Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Este 10 után/körül

Bécsi út száztizenfaszomtudja
Mikor? És valami pontosabb cím?
Viszont Szombat este beugorhatnál velem a Bar2.0-ba a Symbolba, és ott piálhatnánk kicsit...nincs kedvetek?
Rendben, ne aggódj, nem ma kezdtem
Másrészt rengeteg a dolgom hétfőre, úgyhogy mindenképp észnél próbálok maradni...
Lesz lesz..Veszprében, de az messze van, viszont óvatosan duhajkodj Szombat éjjel mert Vasárnap ugyebár 13:30...nem győzöm hangsúlyozni
Szijjaaa!
Tudod mit mondanak, a világ szerencse mérlege állandó. Ha valakinek a világban valahol nagy szerencséje van akkor valakire éppen az ellenkezője vár. Ügyi vagy amúgy! A végén még kifizetnek évvégéig és 3 másik állásból válogathatsz...
Háj mester!
vasárnap egyelőre egy nagy kérdőjel. Ha elhúzódik a szombat éjszaka akkor lehet fel sem bírok kelni délután fél 2-kor... meglátjuk. Inkább nem ígérek semmit. Esik ahogy puffan.
Tudom, csak nem veszed észre, pedig előtted van.
No, akkor mesélj gyorsan...

emberek, ekkora mazlija senkinek nem lehet, mint nekem
Hi,
Vácra ma nem lesz energiám, de holnap mennénk este valahova. Holnap lesz valahol fellépésed, művész úr?
Gondoltam
mikor kezdesz
a munka jellege ugyan az mint itthon
OK
fogaskerék lenne nem citrom , csak paint-ban nem vagyok túl járatos
szabad kézzel sokkal jobban megy a dolog, ügyes ujjak, azért az más mint virtuálisan
neeeeeem, te dinnye
oktober 22n vagyok utoljara, de a munkaviszonyom november 7ig fennall
akkor remek a vezetőség is közölte, hogy kéne motorozni, szóval lehet jön ő is és fél2ig talán még fel is bír kelni
hülye
ha valakinek nem tetszik nálam reklamálhat
attól függ melyik főnök, nem?
bár nálam néha mindegyik kiveri a biztosítékot, bár mindegyik máshogy
október 7-ig és 23-ig melózol , mert az kibaszás
ennél kevesebbért is belevágtam már valaki arcába egy marék csontot
sajnos előítéletekkel küzdök ha azt a szót hallom h főnök
jajaja, mer link vagyok de tetszett, csak nekem van egy kis citrom feelingje a dolognak de szerintem kiindulásnak nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

gyűűűűűűűűűűűűűűűlölöm a robogókat éppen

lehet én is mennék vasárnap saját lábon ha nem vet ki a sornégyes közösség
Hááát elvileg minden OK!
Gyakorlatilag irdatlan zűrös elmúlt 2-3 héten leszek túl remélem
Mint kiderült gyakorlatilag a géphez alig-alig fértem oda, remélhetőleg ez nemsokára megoldódik
viszont mindenki egészséges és csak ez számít
FIGU
Uraim es kedves Holgyem,
kezhez vettem a felmondasomat, melynek ertelmeben 7ig kapok fizetest, de 23tol mar nem kell dolgoznom
ami, valljuk be, nagy orom
Imádlak én is Baby !
Emileket nem nagyon szoktad nézni
mer válasz még nem jött
FIGU
Ma este Vác mausoleum club

Burna party, csucsu dobál és elkápráztat egész éjjel....ha valakit érdekel.
Pedig az oldaltáskákat, amit Csutka igért, még nem is vettem igénybe

Amit viszont nagyon tudok ajánlani mindenkinek, az a kis sport-rack amire a dobozt felfogattuk. (www.renntec.co.uk)
Az eddig korábban megismert megoldások helyett (pl. Givi) teljes egészében a segédvázon van a terhelés, s nem a műanyag ülés alatti tárolódobozon. A box megpakolva közel 15 kg volt!
Szevasz Mentorom.

Semmit nem szerveztem, arra gondoltam hogy makd együtt kitaláljuk, vagy csak simán elindulunk aztán majd kilukadunk valahol. Fél 2 nyugati...ne késs

Amúgy mi a palya?Jól vagy? Minden zsír?