Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

énislányénislány asszem

FIGU
Szevasz
Érd be velem a lányok, már a hétvégére gyúrnak
Terveztél vasárnapra valamit, vagy majd kitaláljuk
FIGU
Helo lányok
Tényleg Durván fel lett pakolva.
Szia!
Én sem hittem volna soha, hogy így fel lesz pakolva egyszer a motor
A helyzet az, hogy én is jobban rajongok a jó időért. Az egész túra Pali révén jött szóba, mert Németországban dolgozott évekig, s a régi barátaival találkoztunk volna.
Azért nem bánom, hogy nem az Alpokban maradtunk hanem improvizáltunk Isztria irányába
Egyébként ott az idő maximális volt a motorozáshoz: 20-25 fok. Nyáron a 30-35 már kényelmetlenebb...
Palinak szólok, hogy intézzen magának egy magyaros OCC choppert fokhagymával és pirospaprikával díszítve
Hali!
Így már valamivel se vagyok nyugodtabb
a jó hír az, h legalább nem az óperenciás tengeren túl van az új meló
Petya vasárnap biztos nem gurulsz velünk , már kezdem azt hinni eladtad a motort

Tomi nézegettem a képeiteket f@sza lehetett, bár én nyáron jobban díjazom az ilyen túrákat
Mer ha az ember valami galád whisky miatt bedől a fübe és nem takarózik be akkor sem fázik meg
tudom nem sátoroztatok
nem is mondtad hogy a Z hátuljára építesz leszálló pályát
mert apám a géped úgy néz ki mintha valami irdatlan, HŐLÉGBALLON le szállt volna a hátuljára
A haverodról meg ne is beszéljünk, ha az OCC-sek meglátják hogy egy M-1800 SUZUKI-val jár a Magyar képviselet , ide küldenek 2 lób@szó mexikóit hogy csavarják be a cimbit 1 burritoba és egyék meg
FIGU
Szia!
Sajnos nem leszek otthon, meló van...
Tegnap sikerült a képeket feltölteni, s látom meg is találtátok

Ausztria Olaszorszag Horvatorszag
Joreggelt
tiszta alvaszavaros vagyok 3 ora alvas utan mintha ujjaszulettem volna
szia
Nem. Jártam-keltem az országban. Nemrég értem be. Féket hajkurászom. De lassan indulok mert jelenésem van.
te vagy a delutanos muszak?
Olyan itt az irodában nincs...
SportKlub-on College Football megy, szinten ismetles, de egesz jo
Itt olvastam, hogy mit nézel és akkor kerestem meg. Az uccsó negyedet láttam. Nagyjából. Nem volt rossz.
vegulis .... a meccset meg magadtol is lattad
Bárhol is hagytam, meglesz, mert csak ismerősöknél voltam ma. Nem is baj, legalább a hülyeségekkel sem találnak meg az okosok...
eleg rosszul hangzik ...
Nem tudom hol a telefonom. Lehet lent hagytam Füzesabonyban...
neked irtam kulon smst is, de mostanaban eros ketsegeim vannak, h megkapod-e, ha irok
viccelsz?
en a 2-3 honappal ezelotti kedves es vidam smseket is visszaolvasom es tiszta izgalom meg boldogsag vagyok toluk kar, hogy mostanaban keves ilyen jon
na de majd! fo a bizalom
Most jutottam hozzá. És még csak most kezdődik... 27-27...
Na neeee...te rendesen most izgulod végig a 4 nappal ezelőtti mecccset?

De aranyos
nezem ezerrel az ismetlest
pill...
Szevasz Borso
Suliztam én böcsülettel, de ma kurva jól ment, úgyhogy úgy itéltem meg hogy motorozok a városban egy faszát.
Holnap délelőtt veretek ki a reptérre. Vagyis inkább kora délután, nem leszel otthon véletlenül?