Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Joreggelt
kicsit elborultam tegnap sok volt az en vanyadt kis szervezetemnek az elmult egy het
a helyzet a kovetkezo: maradok itthon, mert tegnap kaptam egy masik allasajanlatot. ott annyira jo voltam mar az elso korben, hogy - utolag tudtam csak meg - nem is volt kerdes, hogy felvegyenek-e. nagyon kemeny dio lesz, zaros hataridon belul meg kell tanulnom iszonyu jol angolul, de ebbol talan nem lesz gond. remelem
a ceg neve AssaAbloy, az interneten eleg szepeket es jokat irnak Roluk (nem magukrol), es en leszek a szalloda uzletagnak a vezetojeeeeeeeeeeee
Tudom! Ezért mondtam amit mondtam. Meg olyan erős testalkatú volt a fószer mint Bivaly. Ezért feltételeztem... Tévedni emberi dolog.
Bivaly urat onnan ismered meg, hogy neki ezüst színű a kirottyantó, míg a gyári szín arany.
Jó irányítóból kevés van. Sok összetevő kell hozzá. A tudok dobni az annyira kevés mint a fene. És én nem is tudlak megtanítani, mert én sem tudok dobni. Néha sikerül, néha nem. Elméletben el tudom mondani nagyjából. Holnap van edzésünk ha gondolod nézz oda. 19.30-kor kezdünk és 22.00-ig tart. Vasas műfüves pálya.
Pedig pont olyan volt a moci mint a tied. Olyan sok narancs eZredes nem mászkál. Netán más fórumos kollégával találkoztam olyan 4 óra körül a ferihegyi gyorsforgalmin befelé?
Szevasz Bivaly. Reménykedtem hogy te is befutsz majd Vasárnap, de nem.

Rem idén még veled is gurulunk egyet.
Halihó! Én Nagykőrösizek, mint ma is, szal nem én voltam azt hiszem.
Kaptam kintről egy labdát...meg kell tanítanod passzolni. Minél hamarabb, hogy én lehessek senior koromra a magyar mezőny legjobb irányítója
Nincs jó beszélőkém , és nem is szeretek telefonálni.
Miért nem hívod fel?
Jaaa ma délután a ferihegyi gyorsforgalmin egy narancs eZredes ért mellém. Talán Bivaly elvtárs volt? Én a kicsiZvel próbáltam teperni...
Most akkor mi van? Ez most komoly? Ne csigázz, tiszta ideg vagyok.
Sziasztok!

Írt ide régebben egy bodajki srác akinek nagy Z-je van. Ismeri valaki? Szükségem lenne az elérhetőségére.
Jaaa ögyébként meg jóestét...
Ahogy a telefonban is mondtam, nagy nagy GRATULA! Örülünk a sikerednek! Új élet kezdődik vele...
az a vicc, hogy kb 2 oraja mar biztos, hogy nem megyek Pragaba
kaptam egy sokkal jobb ajanlatot, ugyhogy itthon maradok
Lehetne azért több élet itt a forumon.
És mit fogsz csinálni Prágában? Nem ügyfelezel?
egy ideig en is ezt mondtam, de
a.) en alkalmatlan vagyok erre, ezt be kellett latnom
b.) itt annyi hulye van, hogy Dunat lehetne rekeszteni veluk
Nem szabad. Az ügyfél az ügyfél marad, még akkor is ha te már sokkal jobba helyen fogsz dolgozni
erzem en, hogy a jovo heten minden betelefonalot elzavarok a retekbe, ha hulye kerdesekkel all elo
Paprikáskrumplimérgezés
jajj csuuuunyan teleettem magam
kisse ellazzultam, miota felmondtam ugyhogy minnya eloreborulok az asztalomra es szundikalok kicsit
És mikor motorozunk legközelebb?