Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali. én mennék de nincs mivel
Akkor viszont szép napot kívánok. A család az család.
nem MI, csak en nem
ettol azert meg nem all meg a vilag. viszont a csaladi gyereknezobe megyunk, es ez fontos
Miii?
kedves Uraim,
nem megyek. keves csaladi kotelezettseget kell teljesitenem, de ezt most szivesen is teszem. a nap jelentos reszet kiskoru csaladtagok finom molesztalasaval "kell" toltenem , ugyhogy biztosan nem leszek a Nyugatinal fel 2kor
kellemes motorozast Nektek
Vannak tervek, majd meglátjuk hogy melyik valósul meg.
Sziasztok!
Van délutánra valamilyen elképzelés, utiterv?
Jó reggelt.

Hát még én hogy sajnálom hogy nem leszel ott...De remélem hogy jövő héten még tudunk nyomatni egyet.
Vigyázzatok magatokra, sajnálom, hogy nem lehetek ott, de színházba viszem az asszonyt.
Köszi a segítséget! Már nagyon érik az elhatározás....
MINDENKINEk kötelező a részvétel holnap.

ISMÉTLEM (borsonak külön ) Nyugati (igen Orsi ott... ) Szóval Nyugati óra környéke fél 2 azaz 13:30 vagyis 1:30....See you tomorrow
Jó az este!

Holnap majd legyen valami meghittebb hely is a Nyugatinál, ami közös fotózásra alkalmas. Szezonvégi, össznépi Z-s képet szeretnék csinálni. Úgyhogy remélem, minél többen leszünk majd innen.
Hello!

Az alábbi cikkhez még annyit fűznék hozzá, hogy a fék lehetne picit jobb is (az újabb Z-n jobban harap), a fém fékcső hangyányit segített. Pályán jól elboldogul (még a szűkös Kakucson is), bár nekem nincs sok tapasztalatom a témában (majd jövőre ).

Én nagyon szeretem!
nameghat AKKORA mar tuti ilyet vennek es rengeteg penzert megcsinaltatnam
"benzinkutat adnak hozza?"
sejted mert kerdeztem, asszem ettol fuggetlenul nagyon szep auto gyorsan ki is mentem a lottoszelvenyemert, hatha nyertem , csak meg nem tudok rola
A kékre gondolsz? Abban az autóban az a vicc, hogy nitróval olyan 750 lóerő körül tud. Ma a legjobb ideje 10.6 volt ami beszabehu. DE! Rendszámos az autó, és így közlekedik vele. Miskolcon lakik, ma is lábán jött le. Nem szaroskodik. Az ilyen arcokat csípem.
Volt kint fekete Pontiac, és Trans Am is, de az egy másik, szinte teljesen stock. Amit a mostani videó elején van egy teljesen friss építés, most látta a nép először. 5.7 V8 kettő darab turbóval... meg még a többi...
Sziasztok! Mindenképpen Z1000-es vásárlásán gondolkozom('03-'06). Szeretném megkérdezni a tulajokat,hogy milyen tapasztalatokkal gazdagodtatok a moci kapcsán? Gyorsulás,fék,futómű,megbízhatóság érdekelne.
A hegyen hajtanám illetve Pancsi Ringen kínálnám kicsit,esetleg minimális túrázgatás is belefér,szóval fogyasztása annyira nem érdekel
Köszi szépen a segítséget előre is!
a caprice tulajanak is gratula , igazan nagyon szepen ment
ennyit ertek hozza
a fekete pontiacra emlekeztem, de vegulis mndegy, mert abba is szerelmes vagyok Oldsnak egeszen szep hangja lett, gratulalok es roppant kameraerzekeny is vagy a jelek szerint
Ezt még biztos nem láthattad, most hozták ki először. Aki farmerdzsekiben beszél, na ő a tulaj. Övé a fekete Pontiac GTO is...
ooooooooooooo, ha en abba egyszer beleulhetnek
alomszep jargany mintha a multkor is kint lett volna es mar akkor is erossssen szerelmesnek ereztem magamat
A fekete Trans Am? 98-as benzinnal tud 1000 lóerőt...
alapbol igy sem nyitotta meg, de vlc-vel lejatszhato
az elso 10 mp olyan szeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeep , hogy most kicsit szajtatva bamulom