Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jónagyot. Most értem haza másodállásból. Mit kell nézni?
nezzetek! nezzetek! nezz zeeeee teeeeeeeeeeeeeeeeeek!
Szia!
Mikor kapunk további képeket ?
Köszi szépen, hál isten semmi komoly
Hát elsősorban nem csak magamra gondoltam , lehetne még mazsolázni a csapatból
zordat, nagydarabot és olyat aki mindkettő is
az én ismeretségi köröm már megszokta, hogy néha néha hasonló fószerek keresnek
de nem volt mindenhol őszinte a mosolyuk
Ok, kereslek majd!
Szevasz!
van meg otthon egy merettel nagyobb jenaim, ugyhogy ez nem jelenthet akadalyt penteken valszeg otthon leszek emberi idoben, de ha szolsz, hogy mikor jonnel, csinalok szivesen egy adaggal. vagy kettovel hetvegen meg semmi dolgom, szokas szerint, ugyhogy akkor is johetsz nyugodtan
Szia!
Olvasom a fejleményeket Veled, s látom lehet, hogy mégsem lépsz le a társaságból
Van egy jóképű jénai tál nálam, amit már többen vissza akartak volna Neked vinni, de ezt a privilégiumot úgy döntöttem megtartom magamnak
Valamelyik este melóból hazafele bedobnám. Hátha csinálnál még tiramisut és ez az egyetlen akadálya...
Szia Figu!
Visszaolvastam a bejegyzéséket, s látom, hogy mi történt vasárnap otthon...
Örülök, hogy annyira nem volt nagy baj!
Zord nagydarab ilyesztő motorost én csak egyet ismerek, ráadásul tele van haláfejekkel meg csontokkal dekorálva
aaaa, nem szallodaban fogok dolgozni, mert az tuti nem birnam, de nekik fogok mindenfele nagyon draga es hasznos dolgokat eladni legalabbis remelem
es ahogy a leendo fonokomet elneztem, nem zavarja ot ez a motorzas tema az interju elso kerdese: "Latom, motorozol. Milyen motorod van? " majdnem felnyeritettem, de probaltam urilany modjara viselkedni tegnap az is kiderult rola, h popcorn-fuggo, es elkezdett kinalgatni nagyon kellemes ember
koszono szepen
Szevasztok!
Próbálom a fonalat felvenni az elmúlt napok eseményeit végigolvasni, de annyi időm nincs
Frontline képeit már várom :-)
Az, hogy cimborád elkisért azért túlzás, inkébb elhúzott és néha megvárt...
Hi !
Na most örülök igazán !
ez ám a jó hír , és őszintén gratulálok
azon pedig kezdj el gondolkodni , hogy mivel vágod ki magad a szállodában,
ha egy illetve több, zord kinézetű nagydarab motoros megjelenik a melóhelyeden és téged keres
dolgoztam a Kempinskiben , azért jöttem el mert ott sajnos nem tolerálták a motoros feelinget
ezt nem riogatáskánt írtam, de rögtön eszembe jutott
FIGU
Aztaaaaaaaaa! Gratula, Borso!
Jah, fasza volt, Szentendre Visegrád át a hegyen megint Szentendre, populáris utvonal, de jól esett. Bár szentlászló felé a hegyen ahova nem ért el a nap melege, ott rendesen vizesek voltak az ívek, így nagyon ésszel kellett menni kivéve a cimborám aki elkísért minket, de az egy más kategória (elmebeteg)
Csákómákó! Ha megyek biztos lehetsz benne, hogy szólni fogok róla. Másként alakult a programom. Jó volt?
Szép Moci
sziasztok!
már régóta figyelem a fórum életét,és látom egész jó kis társaság ismerkedett már meg itt.Eddig nem akartam regisztrálni magam,hisz igazából nem tartoztam a Z-sek körébe.Na jó,igaz még most sem,bár már gyűlik a lóvé,és úgy néz ki év elején sikerül megvennem életem első nagyvérű gépét. http://www.hasznaltauto.hu/kepek2.auto?hirkod=2423244&fo
to=16&partnerkod=704982
Hát ez lenne a kiszemelt moci,remélem februárig még nem tudja eladni a tulaj.Ha nem nagy gond,és nem tartalak fel titeket,akkor ha tudtok írjatok már pár dolgot,vagy adjatok tanácsot,mit nézzek,mit nézzessek át ezen a típusú motoron vásárláskor.thanks
Eletem, hijjal fel es elmeselem
akkor tuti nem kapsz infarktust
Ja hogy ez nem szálloda, hanem lakat és zár forgalmazó. Ahhoz értesz.
Borsó, Te vendéglátó (Szállodás) végzettséggel rendelkezel? Angolul majd tanítalak ha akarod.
koszonom szepen
Borsoka,nagyon GRATULÁLOK ehhez a remek lehetőséghez!
Koszonom Bebikem
Szép.

Gratulálok.Szívből.Ja, és jó reggelt is kívánok.