
Bukarest parádé.
Lenin mauzóleumának lelinóleumozása.
Jó reggelt szerencsések.
Nekem elég furcsa volt a tegnap estém. Megnéztük az Anna Karenina operát. Hát ha előre szólnak, hogy ebben végig énekelni fognak. .
A történet dióhéjban.
Egy gazdag, férjezett, jól szituált, csinos orosz hölgy, beleszeret egy katonatisztbe, akivel védekezés nélkül szeretkezik, és terhes lesz és majdnem beledöglik a szülésbe. A férje nem akar válni, a katonatiszt szerető szíven akarja magát lőni, de béna és eltöri a kulcscsontját. Elszöknek Velencébe, de 6 hónap múlva hazatérnek. A társaság nem fogadja be őket, és az állandó női hiszti következménye, hogy a tyúk a vonat alá ugrik. na ennyi volt. Inkább motoroztam volna.
hetfo
a gyerekezes nagyon jo volt utana mar nem annyira, de a vasalas es a ma delutanra keszulodes elegge lefoglalt. aztan este meccset probaltam nezni, de megfajdult a szemem, meg el is aludtam a nagyszunetben, ugyhogy nem sok mindenre emlekszem egy pillanatra felriadtam es most kicsit szomoru is vagyok, mert nagyon izgalmas lehetett a masodik felido es kedden hajnai 4kor ismetlik csak
NADE! majd beizzitom az orkovulet videomat es jooool felveszem
Annyira azért chuck nem

Milyen volt a tegnapi napod?
Szevasz!
nagyion csini vagy borruhaban jobb is, hogy nem mentem, mert vegul beledszerettem volna es nem birnal levakarni
Semmi baj Mentorom.

A többiek elmentek Visegrádra, és ott bevártak minket. Utána még kanyarogtunk egy faszát. Kölöknek jobbulást kívánok.
Reggelt
joreggelt
A nitró nekem nem járható út mert akkor egy kategóriával feljebb sorolnak. Az pedig egy másik liga már, oda nem elég a plusz 100 lóerő... Az én ketagóriám a street4, ami 3800 ccm feletti, szívó, hátsókerekes, gyári autó.
Ja, ja a Porsche volt a vidin rajta ,
Viszonylag olcsó tuning /az eredményhez mérten gondolom/ a nitro , a cimbim az astrájába rakta
miután a motor, váltó, stb már szét van farigcsálva
szerintem a te gépedre is rátolna vagy 100 paripát minimum, és ha jól emlékszem 150-200 körül volt neki
ha gondolod szerzek kontaktot, a srác aki forgalmazza nagyon profi az USA-ból hozza
ott szokott lenni a gyorsulásin is egy amcsi Subaru Imprezával
Október 23-án lesz a játék a Hungaroringen. Asszem ez a négynapos hétvége. Vagy nem tudom. De az biztos.
Két hét múlva a Hungaroringen lesz gyorsulás. Addigra elvileg lesz stabil üzemanyagnyomásom is... ha jó idő lesz akkor ott még futok egyet-kettőt idén. Jövőre pár dolog változni fog a paripán. 402 méteren a stabil 13 alja a cél. Szombaton C5 Corvette-t és Porsche Carrera-t is vertem meg...
Háj mester!
Nem volt akkora sor, mert egyrészt valamivel kevesebb induló volt, másrészt pedig egy kicsit variáltak a rendszeren. Vegyesen mentek az autósok és motorosok. És így egyik társaságnak sem volt olyan érzése, hogy csak áll egyhelyben.
Ezt most csak sebtiben, holnapra majd lesznek szerkesztett képek.
Hali Drága !
Nem hál isten , csak a fej sebek nagyon véreznek
Szentendrei Duna part, ott egy kis kávézás
de sajna szétszakadt a csapat, nekem pedig relatív hamar vissza kellett fordulnom
Nem semmi vidi!
mindig tetszettek az amcsi autók ,
csak egyszer láttalak menni
megint akkora sorba állás volt
FIGU
Szia FIGU!
remelem gyerkocnek nem lett nagy baja bar a fiuknak allitolag jol allnak az ilyen harci serulesek merre motoroztatok?