Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oooolyan gyonyoru kod volt befele a gyorsforgalmin, aztan meg a lagymanyosi hidon, hogy egeszen lassan mentem es csak csudalkoztam imadom az ilyen reggeleket
Kép az engem nem érdekel. Nekem ne képeket mutogassá

Velem minden okkamcs, ma sulizok, még motorozok egy kicsit, aztán holnaptól szar idő, éjjeli talajmenti fagyok mefafaxomtuggya
tegnap keszult rola kep, ugyhogy ha azt meg tudom szerezni, akkor felteszem ide
ca. egy hetig most gyogyul, aztan mar lehet mutogatni, csak akkor meg varros lesz a borom. a teteje egeszen szep lett, csak kar, hogy ritkan latom a hatam kozepet

veled mizzancs?
Veled mostanában csupa jó dolog történik, úúúúgyhogy ne tessék soha. de soha szomorkodni.

Mikor látom? Mármint a hátad?
Joreggelt, joooooreggelt
kesz van a haaaaaaaaataaaaaaaaaaaaaaaaaaam
Jó reggelt
Amugy te most hol vagy?
Otthon, vagy kint?
Koszke kerdesed, minden okes
Beletettem mar majdnem 4000ret s jol viselkedik
Deh nemtom mi lett VONA ha te nem lettel VONA
Hogy megy a motor, Béla? Minden rendben?
haaat
ugy latom, hogy mindenki lefaradt igy a nap vegere
kopp kopp.....van ittt valakiiii?
Szia!
Holnap nem jó véletlen a tál-projekt? Épp arrafele kell menjek...
huuuuuuuuuuuuuuuuuuu
most jottem ra, hogy 23tol november 7ig nekem az egegyadta vilagon SEMMI dolgom nem lesz nem kell bejonni dolgozni es meg penzt is kapok erte
baszki! ha en is kimerult es faradt vagyok, akkor mehetek en is haza fetrengeni
tegnap szereztem ket nagy zsak csipszet, es kellemes tarsasagukban neztem a meccset
Amilyen fáradt vagyok, pontosabban kimerült, a fetrengés tökéletes időtöltés...
tja kinek mi a fontos
Szabadidő?!? Az micsoda? Monnyuk ma késő délutántól holnap reggelig láblógatást terveztem. Meg ágyon fetrengést...
neked mennyi szabadidod van
Tisztának tiszta lettem, de még most is cseng a fülem és csak tompán hallok. Tegnapi munka betett. És a kezem is zsibbad. Ma irodázok, holnap szerelek.
Úgy néz ki. De majd elválik. Most várom a bankos válaszát, hogy meg tudjam kreálni a hirdetést. Először kicsiZ-t kellene eladnom.
ooo, eletem, en itt kivetelesen nagyon fontos ember lettem az elmult egy hetben
kabba mondjuk te Az mennyivel jobb lenne

Megint kinyomtál...nem leszünk így jóba..
kabbe
ezerrel rendezem a dolgaimat, hogy minel kisebb legyen utanam a kaosz bar mar elore rohogok, hogy mennyit fognak szentsegelni
ezért hívtalak...de megint baszol rám
na azert nagyon ne sirjal lesz meg jovore is joido allitolag
ize! a reggeli kerdesre nem valaszoltal