Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor nagy gond nem lehet
Az autó áll. Még egy darabig. Ja sikeülne felvenni a köcsög alkatrészkereskedésben akkor meg tudnám rendelni, mert szerezni nem bírtam. Szombatot még kibírja. Elvileg keddre megjön amit most megrendelek.
koromreszelek es kozben pezsgozok
tegnap este egy egesz poharral birtam meginni, aztan kijott az osszes faradtsag es feszultseg az elmult 3 honapbol es eldoltem alunnyi 12 orat sikeredett
fekekkel mi a helyzet?
Mizu tschájjééé?
Szevasz
Jaaa és persze jóreggelt!
Csak ahogy köll! Ilyenkor nem fog és nem is tud ilyesmikkel foglalkozni. Örül, hogy lyuk van a seggén...
Nem kéne neked iskolában lenni?

Ma én is motorral jöttem a gyorsforgalmin befele, ami ugye NATO útvonal ma és holnap...
Mindenhol rendőrök. Én meg pofátlanul toltam neki...
Nézett bambán mind, de egyik sem volt abban a pozícióban, hogy 'beszóljon'...
Fasza idő van nagyoooooooooooooooooooooooooon
attol nem felek, h ne tudnek szallast szerezni kint meg addig meg legalabb masfel honap van, mig kint leszek
És akkor este meg filmet nézünk és nálad alszunk?
miert vesztenel el nem a vilag vegere megyek, hetvegenkent tuti itthon leszek es ezen kivul Praga 530 km a google szerint apamnak ugyis az volt az elso otlete, hogy meglatogat es sorozunk
en laktam onnan 150 kmre, Drezdaban es csodalatos videk, bamulatosan jo minosegu utakkal, ugyhogy pl lehet jonni turazni oda
Én is meg vagyok törve rendesen. Érzem, hogy elveszítünk.

ezek itten teljesen osszecsinaltak magukat mondtam en, hogy kemeny vilag lesz
"jon meg kutttyara villamos"
Éééés jó idő ma is, és mindig és örökké:)

Ezt biztos nekem tartogatták odafent, hogy tudjak még motorkazni rendesen. Én most el suliba, délután jelentkezem.
ahha, a masikon
fek meg mi a nyavajanak ra volt ott eleg hely, hogy kigurulja magat gondolom nem behuzott kezifekkel akarsz menni
Hol láttad? A másik fórumon? Majd kiderül... egyelőre nincs fék az autón...
Hello öregúr
amilyen mazlista vagy mostanaban, ha nem is marad el, de egesz nap sorban fogsz allni de inkabb ne nekem legyen igazan es jol menjen az uj kipuufogoval a jargany neztem a kepeket, es nem ertek hozza, de meg nekem is tetszettek
tschókolom néni! Naaa ez még nekem is új volt. Ma lesz elnökségi ülés, gondolom ez is téma lett volna... Nembaj, legalább kint tudok lenni egész nap a gyorsuláson... ha csak nem marad el az is...

"A Bulldogok szerettek volna játszani és szeretnek volna tanulni, de sajnos Játékvezető hiány miatt az Október 11.-ei mérkőzés ELMARAD!"
hat ez van
mizu?
Reggeltet
Looooooooooreggelt
regen nem aludtam ilyen jol
Háj mester! Szerintem félreértetted. Nem költözik ki, csak olyan munkát talált, hogy ha jól vettem ki a szavaiból, heti 2-3-4 napot külföldön tölt. A maradékot itt pesten. Vagyis vecsésen. Asszem.
Hi mindenki!
Szomorú vagyok , bár csak részleteiben ismerem a történetet, és az egyik szemem sír ,
a másik pedig nevet
már kezdem azt hinni, hogy úgy terjed ez a disszidálás , mint a bubópestis
az elmúlt két hónapban két jó barátom hagyta el az országot, Dániába és Angliába
ami jó benne hogy melóznak, és jól érzik magukat
B rs remélem találkozunk még addig, hiányozni fogsz
FIGU